vaistai.lt
Kojų venų ligos – ne tik kosmetinė problemaŠirdies ir kraujagyslių ligos, kraujotakos sutrikimai žmogaus organizme – dažnas reiškinys. Jie gali atsirasti dėl įvairių priežasčių ir sukelti negrįžtamų padarinių žmogaus sveikatai ar net gyvybei. 
daugiau
Laikas skiepytis nuo erkinio encefalitoAtšilus orams vėl tapo aktuali erkių tematika. Būtent dabar – balandį ir gegužę – bei ankstyvą rudenį jos yra pačios aktyviausios. Viena pavojingiausia erkių platinamų ligų – erkinis encefalitas. Nuo jo visiškai pasveiksta tik trečdalis susirgusiųjų. Visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba (VVSPT) ragina neatidėlioti ir pasiskiepyti.
daugiau
Storosios žarnos vėžio ankstyvoji diagnostikaLietuvoje nuo 2009 m. liepos mėn. vykdoma jau ketvirtoji iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto finansuojama priešvėžinės patikros programa - storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa, skirta pagerinti ankstyvųjų storosios žarnos vėžio stadijų išaiškinamumą ir sumažinti mirtingumą nuo šios ligos.
daugiau
Moterims nebeteks raudonuoti dėl intymių problemųDaugumą moterų kamuoja nemalonūs pojūčiai intymioje srityje, tokie kaip pagausėjusios išskyros, nemalonus kvapas, niežėjimas, perštėjimas. Dėl šių problemų nedrįstama kreiptis pagalbos į ginekologą. 
Daugelis iš jų savarankiškai stengiasi atsikratyti varginančių ir trikdančių simptomų. Šie simptomai atsiranda dėl sutrikusios gerųjų ir “blogųjų” bakterijų pusiausvyros makštyje, vadinamosios bakterinės vaginozės.
daugiau
Ūminis peties srities skausmasŽmogaus petys yra sudėtinga anatominė struktūra, sudaryta iš peties sąnario, petinio raktikaulio sąnario, krūtinkaulinio raktikaulio sąnario ir popetinio bei pomentinio tarpų. Kiekvienas sąnarys sudarytas iš kaulų ir minkštųjų audinių, kurie suteikia sąnariui judrumo ir stabilumo. Peties sąnarys yra judriausias žmogaus organizme.
daugiau
KoronarografijaVilniaus širdies chirurgijos centre naujausios kartos angiografu „Philips“ širdies kraujagyslių tyrimas (koronarografija) nuo spalio mėnesio – nemokamai. Atliekamų procedūrų kainą dengia teritorinės ligonių kasos. Pacientui tereikia turėti gydytojo kardiologo siuntimą ir atlikti būtinus tyrimus prieš procedūrą.
daugiau
Privačioji medicina – pagalba valstybeiJau vienuolika metų kelią privačiajai medicinai Lietuvoje tiesia du Lietuvoje žinomi širdies chirurgai – prof. Vytautas Jonas Sirvydis ir prof. Giedrius Uždavinys. Jie aukoja savo poilsio valandas, nes tiki, kad privačiojo kapitalo pritraukimas ligoniams gydyti kelia bendrą visos medicinos lygį, sudaro geresnes galimybes pacientams ir netgi padeda valstybei spręsti socialines problemas.
daugiau
Pagalbos vaikams linijaRugsėjo mėnesį Lietuvoje pradės veikti nemokamas, bendras visoje Europoje „Pagalbos vaikams linijos“ numeris 11 61 11. Tokiu būdu valstybė prisiima ilgalaikius įsipareigojimus stiprinti pagalbą vaikams, teikiamą lengviausiai jiems prieinamu būdu – telefonu.
daugiau
Kardiolita


Jei lipant laiptais ar paprasčiausiai ilgiau paėjus jaučiate aštrų skausmą krūtinėje, nereikėtų į tai numoti ranka. Laiku nediagnozuotos širdies ir kraujagyslių sistemos ligos gali baigtis tragiškai.
daugiau
Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje vis daugėja širdies ir kraujagyslių sistemos ligų susirgimų,  Vilniaus širdies chirurgijos centras (UAB „Kardiolita“) įsigijo naujausios kartos angiografą Philips. Tai suteiks galimybę vienu iš tiksliausių diagnostinių metodų  (angiografija arba kitaip vadinamu zondavimu) nustatyti širdies ir kraujagyslių patologiją, „užbėgti už akių“ sunkiems širdies ir kraujagyslių susirgimams, o ligai pažengus bus dar tiksliau parenkamas gydymo būdas: konservatyvus ar chirurginis.
daugiau
1041 - 1050 iš 1051 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  101 102 103 104 105 106  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos