vaistai.lt

Kodėl kartais sutrinka vaistų tiekimas?Tarnyba vis sulaukia klausimų, kodėl sutriko vienų ar kitų vaistų tiekimas. Primename pagrindines sutrikimų priežastis ir kaip yra sprendžiamos vaistų tiekimo sutrikimo problemos.

daugiau

Tyrimas: prevencinių programų poreikis didėjaLietuvos gyventojai vis labiau pripažįsta ligų prevencijos programų, finansuojamų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, svarbą ir patys gana aktyviai jomis domisi. Per septynerius metus nenorinčiųjų pasitikrini pagal šias programas sumažėjo beveik pustrečio karto.

daugiau

Iš pareigų atleidžiamas Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos vadovas D. BakšaSveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, susipažinęs su jam 2021 m. spalio 13 d. pateiktomis komisijos išvadomis dėl Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) direktoriaus Dano Bakšos galimo darbo pareigų pažeidimo tyrimo, priėmė sprendimą atleisti NVSPL vadovą iš užimamų pareigų. Priežastis nutraukti darbo sutartį – šiurkštus darbuotojo darbo pareigų pažeidimas. Rytoj, spalio 15-oji, – paskutinė D. Bakšos darbo diena.

daugiau

Ligonių kasos: už ortodontinius aparatus gali būti kompensuojamaŠiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai primena, kad esant tam tikroms ligoms ir būklėms vaikų dantų breketai, plokštelės ar kiti ortodontiniai aparatai kompensuojami iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto.

daugiau

Privalomojo sveikatos draudimo taryba pritarė PSDF biudžeto projektuiPrivalomojo sveikatos draudimo taryba pritarė 2022 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto projektui. Planuojama, kad kitąmet jo įplaukos bus 203 mln. eurų (7,8 proc.) didesnės, nei šiemet, ir iš viso sudarys 2,8 mlrd. eurų. Artimiausius metu projektas bus svarstomas Vyriausybėje.

daugiau

30-asis ligoninės gimtadienis: nuo sargais dirbusių gydytojų iki pažangiausių operacijų1991 m. spalio 11 d. atidaryta tuometinė Vilniaus greitosios pagalbos, o dabar – Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (RVUL) buvo pirmoji nauja gydymo įstaiga šalyje, duris atvėrusi po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.

daugiau

Pradedami tarptautiniai mokymai sveikatos apsaugos sistemos valdysenai tobulintiBendradarbiaudama su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) biuru Lietuvoje, Karališkuoju Edinburgo gydytojų koledžu (angl. Royal College of Physicians of Edinburg) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LMSU) ligonine Kauno klinikomis, Sveikatos apsaugos ministerija pradeda mokymus, kuriais siekiama dar labiau efektyvinti Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos veikimą, kelti už jos valdyseną atsakingų asmenų kompetenciją ir tokiu būdu prisidėti prie Lietuvos visuomenės sveikatingumo gerinimo. Mokymai truks nuo šių metų spalio iki 2022 m. balandžio mėnesio.


daugiau

Klaipėdos TLK: sveikatos priežiūros paslaugoms – papildomai skirta 3,8 mln. eurųKlaipėdos teritorinei ligonių kasai (TLK) skirta 3,8 mln. eurų papildomų lėšų – asmens sveikatos priežiūros (ASP) paslaugoms. Nuo rugsėjo pirmosios Klaipėdos TLK veiklos zonos asmens sveikatos priežiūros įstaigoms pervestos papildomos lėšos. Jos suteiks galimybę didinti atlyginimus gydytojams, slaugytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams, teikiantiems asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

daugiau

Didėja pasitikėjimas ligonių kasomisDaugiau nei pusė Lietuvos gyventojų yra pakankamai gerai informuoti apie šalyje veikiančią privalomojo sveikatos draudimo (PSD) sistemą ir pasitiki ligonių kasomis, suteikiančiomis apdraustiesiems šiuo draudimu sveikatos paslaugų kompensavimo garantiją.

daugiau

Mokantiems už studijas gydytojams rezidentams – galimybė atgauti studijų mokestį ir gauti garantuotą darbo vietąSveikatos apsaugos ministerija tęsia projektą ,,Specialistų pritraukimas sveikatos netolygumams mažinti“ ir kviečia suinteresuotas šalis – gydytojus rezidentus, studijuojančius ne valstybės finansuojamose vietose (pradėjusius studijuoti ne anksčiau kaip 2014 m. (įskaitant ir baigusiuosius), ir rezidentūrą baigsiančiuosius 2023 m., taip pat savivaldybes ir sveikatos priežiūros įstaigas jame dalyvauti.


daugiau
1 - 10 iš 3816 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos