vaistai.lt
Būsimoji mamytė ir kosmetika. Ar tai suderinama?Motinystei besirengiančios moterys dažniausiai griežtai laikosi gydytojų nurodymų: renkasi sveiką maistą, daugiau ilsisi. Tačiau dažna nė nesusimąsto, kad pavojų sveikatai gali kelti ir, rodos, tokia nekalta kosmetika. Žinoma, ir nėštukės nori išlikti gražios bei patrauklios. Tad ko vertėtų vengti, o kokią kosmetiką vis dėlto galima naudoti? Nėščios moterys pastebi, kad oda, laukiantis kūdikio, tampa ypač jautri. Tai ne viskas, į ką derėtų atkreipti dėmesį. Ištirta, kad žmogaus organizme gali būti apie trys šimtai pramoninių chemikalų rūšių.
daugiau
Pasidarykime pačios: stipriname blakstienasNors šiuolaikinė grožio pramonė mūsų blakstienoms siūlo įvairiausių priemonių, atrodo, kad nuo jų jos tik dar labiau retėja... Tik pagalvokite: blakstienų tušas, akių šešėliai, blakstienų rietiklis, jų priauginimas, dažymas, cheminis užrietimas... Nieko keista, kad po daugybės procedūrų ant akių vokų besilaiko vos keli plaukeliai. Be to, įtakos turi ir stresas, mikroelementų trūkumas ir pan. Taigi, jeigu pasiilgote gražių blakstienų ir nesate pasirengusi išlaidauti ar naudoti cheminių priemonių, siūlome pasinaudoti šiais patarimais. Gal jūsų blakstienoms tik to ir trūksta!
daugiau
5 ypatingos pasaulio gamtos grožio dovanosPasaulyje yra šalių, kurios turi unikalių grožio priemonių, sukurtų naudojant vietinius gamtos turtus. Rikiuojame pasaulinį pripažinimą pelniusios kosmetikos penketuką...

► Gasulo molis
Šiaurės vakarų Afrikoje stūksančių Atlaso kalnų požeminėse kasyklose iškastas, kruopščiai išvalytas ir saulėje išdžiovintas gasulo molis Maroke ir Tunise grožio procedūroms naudojamas kelis šimtus metų. Vietiniai grožio meistrai jį ruošia pagal iš kartos į kartą perduodamus receptus.

daugiau
3 gražios krūtinės priešaiKai esi dvidešimties, nesusimąstai, kad kažkada kūnas gali atrodyti kitaip. Deja, jis keičiasi – norime to ar ne. Laiko sustabdyti neįmanoma, bet galime šį tą padaryti, kad tie pokyčiai vyktų kuo lėčiau. Šįkart trumpai šnektelėkime apie tai, kas labiausiai kenkia krūtinės grožiui.
daugiau
Pasidarykime pačios: 4 kvapnūs lūpų šveitikliaiŠaltuoju metų sezonu lūpos ypač kenčia nuo atšiauraus šalčio ir sauso patalpų oro. Jos pradeda sausėti, šerpetoti, skilinėti. Pasitelkdamos kelis virtuvėje esančius ingredientus, galime greitai atgaivinti ir palepinti savo lūpas. Taigi kimbame į darbą!
daugiau
Grožio patarimai: kaip išsaugoti dailią krūtinęReta moteris nenorėtų dailesnės ir iškilesnės krūtinės. Kita vertus, norėdama sulaukti komplimentų dėl dailios krūtinės, turėtumėte jai skirti bent šiek tiek dėmesio. Yra įvairių priemonių, padedančių išlaikyti gražią krūtinę, ir tai įmanoma ne vien tik pasitelkus plastinę chirurgiją ar itin brangias krūtinės priežiūros priemones. Kodėl krūtinė ilgainiui praranda gražią formą? Ji gali deformuotis dėl įvairiausių priežasčių: per didelių riebalų sankaupų, suvytusios odos, nusilpusių raumenų, kurie neužtektinai tvirtai laiko krūtis.
daugiau
Pasigaminkime pačios: aksominio švelnumo kūno sviestasKad ir kaip smagu džiaugtis žiemos malonumais, reikia pripažinti, kad, besislėpdamos po sunkiais drabužiais, tikrai nepadedame savo odai. Patariame: išpuoselėta ir maloniai kvepiančia oda vėl galėsite mėgautis naudodamos kūno sviestą! Ir nebūtina skubėti į parduotuvę. Po ranka turėdamos vos kelis ingredientus, sukursite nuostabią, kūno odą puoselėjančią kosmetikos priemonę!
daugiau
10 klausimų apie dirbtinį įdegįTikriausiai teko girdėti, kad kai kurie vyrai pernelyg soliariumų nubronzintas merginas juokais vadina „vazonėlio spalvos panelėmis“. Ar dirbtinai ruda oda vidury baltos žiemos gražu? Tai jau skonio reikalas. Tačiau šiame straipsnyje šio klausimo negvildensime. Šįkart tiesiog drauge paieškokime atsakymų į aktualiausius klausimus, susijusius su dirbtiniu įdegiu.
daugiau
Naudinga žinoti: kaip išvengti strijųNet ir keletas nedidelių dryželių ant kūno gali priversti pasijusti nejaukiai. Ypač žinant, kad visiškai jų panaikinti natūraliais būdais neįmanoma. Tačiau jie gali būti beveik nematomi – tereikia šiek tiek pasistengti. Strijos – didelių kūno pokyčių randai. Šie balkšvi, rausvi ar violetinio atspalvio dryželiai atsiranda staiga priaugus arba netekus daug svorio. Gana dažnai – paauglystės periodu, per nėštumą ar maitinant krūtimi. Joms atsirasti įtakos turi daug dalykų: organizme vykstantys hormonų pokyčiai, paveldimumas, hipovitaminozė arba nepakankama odos mityba. Dažniausiai jie veikia visi drauge, tarsi sąmokslininkai, nukreipia savo galias prieš jūsų grožį.
daugiau
Kaip išgelbėti šerpetojančias lūpasVėjo nugairintos, išsausėjusios ir skaudančios lūpos žiemą tampa rimta problema, o jei dar įtrūksta jų kampučiai, pasidaro visai nesaldu.

Žiemą reikia ypatingos priežiūros
Dažniausiai lūpų problemos prasideda dėl to, kad žiemą orai būna itin permainingi, lūpas gairina stiprus vėjas, sniegas ir pan. Taip pat jos gali perštėti  ir dėl alerginės reakcijos į naudojamą kosmetiką (lūpų dažus, blizgį, lūpų pieštuką ir t. t.),  dėl rūkymo ar įpročio nuolat jas aplaižyti, kramsnoti, B grupės vitaminų trūkumo ar A grupės vitaminų pertekliaus.

daugiau
721 - 730 iš 801 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  71 72 73 74 75 76 77 78 79 80  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos