vaistai.lt
Invazija į vonią - kodėl bus uždrausti švino maišytuvai?Lietuvoje vandens taupymo sprendimai domina dar retą. Šios srities specialistai žino priežastį – mūsų krašte vandens kainos dar nėra tokios didelės, kad dėl kiekvieno išlieto litro vandens vertėtų sukti galvą. Kitokia situacija yra Vakarų šalyse, kuriose sutaupyti bandoma įdiegiant išmanius sprendimus vonios kambaryje ir duše, pradedant nuo taupesnių maišytuvų ir baigiant pakartoniniu vandens panaudojimu klozete.
daugiau
Sprendimai sprendimai… Kaip reikėtų elgtis su vegetatyvinės būklės ligoniais?Būti ar nebūti? Štai klausimas… Tik pirma reikėtų išsiaiškinti, kas yra „būti“. TERRI SCHIAVO mirė po 15 metų praleistų būsenoje, kurios daugelis bijo taip pat, kaip mirties ar dar labiau. 1990 m. ji patyrė širdies smūgį, po kurio liko nuolatinėje vegetatyvinėje būsenoje. Nesant aiškaus valios pareiškimo, jos likimas tapo aštraus disputo tema, supriešinusia jos vyrą su jos tėvais, padalinusią JAV viešąją nuomonę ir pareikalavusią prezidento George'o W. Busho įsikišimo, kol galiausiai reikalą 2005 m. išrišo JAV Aukščiausiasis teismas.
daugiau
Seksologas: seksas įdomus su tuo, su kuriuo ir be sekso jums įdomu„Esame taip dažnai raginami paįvairinti seksualinį gyvenimą, kad kartais ima atrodyti, jog seksualinė mažuma yra tie, kurie jau ne vienerius metus gyvena su nuolatiniu partneriu ir seksas jiems teikia malonumo“, - Maskvos psichiatrijos mokslinių tyrimų instituto seksologą Jurijų Prokopenko, meilės ir sekso temomis parašiusį 16 knygų, cituoja savaitraštis "Lietuvos sveikata". Portalas wday.ru kalbina seksologą.
daugiau
Jei niežti – kasykitės priešais veidrodįVokiečių psichologai atrado netikėtą efektą. Pasirodo, niežulį galima apgauti: užuot kasius panižusią kūno dalį, pakanka priešais veidrodį pasikasyti... neniežtinčios kūno dalies atvaizdą. Aiškėja, kad savo kūno suvokimu galima nesunkiai manipuliuoti, jei po ranka yra veidrodis. Christofas Helmchenas (Christoph Helmchen) iš Liubeko universiteto (Vokietija) su kolegomis atrado įdomią psichologinę iliuziją: žmogus gali numalšinti poreikį pasikasyti, jei jis priešais veidrodį pasikasys visai kitą, neniežtinčią vietą.
daugiau
Revoliucinė membrana: širdis plaks amžinai? (Video)Nustatyta, kad smegenų ląstelių regeneracija vyksta kitoje žmogaus smegenų vietoje, nei manyta anksčiau. Išvados teikia vilčių, kad šias ląsteles bus panaudoti, siekiant padėti žmonėms atsigauti po insulto, ar gydant kitas smegenų ligas. Iki šiol nebuvo neaišku, ar naujos smegenų ląstelės kuriasi gyvenimo eigoje. Šis procesas – neurogenezė, buvo pastebėtas tik gyvūnų organizmuose. Vietoj to manyta, kad žmonės, su savo didelėmis ir sudėtingomis smegenimis jau gimsta apsirūpinę visais reikalingais neuronais.
daugiau
Guoda Azguridienė. Ekologiškų produktų rinkoje situacija gana neramiPasaulinė paroda Niurnberge šiemet vadinosi „Biofach 2014 into organic“ ir „Vivaness 2014 into natural beauty”. Kaip galima suprasti iš pavadinimų – paroda skirta ekologiško maisto bei natūralios ir ekologiškos kosmetikos temai. Paroda būtų kaip paroda – šurmuliuoja stendų šeimininkai gamintojai ir didmenininkai bei jų lankytojai – pardavėjai ir kiti verslo interesantai.

Vis dar kelia tapatybės klausimą
Paroda Vokietijoje – didelė ir gerai organizuota. Net nelabai žinančiam, ką ten veikti, manau yra kur paganyti akis (o neretai ir gomurį palepinti), tad žinančiam ko nori - tai puiki vieta ir proga savo sumanymams vykdyti.

daugiau
Tyrimas: Lietuvoje parduodamų mikrobangų krosnelių spinduliuotė viršija leistiną normąGreitai pašildyti maistą mikrobangų krosnelėje yra labai patogu. Galbūt net sveika, nes joje šildydami, skirtingai nei keptuvėje, nenaudojame aliejaus ar kitų riebalų. Tačiau mokslininkų tyrimai atskleidžia tendenciją, kad nemaža dalis mikrobangų krosnelių skleidžia didesnę elektromagnetinę spinduliuotę nei leidžiama. Apie tai rašo portalas lzinios.lt
daugiau
Laimingų žmonių įpročiaiSavo laimę kuriame patys. Juk vienas mato puspilnę, o kitas – pustuštę stiklinę. Vienas džiaugiasi pirmosiomis žibuoklėmis, kito nedžiugina ir kelionė į išsvajotą šalį. Vienas gyvendamas sukiužusioje trobelėje sugeba džiaugsmu užkrėsti aplinkinius, o kitas net ir rūmuose tvinksta pykčiu… Taigi, ko reikia išmokti, kad taptume laimingi? Pakeisti požiūrį.
daugiau
Skatinkite vaikus piešti – tai gali nulemti jų ateitįVaikiškomis keverzonėmis ištepliotos namų sienos – ne tragedija. Tą turėtų įsisamoninti visi tėvai, norintys, jog jų atžalos kurtų sėkmingą savo gyvenimo ateitį. Suaugusiojo akimis nieko verti mažylių „šedevrai“ iš tiesų yra jų vidinio pasaulio išraiška. Meno terapeutės Jurgitos Valiulienės teigimu, piešdami vaikai į savo kūrinį sudeda viską, ko nemoka pasakyti žodžiais. Piešinys jiems – ir bendravimo forma. Todėl tėvai pirmuosius savo atžalų darbelius turėtų  vertinti rodydami teigiamas, džiaugsmingas emocijas.
daugiau
Aptikta nauja neuronų regeneracijos vietaNustatyta, kad smegenų ląstelių regeneracija vyksta kitoje žmogaus smegenų vietoje, nei manyta anksčiau. Išvados teikia vilčių, kad šias ląsteles bus panaudoti, siekiant padėti žmonėms atsigauti po insulto, ar gydant kitas smegenų ligas. Iki šiol nebuvo neaišku, ar naujos smegenų ląstelės kuriasi gyvenimo eigoje. Šis procesas – neurogenezė, buvo pastebėtas tik gyvūnų organizmuose. Vietoj to manyta, kad žmonės, su savo didelėmis ir sudėtingomis smegenimis jau gimsta apsirūpinę visais reikalingais neuronais.
daugiau
3231 - 3240 iš 3386 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  321 322 323 324 325 326 327 328 329 330  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 



Ieškomiausių TOP 5




Naudingos nuorodos