vaistai.lt

Floragyn Intimo (su laktobacilomis, pieno rūgštimi) 200ml

 

Floragyn Intimo (su laktobacilomis, pieno rūgštimi) 200ml

 

Kaina apie 10.32
 
Gamintojas :  So.Se.Pharm
Brūkšninis kodas :  5999542460043
Grupė :   Asmens higienos gaminiai -> Intymios higienos priemonės
Pakuotė : 200 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Floragyn Intimo (su laktobacilomis, pieno rūgštimi) 200ml

Informacinis lapelis
 


Floragyn®

GINEKOLOGINIŲ PRODUKTŲ LINIJA MAKŠTIES HIGIENAI IR APSAUGAI

Makšties higiena yra labai svarbi moters sveikatai. Tam reikia skirti ypatingą dėmesį. Makšties prausikliai yra veiksminga priemonė intymiai higienai palaikyti, tačiau dažni plovimai gali keisti įprastą makšties terpę, kuri priklauso nuo jautrios kelių veiksnių pusiausvyros, arba turėti įtakos jos pasikeitimui.

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad makšties gleivinėje yra įvairių nekenksmingų bakterijų rūšių, pvz., laktobakterijų, apsaugančių makšties ekosistemą ir neleidžiančių išvešėti kenksmingoms bakterijoms. Makšties gleivinės sveikata labai priklauso nuo šio balanso išlaikymo.

Moters makštyje esančios bakterijų populiacijos yra tarsi sudėtinga ekosistema, kuri priklauso ir nuo pačios moters išskiriamų medžiagų.

Egzistuoja daugybė veiksnių, galinčių pakeisti makšties ekosistemos sudėtį (gydymas antibiotikais, per dažni makšties apiplovimai, geriamieji kontraceptikai, gydymas į makštį vartojamais vaistais, hormonų sutrikimai, diabetas ir kt.). Pasikeitus ar sumažėjus įprastai makšties florai, makšties gleivinė tampa jautresnė žalingą poveikį turinčioms mikrobinėms infekcijoms.

Floragyn® linija yra ginekologinių produktų rinkinys, skirtas intymios vietos higienai ir apsaugai palaikyti. Floragyn® produktai ypatingi tuo, kad jų sudėtyje esantys bakterijų lizatai sudaro „barjerą“ ir padeda apsaugoti makšties bakterinę florą, taip apsaugodami nuo galimo bakterijų kiekio sumažėjimo ir (arba) fiziologinės pusiausvyros pokyčių.

Visi Floragyn® produktai padeda palaikyti fiziologinį makšties gleivinės pH (nuo 4 iki 4,5).

 

Floragyn® Intimo

Intymios higienos muilas, skirtas kasdieniam vartojimui.

Floragyn® Intimo yra muilas, skirtas kasdienei išorinių lytinių organų higienai. Dėl veikliųjų medžiagų Floragyn® Intimo pasižymi trejopu poveikiu:

• veiksmingo ir švelnaus kasdienio apsiprausimo užtikrinimas.

• Laktobakterijų biologinis barjeras veiksmingai užtikrina makšties gleivinės pH bei floros palaikymą, apsaugodamas nuo gleivinės uždegimo.

• Antimikrobinis ir antibakterinis poveikis, dėl muilo sudėtyje esančių paprastųjų raudoklių.

• Aktyvi apsauga nuo amonio jonų (NH4+ ), kurie atsiranda dėl šlapimo sukeltų fermentacijos ir maceracijos procesų.

Floragyn® Intimo yra nedirginantis muilas, pasižymintis antibakteriniu ir saugančiu nuo uždegimo ir sudirginimo poveikiu.

Floragyn® Intimo ypač rekomenduojamas kasdienei higienai tuo atveju, kai negausiai kraujuoja ar tepa menstruacinio ciklo metu ir po gimdymo. Floragyn® Intimo sudėtyje yra metilo ir propilo parahidroksibenzoatų, kurie gali sukelti alerginių reakcijų. Floragyn® Intimo sudėtis. Vanduo, kokamidopropilbetainas, natrio olivoamfoacetatas, magnio lauretsulfatas, kokamidopropilaminoksidas, PEG-200 hidrogenizuotas glicerilo palmitatas, PEG-7 glicerilo kokoatas, bisabololis, Lactococcus lizatas, Bifidus lizatas, pieno rūgštis, paprastosios raudoklės, PEG-40 hidrogenizuotas ricinų aliejus, propilenglikolis, metilparabenas, propilparabenas, PPG-26 Buteth-26, kvapioji medžiaga, dinatrio EDTA, alfa ketoglutaro rūgštis, imidazolidinilo šlapalas. Mažmeninė pakuotė. 200 ml buteliukas su skysčio dozavimo įtaisu ir vienas vidinis pakuotės lapelis.

 

Sukurta ir pagaminta Italijoje:  

So. Se. PHARM S. r. l.
Via dei Castelli Romani, 22 - 00040 Pomezia (Rome), Italija

www.sosepharm.com


Platintojas Lietuvoje:
UAB „Miečys“
Masiuliškių g. 15, Sutkūnai, LT-76104, Šiaulių raj., nemokama tel. linija: 8-800 12 345
www.miecys.lt


 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos