vaistai.lt

Dantų implantavimas Klaipėdoje, kodėl būtent ten?Rinka siūlo daugybę pasirinkimų kur ir kokiu būdų tvarkytis savo šypseną. Tai kaip žmogui išsirinkti tai, kas tikrai pateisins jo lūkesčius. Dantų implantavimas Klaipėdoje suteikia galimybę puikiai šią procedūrą atlikti, kad vėliau netektų gailėtis dėl savo pasirinkimo. Jei nuspręsta dantis tvarkytis būtent šiame mieste tuomet kaip išsirinkti kliniką, kurioje bus atlikta ši procedūra. Labai dažnai ties čia ir suabejoja, kadangi pasirinkimas yra labai didelis, ir dažnai gali būti labai sunkus.

daugiau

Ar dantų protezavimo kaina turi įtakos rezultatui?Dantų protezavimo kaina kai kuriuos gali neraminti. Internete galima rasti apytikslias kainas, tačiau daugelis supranta, jog tikrąsias kainas galima sužinoti tik odontologijos centre. Daugelis supranta, jog kartais reikia mokėti brangiau tam, jog būtų galima gauti ne tik kokybišką aptarnavimą, bet ir gerą rezultatą. Dantų protezavimo kaina svyruojanti. Kaina priklauso ne tik nuo pasirinktų dantų protezų, bet ir kitų dalykų.

daugiau

Koks dantų implantavimas geriausias?Turbūt kiekvienas iš mūsų žino kiek verta yra šypsena. Taip pat kiekvienas žino, kaip ją tokią išlaikyti. Tačiau ką daryti tiems, kuriems jau per vėlu tvarkytis dantis. Apie priežastis, kodėl taip atsitinka kalbėti nelabai verta, nes daugelis iš mūsų žino pagrindines priežastis. Tačiau kaip pasielgti, kad būtų nebaisu šypsotis, ar kaip nejausti diskomforto valgant galima aptarti plačiau.

daugiau

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje jau atlikta 500 robotinių operacijųKlaipėdos universitetinė ligoninė (KUL) – pirmoji gydymo įstaiga Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kurioje pradėta vystyti robotinė chirurgija. Pirmoji robotinė operacija ligonėje atlikta 2018-ųjų rudenį, o šią savaitę, praėjus mažiau nei 3 metams, jų skaičius jau perkopė 500. Šios chirurgijos rūšies pranašumus puikiai vertina ir pacientai, ir operacijose dalyvaujantis personalas. Ligoninės vadovybė svarsto apie robotinės chirurgijos plėtrą.

daugiau

Pirmą kartą Baltijos šalyse atlikta inovatyvi endoskopinė-artroskopinė operacijaŠiandien Vytenis, kuriam Kauno klinikose pirmą kartą Baltijos šalyse vienu metu atlikta kelio sąnario kremzlės rekonstrukcija ir menisko implantacija, šypsosi, tačiau dar visai neseniai jį vargino nuolat atsinaujinantis kairiojo kelio skausmas. „Tai kėlė emocinę įtampą. Atrodo, kad jau nebeskauda, bet vėl prasideda uždegimas. Džiuginantys dalykai nebetenka prasmės, kai nuolat turi jausti diskomfortą ir skausmą“, – pasakojimą pradeda vaikinas.


daugiau

Iš kraujo plazmos pagaminti vaistai gelbsti ir naujagimių gyvybesKasmet pagaminama vis daugiau vaistų iš kraujo plazmos, kuri atskiriama iš donorų kraujo, o jie padeda vis didesniam pacientų skaičiui įveikti retas, genetines ir kitas itin sunkias ligas tokias kaip hemofiliją, įgimtą imunoglobulinų deficitą, sunkius inkstų ir kepenų pažeidimus. Nepaisant to, vis dar sudėtinga patenkinti kraujo plazmos poreikį vaistų gamybai, nes jos surenkama per mažai.


daugiau

Hiperterminė pilvo ertmės chemoterapija padėjo įveikti klastingą ligąPrieš dvejus metus pajutusi pirmuosius ligos simptomus Žydrė net neįtarė, kad serga klastinga liga. Vieną dieną jai pakilo skrandžio rūgštingumas, o valgant atrodė, kad skauda net stemplę. „Pastebėjau, kad nesuvalgau įprastos maisto porcijos, nuolat jaučiuosi pavargusi, mieguista“, – pasakojimą apie savo ligą pradeda jauna moteris.


daugiau

Nobelio premiją pelnęs atradimas pasitarnauja gydant melanomąMelanoma – reta greitai plintanti piktybinė liga, apie kurią visas pasaulis kalba gegužės mėnesį. Statistikos duomenimis, per metus Lietuvoje melanoma suserga 200 gyventojų, dažniausiai – odos melanoma, tačiau šis piktybinis susirgimas taip pat gali pažeisti ir kitus organus. Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose pritaikytas itin retos melanomos gydymas iki šiol mūsų šalyje dar netaikytu metodu žarnos navikui gydyti.

daugiau

Mažosios Domantės istorija: gydytojai išpildė mergaitės svajonę vaikščiotiTrejų metukų Domantė serga spinaline raumenų atrofija. Nors reta nervų ir raumenų ligos diagnozė į mergaitės šeimą atnešė daug nežinomybės ir nerimo, šiandien Domantė jau žengia pirmuosius savarankiškus žingsnius. „Visada žinojau, kad mano dukra vaikščios, o dabar tik dar labiau tuo tikiu“, – sako mergaitės mama Justina.


daugiau

Santaros klinikose – dar didesnės donorinių audinių panaudojimo galimybėsVilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose ortopedai-traumatologai atliko operaciją, per kurią peties sąnario sausgyslė pakeista donoriniu audiniu: „Įsisenėjusio peties sausgyslės pažeidimo pagydyti kitų galimybių nebuvo, o pacientas jautė stiprius skausmus, ypač jie vargino nakties metu, – sako gydytojas ortopedas traumatologas Tomas Butėnas. – Vietoje pažeistos sausgyslės implantuotas donorinis Achilo sausgyslės audinys“.

daugiau
21 - 30 iš 1051 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos