vaistai.lt

Nacionalinis gripo forumasLR Seime vykusiame Nacionaliniame gripo forume „Buvo vakar, bet aktualu ir šiandien“ sveikatos politikai, ekspertai, specialistai, visuomenės ir žiniasklaidos atstovai diskutavo apie gripo profilaktikos ir kontrolės, visuomenės informavimo aktualijas, apie pasirengimą būsimiems iššūkiams ir bendradarbiavimo stiprinimą.

daugiau
21 patarimas kaip išvengti alergijosNepriklausomai nuo to, kas sukelia alergiją, dulkės, pelėsiai, žiedadulkės, gyvūnų išskyros ar kiti alergenai, visi jie išprovokuoja panašius ir labai nemalonius simptomus. Slogą, nosies ir akių perštėjimą, čiaudulį, ašarojimą ir kitus varginančius pojūčius galima palengvinti įvairiais medikamentais. Tačiau norintiems daugiau pasikliauti natūraliais būdais, geriausia tiesiog iš anksto perspėti šiuos nemalonius jutimus.
daugiau
Potvynis: kaip elgtis, siekiant išvengti susirgimų užkrečiamosiomis ligomisPavasariniai potvyniai, ypač būdingi Vakarų Lietuvai, ne tik sukelia materialinius nuostolius, bet ir gali kelti grėsmę sveikatai. Potvynio vanduo užteršia geriamąjį vandenį, todėl padidėja galimybė užsikrėsti įvairiomis ligomis. 
daugiau
Švarus vanduo – sveikesnis pasaulisŠiandien, kovo 22 d., planeta pažymi Pasaulinę vandens dieną, kurios tema – „Švarus vanduo – sveikesnis pasaulis“. Šiais metais siekiama atkreipti dėmesį į vandens išteklių saugą, žmogaus ūkinės veiklos įtaką vandens kokybei.
daugiau
Nusimesk anemijos kilpą!Anemija, kitaip mažakraujystė, kurios gydytojai dažnai nevadina liga, o tiktai kitų ligų simptomu, yra lyg uždelsto veikimo bomba. Iš pradžių jos artėjimas ilgai neišsiduoda jokiais požymiais. Ilgai besitęsianti anemija, gali lemti daugybę lėtinių ligų, trumpinančių žmogaus gyvenimą. 
daugiau
Žarnyno ligų neįvertintos rizikosKovas skelbiamas kovos su kolorektaliniu (storosios ar gaubtinės žarnos) vėžiu mėnuo. Kolorektaliniu vėžiu Lietuvoje kasmet suserga daugiau nei 1500 žmonių ir tai yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių vėžinių susirgimų šalyje. Ši liga dažniausiai nustatoma jau pažengusi – III-IV stadijoje, nes žmonės susiduria su neigiamais psichologiniais aspektais – gėda bei nerimu apie tai garsiai kalbėtis ir spręsti savo problemą.
daugiau
Kai įprasto įkloto nepakanka...Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, dėl šlapimo nelaikymo pasaulyje kenčia 400 mln. moterų, Lietuvoje – beveik 280 tūkst. moterų. Statistikai paskaičiavę, kad kas trečia darbingo amžiaus moteris įvairiais gyvenimo periodais susiduria su šlapimo nelaikymo problemomis – pvz., po gimdymo, esant urologinėms ligoms, vyresnėms nei 65 metų amžiaus moterims.
daugiau
Be pusryčių diena prasideda sunkiauPusryčius šiuolaikinis miestietis dažnai praleidžia. Tačiau jei norime dieną pradėti gerai nusiteikę, būti fiziškai ir protiškai aktyvūs, jau ryte turime gauti dalį maistingų medžiagų. Ypač tai svarbu augantiems vaikams, kurie kiekvieną dieną yra judrūs ir mokosi naujų dalykų.
daugiau
Maisto papildai kūdikiams: per didelis rūpestis gali pakenktiNe viena mama ir tėtis, rūpindamiesi savo atžalų gerove, svarsto, ar tikrai jų vaikas, ypač kūdikystėje, gauna visas maistines medžiagas, vitaminus ir mineralus, reikalingus, kad mažasis žmogutis augtų sveikas. Ne vienas nerimauja, kad galbūt neužtikrina visavertės mitybos, kad vaikui gali pritrūkti kokių nors medžiagų, kas gali neigiamai paveikti jo vystymąsi. Vieną dieną iškyla klausimas, galbūt vaikelio mitybą reikėtų papildyti maisto papildais.
daugiau
Žiema ir imunitetas. Kas ką?Žiema - metas, kai mūsų klimato zonoje gyvenantiems žmonėms pradeda trūkti saulės energijos, parduotuvėse sumažėja šviežių daržovių ir vaisių, sumenksta ir organizmo atsparumas, lengviau limpa virusinės ir peršalimo ligos. Dietologai sako, kad žiemą vertėtų atsigręžti į rauginto pieno produktus, mat produktai, praturtinti gyvosiomis bakterijomis, padeda stiprinti organizmo atsparumą.
daugiau
5001 - 5010 iš 5041 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  501 502 503 504 505  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos