vaistai.lt

Receptas nuo peršalimo: ką susirgus svarbiausia kasdien vartotiPeršalimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip nerimtas sveikatos sušlubavimas. Vis dėlto laiku nesiėmus gydymo, peršalimo simptomai gali progresuoti. Norint greičiau pasveikti – vien vaistų nepakanka.

daugiau

Vakarų Lietuvos MedicinaSkausmas, fizinis ar estetinis diskomfortas pėdose yra paslepiama, tačiau jautri ir nemaloni problema. Dažniausiai į gydytoją chirurgą moterys kreipiasi ieškodamos pagalbos dėl pėdos deformacijos, plokščiapėdystės ir jų sukeliamų nepatogumų. Kaip atpažinti šias bėdas laiku ir užkirsti kelią jų progresavimui?

daugiau

Cikorija – augalas, kuris gali pakeisti puodelį rytinės kavosMėgstate dieną pradėti puodeliu kvapnios kavos, bet norėtumėte sumažinti kofeino kiekį? Nebūtina visiškai atsisakyti mėgstamo gėrimo – cikorijų kava yra puiki alternatyva. Šis Prūsijos laikais išpopuliarėjęs gėrimas yra ne tik malonaus skonio, bet ir naudingas sveikatai, tad jo paskanauti išties verta.

daugiau

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena - skirta atkreipti dėmesį į vyresnio amžiaus moterų padėtįLietuvoje gyvena kiek daugiau nei 2,8 mln. žmonių. Iš jų senyvo amžiaus (vyresni nei 60 metų) yra 28,35 proc. gyventojų. Tai - sąlyginai didelė dalis gyventojų, dėl to sveikatos ir socialiniai nelygumai, kuriuos patiria vyresnio amžiaus žmonės, yra ypač aktualūs dėl to, kad šios amžiaus grupės žmonės labai pažeidžiami.

daugiau

Kas gali padėti sulieknėti?Nors negalima teigti, jog flamandų dailininko Paulio Rubenso tapytos apkūnios moterys yra negražios, vis dėlto dauguma dailiosios lyties atstovių stengiasi atrodyti kuo lieknesnės, o, atėjus tam tikram gyvenimo tarpsniui, dargi stoja į atkaklią kovą su celiulitu. Kas gali joms padėti pasiekti abu šiuos išsvajotus tikslus – sulieknėti ir užkirsti kelią celiulitui? Abi šias svajones įgyvendinti ne kas kitas, o vakuuminis masažas.

daugiau

Įkyri mintis apie neišjungtą lygintuvą jau gali reikšti psichikos sutrikimąPastaruosius porą metų laiką daugiausia leidome gerai pažįstamoje namų aplinkoje. Grįžus į įprastą gyvenimo ritmą tenka susidurti su daugiau išorės veiksnių, keliančių nerimą, įtampą. Kai kuriems žmonėms šis grįžimas galėjo sustiprinti pasikartojančias įkyrias, nemalonias mintis, su kuriomis kovojama nuolat atliekant tam tikrus nusiraminimą sukeliančius veiksmus. Dar kitaip ši būsena vadinama obsesiniu kompulsiniu sutrikimu.

daugiau

Pirtininkės patarimai: ko reikėtų vengti ir ką rekomenduojama valgyti einant į pirtįRugsėjo 24 – Šeimos pirties diena. Ši šventė kasmet minima pirmąjį rudens lygiadienio šeštadienį. O diena pasirinkta ne veltui – nuo pat senovės pirtis dažniausiai buvo kuriama šeštadienio vakarais, į ją kviečiami visi šeimos nariai, draugai ir kaimynai. Pirtininkė Ramunė Žukauskienė pabrėžia, kad ruošiantis į pirtį svarbu nepamiršti tam tikrų apeigų bei pasirinkti tinkamus užkandžius ir gėrimus: mėgautis vaisiais, daržovėmis, žolelių arbatomis.

daugiau

Būtiniausi vitaminai – ką reikėtų žinoti?Vitaminai – tai viena iš svarbiausių medžiagų, reikalingų mūsų organizmui. Be abejo, daugelį jų galite gauti kartu su maistu. Visgi, tai pasiteisina tik tuo atveju, jeigu stengiatės valgyti subalansuotai ir palaikyti kuo įvairesnį racioną. Kitu atveju, gali prireikti papildomų vitaminų, perkant specialius papildus. Tačiau, tai gali būti puiki išeitis, jeigu jaučiate, jog Jūsų organizmui kažko trūksta. Visgi, egzistuoja išties daugybė skirtingų vitaminų, tačiau šiandien aptarsime pačius būtiniausius. Tad, ką reikėtų žinoti kiekvienam žmogui? 

daugiau

Alzheimerio diena: 6 paprasti pratimai, kaip prevenciškai lavinti savo atmintįAlzheimerio liga gali užklupti netikėtai net ir tuos, kurių šeimos istorijoje nėra sirgusiųjų šia liga. Neretu atveju suprastėjusios atminties priežastimis gali tapti ne genai, o fizinio aktyvumo trūkumas, išsibalansavusi mityba bei ilgalaikis nustojimas kuo nors domėtis ar mokytis.

daugiau

Higiena buityje: ar dažnai keisti patalynę ir rankšluosčius?Pandemija daugelį privertė pasikartoti higienos taisykles, tačiau ar tikrai pakankamai dažnai keičiame patalynę ir rankšluosčius, ar ne per retai skalbiame drabužius, o gal visgi perlenkiame lazdą rūpindamiesi higiena? Anot „Gintarinės vaistinės“ vaistininkės Giedrės Tautkevičienės, COVID-19 pandemija išties priminė tam tikras higienos bei etiketo normas, ir tai ilgalaikėje perspektyvoje turės teigiamą efektą.

daugiau
1 - 10 iš 2589 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 



Ieškomiausių TOP 5




Naudingos nuorodos