vaistai.lt

Blogiausia – vienu metu susirgti ir gripu, ir COVID-19, todėl patariama skiepytisNors tiek gripas, tiek COVID-19 yra užkrečiamos kvėpavimo takų ligos, jas sukelia skirtingi virusai. Tai reiškia, kad įmanoma vienu metu susirgti dviem infekcijomis – tai blogiausias scenarijus tiek pacientui, tiek jau vėl su COVID-19 lovų trūkumu susiduriančiai šalies sveikatos sistemai.

daugiau

Pasaulio sveikatos organizacijos parengtoje ataskaitoje – apie gamtos ir biologinės įvairovės poveikį visuomenės sveikataiUrbanizacija, intensyvus žemės naudojimas, pasaulinė prekyba ir industrializacija padarė didelį neigiamą poveikį gamtai, biologinei įvairovei ir ekosistemoms visame pasaulyje. Nuolatinis gamtos išteklių eikvojimas ne tik stipriai veikia aplinkos sąlygas, bet ir daro didžiulį poveikį visuomenės gerovei ir saugumui.

daugiau

Visą rugsėjį – renginių programa „Kalbėkime apie demenciją“Asociacija „Demencija Lietuvoje“ su partneriais – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Lietuvos sporto universitetu, Nacionaline dailės galerija ir kt. kviečia įsitraukti į renginių programą „Kalbėkime apie demenciją“, skirtą Alzheimerio ligos mėnesiui paminėti.


 

daugiau

Kokie organizmo siunčiami ženklai informuoja apie nusilpusį imunitetą?Stresas, miego ir poilsio trūkumas, netinkama mityba, žalingi įpročiai – visa tai alina imunitetą. Silpna, o dėl to ir neveiksminga imuninė apsauga – bejėgė prieš virusų ir bakterijų sukeliamas ligas. Nusilpusi imuninė sistema simptomų forma siunčia signalus, kad ji nėra pajėgi apsisaugoti nuo kenksmingų išorės veiksnių, galinčių neigiamai paveikti sveikatos būklę.

daugiau

Gydytojas pataria, kaip išvengti ligų: įvardijo brangiausias sveikatos klaidasŠiais metais „Credit24“ užsakymu atliktame tyrime kas penktas lietuvis nurodo su sveikata susijusias išlaidas kaip vienas didžiausių. „Neplanuotos išlaidos kartais priverčia ne tik susiveržti diržus, bet ir skolintis pinigų. Mūsų tyrimas rodo, kad su santaupomis neretai atsisveikinama dėl netikėtų sveikatos problemų, tačiau kartais tikrai galima užbėgti už akių ir išvengti tų nemalonių išlaidų“, – pranešime žiniasklaidai sako skaitmeninių finansinių paslaugų įmonės Klientų patirties valdymo vadovė Donata Stoškuvienė.

daugiau

Kaip atpažinti sepsį ir nuo jo apsisaugotiNuo sepsio kas 2,8 sekundės pasaulyje miršta vienas žmogus, kasmet suserga maždaug 50 mln. žmonių, o 11 mln. iš jų – miršta. Mintimis apie šią daugybę gyvybių nusinešančią būklę dalijasi Kauno klinikų Intensyviosios terapijos klinikos gydytoja anesteziologė reanimatologė prof. Dalia Adukauskienė.

daugiau

Pilvo išvarža ar išsiskyrę tiesieji pilvo raumenys gali būti ir nugaros skausmo priežastimiPilvo sienos išvarža – tai pilvo organų ar jų dalies išsiveržimas į poodį pro pilvo sienos įgimtus arba įgytus defektus. Dažniausiai išvarža atpažįstama iš pilvo srityje atsiradusio gumbo. Pilvo tiesiųjų raumenų išsiskyrimas (diastazė) – tai tarpo tarp raumenų vidurinėje pilvo linijoje atsiradimas, išoriškai pastebimas kaip pailgas iškilimas, išryškėjantis įtempus raumenis, sėdant ar keliantis.


daugiau

Medicinos entomologė: grybų miškuose gausa reiškia, kad juose palanku ir erkėmsSklidinos pintinės baravykų, raudonikių ar sodrių voveraičių – tokie vaizdai iš įvairių Lietuvos miškų pastaruoju metu mirgėte mirga socialiniuose tinkluose. Savo ruožtu, specialistai ragina besimėgaujančius gamta neužmiršti ir apie slypinčius rimtus pavojus – erkes, kurios aktyvios ne tik pavasarį, bet ir rudenį – šiltojo metų sezono pradžioje pasimaitinusios erkės pereina į kitą brandos stadiją ir vėl tampa alkanos.


 

daugiau

Nosies operacijos dažnai padeda pagerinti bendrą savijautąŠiais laikais plastinėmis operacijomis ne tik dailinamos veido formos, bet taip pat gali būti sprendžiamos ir itin svarbios kvėpavimo ligų sukeltos komplikacijos. Plastikos chirurgai dažnai pabrėžia, kad yra skirtumas tarp įprastos nosies operacijos ir  nosies pertvaros operacijos. Tačiau, jos gali būti atliekamos ir kartu. Kam turėtų rūpėti šis gydymas ir ką apskritai apie šias chirurgines procedūras reikėtų žinoti?

daugiau

Akių vokų korekcijos procedūros padės atjauninti jūsų veidąAkių vokų pokyčiai su amžiumi darosi vis akivaizdesni. Atsiradę maišeliai bei tamsios dėmės verčia veidą jaustis ypatingai senu. Dėl šios priežasties, tiek moterys, tiek vyrai vis dažniau linksta link specialių procedūrų. Ne paslaptis, kad vienas dažniausių šios bėdos sprendimo būdų - akių vokų pakėlimas plastinės chirurgijos būdu.

daugiau
41 - 50 iš 4531 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos