vaistai.lt

Ruošiamės vasarai: kaip sumažinti celiulitą?Celiulitas yra toksinis riebalų susikaupimas, neretai vadinamas panikulioze. Deja, bet celiulitu skundžiasi apie 90 proc. pasaulio moterų. Dažniausiai jis susidaro dėl genetinių veiksnių ar hormonų disbalanso, antsvorio, netinkamos mitybos bei gyvenimo būdo, mažo fizinio aktyvumo, lėtinių ligų, staigių svorio pokyčių ar net nekontroliuojamo streso.

daugiau

Plauti galvą tik kartą per savaitę – tai įmanomaVieniems plaukai riebaluojasi itin greitai, kiti gali nors ir savaitę išvaikščioti netrinkę savo plaukų. Kasdienis galvos plovimas kaip tik gali būti pagrindinė priežastis, kodėl mūsų plaukai greitai susiriebaluoja. Kokios priemonės padėtų plaukus trinkti vos vieną kartą per savaitę?

daugiau

Pavasarį saulė pavojingiausia vaikams ir vyresnio amžiaus žmonėmsNors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad saulė pavasarį nėra labai kaitri, šiuo metų laiku saulės spinduliai vieni pavojingiausių. Taip yra todėl, kad po žiemos oda yra jautresnė, labiau sudirgusi, be to, saulės skleidžiami ultravioletiniai (UV) spinduliai pavasarį yra mažiau sugeriami atmosferoje. Ketinantiems šiuo laikotarpiu ilgiau pabūti lauke specialistai rekomenduoja naudoti nuo saulės poveikio saugančias kosmetines priemones, taip pat galvos apdangalus bei akinius nuo saulės, nes UV spinduliuotė gali būti kenksminga ne tik odai, bet ir akims.

daugiau

Pavasario saulė taip pat gali pakenkti odai ir ją nudegintiPo permainingų pavasario orų mėgaudamiesi pasiilgta saule, žmonės dažnai daro vieną klaidą – nepasirūpina odos apsauga nuo kenksmingų ultravioletinių (UV) spindulių. Net jei diena debesuota ar atrodo, kad saulė nepakankamai kaitri, neapsaugota oda vis tiek gali nudegti, joje gali būti suaktyvinami pavojingi procesai.

daugiau

Micelinio vandens gerbėjams teks prisiminti vieną taisyklęVeido odos priežiūra svarbi visais metų laikais. Nors keičiantis sezonams jos priežiūros taisyklės šiek tiek kinta, vienas esminių etapų – veido prausimas – lieka beveik nepakitęs. Kaip pastebi specialistės, nors šis veiksmas yra natūralus, nemaža dalis veido prausimo procedūrą atlieka atmestinai ir neretai daro kelias esmines klaidas, kurios atsiliepia odos būklei. Siekiantiems šiltąjį sezoną pasitikti švytinčia veido oda, pranešime žiniasklaidai ekspertės pataria įsiminti kelis svarbius aspektus bei atskleidė populiarių veido priežiūros priemonių naudojimo taisykles.

daugiau

10 priežasčių, kodėl plaukų transplantacijai verta rinktis TurkijąPlaukų slinkimas vis dažnesnis reiškinys, su kuriuo įprastai susiduria vyrai. Nemažai daliai jų tai sukelia stresą, kerta per savivertę, gyvenimo kokybę, tačiau šiuolaikinė medicina siūlo sprendimus, kaip šią problemą spręsti. Vienas efektyviausių – plaukų transplantacija, kurios metu sveikų plaukų folikulai yra persodinami į plinkančias, išretėjusias plaukų zonas galvoje. Nors ši procedūra atliekama daugelyje šalių, Turkija yra tokių operacijų lyderė.

daugiau

Ką daryti, kad plaukai neslinktų, nelūžinėtų ir blizgėtųKepurėms po žiemos pagaliau iškeliaujant į spintos gilumą, gatvėse vėl daugiau dėmesio atkreips smagiai plevėsuojantys praeivių plaukai. Daugelis skuba į kirpyklas ne tik atsinaujinti šukuosenos, bet ir prašyti recepto – ką daryti, kad plaukai neslinktų, nelūžinėtų ir blizgėtų. Plaukų priežiūros ekspertai pastebi, neretai plaukų būkle džiaugtis trukdo gajūs grožio mitai, o atradus sau tinkančią šukuoseną neverta vaikytis madų.

daugiau

Ką turite žinoti apie spf?Tikriausiai esate girdėję, kaip svarbu naudoti apsauginį kremą nuo saulės. Bet ar žinote, kodėl kasdienė apsauga nuo saulės yra tokia svarbi? Arba kas iš tikrųjų nutinka jūsų odai saulėje be apsaugos nuo saulės? Statistika rodo, kad 80 % matomų senėjimo požymių sukelia saulė. Kad išvengtumėte ankstyvo odos senėjimo ir saulės daromos žalos, rekomenduojama kasdien saugotis nuo saulės, nesvarbu, ar esate patalpoje, ar lauke.

daugiau

Ką reikia žinoti apie pilvo plastikos operaciją?Dėl didelio svorio netekimo arba dėl nėštumo atsipalaidavo oda arba atsiskyrė pilvo raumenys? Jei ieškote būdo atkurti juosmens liniją ir pasitikėjimą savimi, pilvo plastika – taip pat žinoma kaip abdominoplastika – gali būti jūsų ieškomas sprendimas.

daugiau

Lakštinės veido kaukės: kur slypi jų populiarumas ir ką vertėtų žinoti apie jų naudojimą?Itin išpopuliarėjusios lakštinės veido kaukės – nebrangus būdas pasidaryti atpalaiduojančią SPA odos procedūrą tiesiog namuose. Tokios kaukės yra greito efekto odos priežiūros priemonės, galinčios padėti spręsti įvairias odos problemas. Vis dėlto specialistai akcentuoja, kad lakštinė kaukė yra labiau papildoma priemonė, kuria tik paįvairiname savo veido odos priežiūros rutiną, pasilepiname. Kosmetologai šias kaukes pataria rinktis atsakingai – atsižvelgti į savo odos tipą, atkreipti dėmesį į kaukės sudėtį, taip pat jas naudoti laikantis gamintojo instrukcijų.

daugiau
1 - 10 iš 805 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos