vaistai.lt

Ar vaikams svarbus juokas? Labdaros kampanija kviečia sukurti jo daugiau Vilniuje „Mamų unijos“ įkurtuose Šeimos namuose per porą metų palaikymą rado dešimtys šeimų, kurių vaikams buvo diagnozuota onkologinė liga. Kad Šeimos namų aplinkoje dažniau aidėtų juokas, padedantis atsipalaiduoti nuo įtampos ir neigiamų emocijų, visą lapkričio mėnesį labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“ ir „McDonald's“ kviečia prisidėti prie labdaros kampanijos „McHappy Day“.

daugiau

Maisto produktų ženklinimas: kaip neklaidinti pirkėjų?Maisto ženklinimas – su maisto produktu susiję žodžiai, duomenys, registruotasis prekės pavadinimas, vaizduojamoji medžiaga arba simbolis, pateikti ant pakuotės ar dokumente, informaciniame lapelyje. Maisto produktų ženklinimo taisyklės kuriamos siekiant informuoti ir apsaugoti vartotoją, kadangi būtent ant maisto produkto pakuotės, prie jos pritvirtintoje etiketėje ar šalia maisto produkto pateikta informacija padeda įvertinti ir išsirinkti tinkamą maisto produktą.

daugiau

Sukurtas neįtikėtinas vėžio gydymo būdas - tiesiog išsprogdina navikus„Stanford Medicine“ mokslininkų komanda sukūrė tai, kas, jų manymu, vieną dieną taps kai kurių mirtiniausių ir sunkiausiai įveikiamų vėžio rūšių gydymo būdų. Jie sugalvojo nedidelį belaidį smegenų implantą, kuris, apginkluotas kaitinamomis nanodalelėmis, yra skirtas smegenų augliams – jo veikimui nereikia anestezijos, chemoterapijos ar spinduliuotės.

daugiau

Minint pasaulinę kiaušinių dieną, dar kartą apie kiaušinio naudą bei jo vartojimo ypatumusKiaušinius žmonės vartoja jau tūkstančius metų, tai yra vienas populiariausių maisto produktų visame pasaulyje, kurį rastume daugumos mūsų namų šaldytuvuose. Minint praėjusią pasaulinę kiaušinių dieną, VMVT specialistai primena apie šio maisto produkto naudą bei teikia informaciją, į ką atkreipti dėmesį prieš perkant kiaušinius bei jų laikymo sąlygas.

daugiau

KTU mokslininkė: neuromitai arba ar iš tikrųjų išnaudojame tik 10% savo smegenų?Ar norėtumėte po nakties miego atsibusti mokėdami naują užsienio kalbą? Arba, atlikę keletą kvėpavimo pratimų, staiga sugebėti greičiau ir efektyviau įsisavinti informaciją? Ar manote, kad sunkiau sekasi matematika, nes vaikystėje nesiklausėte Mocarto muzikos kūrinių? Šie ir kiti panašūs mitai, ypatingai gajūs visuomenėje, dažnai ne tik nepadeda, bet ir trukdo iš tikrųjų tinkamai ugdyti savo intelektinius gebėjimus.

daugiau

Vilkaviškio rajono savivaldybės vandenvietėje rastas padidėjęs arseno kiekisValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad nuo šių metų spalio 27 d. įmonės privalės pranešti (notifikuoti) VMVT apie Lietuvos rinkai tiekiamus viso paros raciono pakaitalus svoriui kontroliuoti (specialios paskirties maisto produktai) ir jie turės būti įtraukti į notifikuotų Specialios paskirties maisto produktų sąrašą, kuris yra skelbiamas viešai VMVT interneto tinklalapyje.

daugiau

„Pfizer“ planuoja 4 kartus padidinti COVID vakcinos kainą„Pfizer“ tikisi padidinti JAV COVID vakcinos kainą iki 110–130 USD už vieną dozę. „Pfizer Inc.“ tikisi maždaug keturis kartus padidinti savo COVID-19 vakcinos kainą iki maždaug 110–130 USD už dozę, kai baigsis dabartinė Jungtinių Valstijų vyriausybės pirkimo programa, ketvirtadienį sakė „Pfizer“ vadovė Angela Lukin.

daugiau

Kur ir kokios privalo būti patalpos kūdikiams žindyti ir pervystytiJau tapo įprasta, kad prekybos ar pramogų centruose atėjus maitinimo ar sauskelnių keitimo laikui lankytojai su kūdikiais ieško tam skirtų patalpų. O gal visgi tam pakaktų tualetų patalpų? Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai primena, kokiuose pastatuose privalo būti įrengtos patalpos kūdikiams žindyti ir pervystyti ir kokios jos turi būti, kad jomis naudotis būtų patogu, o svarbiausia – saugu.  

daugiau

Vėjo elektrinėms sanitarinės apsaugos zona nebenustatomaPastaruoju metu sparčiai kylant elektros kainoms, pastebimas susidomėjimas alternatyviais energijos šaltiniais. Pagal Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos pateiktus duomenis, 2021 m. Lietuvoje veikiančios vėjo elektrinės pagamino 1,36 TWh (1356 GWh) elektros energijos, tai yra 11,5 % galutinio šalies elektros energijos suvartojimo. Lietuvai siekiant iki 2050 metų 100 proc. šaliai reikalingos elektros energijos gaminti iš atsinaujinančių išteklių, ateityje vėjo elektrinių kiekis turėtų augti.

daugiau

Spalio 16-ąją minima Pasaulinė maisto dienaŠiemet šios dienos tema – „Nepalikime nė vieno – geresnė gamyba, geresnė mityba, geresnė aplinka ir geresnis gyvenimas“. Kasmet nuo 1979 metų spalio 16-ąją minima Pasaulinė maisto diena. Šią dieną siekiama priminti visuomenei, kaip svarbu atkreipti dėmesį į tuos, kurie kenčia badą, bei užtikrinti visų pasaulio gyventojų sveikatai palankią mitybą.

daugiau
31 - 40 iš 3233 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos