vaistai.lt
Pirmą kartą Baltijos šalyse atlikta aortos lanko stentgrafto implantacija

Santaros klinikose 35 metų moteriai atlikta minimaliai invazyvi procedūra su individuliai pritaikytu stentgraftu. Atvira išsiplėtusios aortos chirurgija dėl buvusių operacijų pacientei būtų ypač rizikinga. Tokia procedūra atlikta pirmą kartą Baltijos šalyse.

5 dažniausiai pasitaikančios burnos traumos: kokios jos?

Burnos traumos gali būti patiriamos staiga ir netikėtai, sukeldamos skausmą ir diskomfortą. Jos gali atsirasti dėl nelaimingų atsitikimų, su sportu susijusios veiklos, kritimo ar net paprastų kasdienių darbų, tokių kaip valgymas. Norint palaikyti gerą burnos sveikatą ir žinoti, kada kreiptis medicininės pagalbos, naudinga suprasti dažniausiai pasitaikančias burnos traumas ir galimas jų pasekmes. Taigi, aptarkime pagrindines iš jų.

Ceremoninė matcha – viskas ką reikia žinoti

Ceremoninė matcha japonų tradicinėje arbatos ceremonijoje naudojama jau beveik tūkstantmetį. 

Ceremoninės matchos priešistorė

Ceremoninės matchos šaknys siekia kinų Tang dinastijos laikus (618–907 m. po Kr.), kai matchos milteliai buvo naudojami kaip vaistas ir energijos šaltinis. Tačiau matcha kaip gėrimas pradėtas vartoti Japonijoje apie 12–13 a. dėl budizmo įsigalėjimo šioje šalyje. Budistų dvasininkai įvedė ceremoninį matchos gėrimo ritualą, kuris su laiku tapo svarbiu japonų gyvenimo aspektu.

Apgamų šalinimas – kada rinktis lazerį?

Apgamų šalinimas lazeriu bent jau kol kas yra nepamainomas būdas, norint pašalinti nepageidaujamą gėrybinį odos darinį. Technologija atspindi aukščiausią mokslo evoliuciją ir išlieka auksiniu standartu šalinant apgamus, papilomas, iškilimus, adenomas bei atjauninant veido ar kūno odą. Tad šiandien plačiau būtent apie apgamus bei jų šalinimo būdus.

Moteriškos striukės rudenį ir žiemą - Madingų fasonų gidas

Negalima pervertinti gerai parinktų moteriškų striukių reikšmės kiekvienos moters spintoje. Atitinkamai parinkta striukė gali pabrėžti asmeninį stilių, užtikrinti komfortą ir apsaugą įvairiomis oro sąlygomis, taip pat pridėti elegancijos ar sportiško skonio į mūsų kasdieninį stilių. Idealios striukės pasirinkimas nėra lengva užduotis, nes turime atsižvelgti į tokius veiksnius kaip: stilius, medžiaga, atsparumas oro sąlygoms ir, svarbiausia, metų laikas.

 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos