vaistai.lt

B. WELL WF - 5000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

'B. Well' siūlo infraraudonųjų spindulių termometrą vaikams, kuris išmatuoja temperatūrą akimirksniu, vos per kelias sekundes.
 

B. WELL WF - 5000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

×
 

Kaina apie 42.37
 
Gamintojas :  B.Well Swiss AG
Brūkšninis kodas :  7640156393897
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Matuokliai, testai, kt.prietaisai -> Termometrai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

B. WELL WF - 5000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

Informacinis lapelis
 


B.WELL WF-5000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

Daugeliui tėvų gerai žinoma, kad vaikams sunku ramiai išsėdėti vietoje net kelias minutes. Tačiau vaiko temperatūrą reikia matuoti labai dažnai. Atsižvelgdama į tai, „B. Well“ siūlo infraraudonųjų spindulių termometrą vaikams, kuris išmatuoja temperatūrą akimirksniu, vos per kelias sekundes.

Infraraudonųjų spindulių termometras „WF-5000“ yra universalus pagalbininkas rūpestingiems tėvams! Tikslus – būkite tikri, kad temperatūros rodmenys yra patikimi. Greitas – sutaupykite laiko, išmatuodami temperatūrą vos per 1 sekundę. Patogus – pasirūpinkite ramiu kūdikio miegu, matuokite temperatūrą jo nepaliesdami. Universalus – naudokite „WF-5000“ vietoje kelių termometrų. Išmatuokite vandens temperatūrą vonioje, oro temperatūrą kambaryje ar lauke, kūdikių maisto temperatūrą prieš maitinimą.

Šviečiantis ekranas leidžia lengvai matuoti temperatūrą naktį. Matuoja daiktų, oro ir skysčių temperatūrą. Tinkamos termometro padėties indikatorius padės pasirinkti reikiamą atstumą tiksliam matavimui. Specialus garsinis signalas esant karščiavimui. 10 rodmenų atmintis leidžia matyti ankstesnių matavimų rezultatus. Bekontaktis matavimas netrikdo vaiko ar kūdikio miego.

Universalus prietaisas „3 viename“: matuoja žmogaus kūno, vandens, oro ir daiktų temperatūrą. Pakeičia kelis termometrus, leidžia ne tik stebėti kūno temperatūrą, bet ir sužinoti vandens temperatūrą vonioje, oro kambaryje ar lauke ir kūdikių maisto temperatūrą prieš maitinant. Matavimas atliekamas per 1 sekundę. Momentinis bekontaktis temperatūros matavimas. Netrikdo vaiko ar kūdikio miego. Tinkamos prietaiso padėties indikatorius padeda pasirinkti reikiamą atstumą tiksliam matavimui. Platus matavimo diapazonas nuo 0 iki 100 °С kūno, oro ar skysčio temperatūros stebėjimui. Draugiškas vartotojui. Dėl ekrano piktogramų matavimą atlikti lengva ir paprasta. Pagamintas iš saugių medžiagų. Termometras pagamintas iš saugaus plastiko, nenaudojant gyvsidabrio ir stiklo. 10 matavimo rezultatų atmintis. 10 rodmenų atmintis leidžia matyti ankstesnių matavimų rezultatus. Šviečiantis ekranas leidžia matuoti temperatūrą naktį. Švelnus švytėjimas yra malonus akiai ir leidžia lengvai matyti temperatūros rodmenis. Esant karščiavimui skleidžiamas specialus garsinis signalas. Tinkamas profesionaliam naudojimui ir naudojimui namuose. Minkštas ir patogus laikymo dėklas.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos