vaistai.lt

Tamponai o.b. Pro Comfort Extra Protect Normal N16

1) 'ExtraProtection' sparneliai švelniai išsiskleidžia ir surenka skystį, kurį įprasti tamponai gali praleisti. 2) Unikali 'Dynamic Fit ®' su vingiuotais grioveliais efektyviai nukreipia skystį į tampono vidų.
 
 

Kaina apie 4.73
 
Gamintojas :  Johnson & Johnson
Brūkšninis kodas :  3574661626055
Grupė :   Asmens higienos gaminiai -> Tamponai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

Tamponai o.b. Pro Comfort Extra Protect Normal N16

Informacinis lapelis
 


Tamponai o.b. Pro Comfort Extra Protect Normal 16 vnt.

O.B. EXTRA PROTECT sujungia dvi pirmaujančias tamponų technologijas. Papildomi apsauginiai sparneliai ir „Dynamic Fit ®“ technologija užtikrina iki 100 % apsaugą nuo skysčio, todėl esate švarios ir apsaugotos ir dieną, ir naktį: 1) „ExtraProtection“ sparneliai švelniai išsiskleidžia ir surenka skystį, kurį įprasti tamponai gali praleisti. 2) Unikali “Dynamic Fit ®” su vingiuotais grioveliais efektyviai nukreipia skystį į tampono vidų. Sudėtyje neturi žalingų medžiagų ** kvapiklių, nebalinta chloru. O.B.®“ sukūrė moteris ginekologė. Ginekologiškai patikrinta.

100% augalinės kilmės pagrindu. Popierius iš patikimų šaltinių; perdirbtas popierius (min.75%). 100% atsinaujinanti energija naudojama pagrindinėje gamybos vietoje.

**išbandytas ir patvirtintas, kaip atitinkantis „Oeko-Tex ® Standard 100“ ribas.

Naudojimas: Lengva naudoti nuo pat pradžių. „o.b.“ tamponus paprasta įdėti ir paprasta išimti. Reguliariai keiskite tamponus. Išsami instrukcija pateikta pakuotės viduje.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos