vaistai.lt

PRP procedūra ir labiausiai paplitę mitaiPlazmoterapija – Lietuvoje ir visame pasaulyje naudojama injekcinė procedūra, kuri pasitarnauja tiek kosmetiniais, tiek gydymo tikslais. Pošiūno klinikos specialistai atsako, ką verta žinoti apie PRP injekcijas ir paneigia labiausiai paplitusius mitus.

daugiau

Top 3 odos priežiūros priemonės atostogaujantiems prie jūrosKeliaujate atostogauti prie jūros? Metas pasirūpinti patikimomis kosmetikos priemonėmis ir išsaugoti odos grožį bei jaunatviškumą. Lietuviška kosmetika Manilla bus puikus pasirinkimas norint skirti savo odai daugiau kokybiško dėmesio ir pasiekti puikius, ganėtinai greitus rezultatus. Netrukus vėl galėsite mėgautis dailia ir lygia oda be žymesnių rūpesčių! Perskaitykite šį straipsnį – jame sužinosite apie tinkamiausias vasaros priemones nepriekaištingai odos priežiūrai.


daugiau

Vis dar darome klaidų: mitais apipinta odos apsauga nuo saulėsSveikatos priežiūros specialistai pastebi, kad odos apsauga nuo saulės iki šiol mūsų visuomenėje apipinta įvairiausiais mitais. Pasiklydus tarp skirtingų faktų tampa vis sudėtingiau atsirinkti teisingą informaciją, kaip apsisaugoti savo odą nuo nudegimo, pagreitėjusio senėjimo ir netgi grėsmingos ligos – melanomos.

daugiau

Kaip apsispręsti dėl krūtų didinimo operacijos?Turbūt kiekviena moteris yra bent kartą pagalvojusi apie tai, kad norėtų dailesnės krūtinės. Tačiau vienoms tai tik momentinis pasvarstymas, o kitoms – jau ilgai ramybės neduodantis klausimas. Šiandieninė plastikos chirurgija padeda išspręsti bet kokias su krūtinės dydžiu ar forma susijusias problemas.

 

daugiau

Garbanotų plaukų atmintinė: kaip plaukus prižiūrėti natūralioms garbanėms?Nacionalinės medicinos bibliotekos duomenimis, 45 proc. europiečių turi tiesius plaukus, 40 proc. – banguotus, o vos 15 proc. gali pasigirti natūraliai garbanotais plaukais. Visgi, BENU vaistinės kosmetikos prekių konsultantė Laima Givėliušienė sako, jog siekiant, kad garbanoti plaukai būtų švelnūs, nesiveltų ir neišsausėtų – būtina tinkamai juos prižiūrėti.


daugiau

Rūgščių enciklopedija: ekspertė pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis kosmetikąSiekiant turėti skaisčią, jaunatvišką ir sveiką veido odą, būtina žinoti kaip ją prižiūrėti. Grožio industrijoje vis labiau populiarėja veido odos priežiūros priemonės su įvairiomis rūgštimis, tačiau svarbu, kad jos būtų parinktos tinkamai. BENU vaistinės Sveikos odos instituto ekspertė Ramunė Uosienė sako, jog kiekvieno žmogaus veido oda yra skirtinga, o ir kosmetinė rūgštis turi skirtingą poveikį, todėl svarbu žinoti, kas suteiks ne žalą, o naudą.


daugiau

Odos priežiūra pavasarį: kaip tinkamai rūpintis skirtingų tipų veido oda?Žiemos šalčių nualinta veido oda pavasarį susiduria su naujais pavojais – vis intensyviau kaitinančiais saulės spinduliais, todėl veido odos priežiūra šiuo metų laiku turėtų skirtis nuo to, kaip ja rūpinotės šaltuoju sezonu. Tačiau svarbu nepamiršti, kad sausos, riebios ar spuogų kamuojamos odos priežiūra reikalauja skirtingų priemonių. Tad kokių produktų reikėtų vengti, o į kokius verta atkreipti dėmesį? Patarimais, kaip nusistatyti savo odos tipą ir tinkamai prižiūrėti kiekvieną iš jų, pranešime žiniasklaidai dalijasi grožio terapeutė Liliana Andrulienė.


daugiau

Plastinė operacija ar injekciniai užpildai: kas labiau tinka Jūsų veidui?Pastaruoju metu Lietuvoje pradėjo populiarėti nechirurginis veido kontūravimas, kai į giliuosius veido audinius, ant kaulinio paviršiaus, yra įleidžiami didelės koncentracijos hialurono užpildai. Specialistų teigimu, kai kuriais atvejais ši procedūra itin efektyvi. Ypač siekiant paryškinti veido kontūrus ar suformuoti taisyklingą veido ovalą. Tačiau toks veido kontūravimas rekomenduojamas toli gražu ne visiems pacientams.

daugiau

Atopinės odos priežiūra: įsiminkite 3 minučių taisyklęBesikeičiantys metų laikai dažnai kelia iššūkių atopinės odos savininkams. Nors atrodo, kad sudėtingiausias metų laikas – žiema, būklės paūmėjimai gali ištikti ir kitu metų laiku. Sausumas, paraudimas, niežulys ar net įtrūkimai – tai dažniausi simptomai, kuriais pasižymi atopiška oda, sausa oda. „Eurovaistinės“ vaistininkė Toma Gečienė pranešime žiniasklaidai sako, kad atopinės odos savininkai besikeičiant metų laikams neretai jaučia būklės paūmėjimą.

 

daugiau

Kanapių aliejaus nauda Jūsų grožiuiPaskutiniu metu labai daug kalbama apie gamtos turtus, kurie padeda žmogui būti sveiku bei gražiu. Vis mažiau dėmesio skiriama sintetiniams gaminiams, kurie net vadinami atgyvena, kuri neatsiperka arba padeda pasiekti tik trumpalaikį efektą. O norisi, žinoma, ne to.

daugiau
1 - 10 iš 764 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos