vaistai.lt
Populiariausios jauninamosios veido procedūrosVis daugiau moterų nebenori matyti ant savo veido raukšlių. Vienos jų bando atsikratyti natūraliais būdais: praktikuodamos veido jogą, dėdamos ant veido įvairias augalų kaukes, kitos perka brangius kremus nuo raukšlių. Tačiau nė vienas iš šių būdų kol kas negali garantuoti 100 proc. veiksmingumo. Kol kas greičiausią ir akivaizdžiausią poveikį gali pasiūlyti tik specialios grožio injekcijos. Tačiau labai svarbu įvertinti, ar tų procedūrų nauda bus didesnė už galimą šalutinį poveikį. Ir ar tikrai jų reikia.
daugiau
Veido mankšta geriau nei botulino toksinasRaukšles įmanoma palyginti, juo labiau neleisti joms atsirasti. Ir visa tai – be botulino toksino injekcijų, skalpelio ir kitų kosmetinių stebuklų. Atrodo, pakaks išmanyti, kur ir kaip paspausti. Veide, kitaip nei kitose kūno dalyse, raumenys labai smarkiai įtakoja odos būklę. Viskas, kas veikia raumenis, raukšlėja, tempia, vargina ir odą. Todėl tik pašalinus raumenų įtampą sušvelnėja veido bruožai, o raukšlelės pasidaro mažiau pastebimos. Tai puikiai matyti po gero veido masažo. Tik tokiu masažu lepinamės nedažnai ir apskritai apie veido raumenų mankštą nedaug tegalvojame. Treniruojame pilvo presą, sėdmenis, o veido raumenų ne. Anot specialistų, jeigu taip kaip veido raumenimis, rūpintumėmės kojų ir rankų raumenimis, nepajėgtume nė krustelėti.
daugiau
Netolimoje ateityje laukia grožio industrijos perversmas?Sunku tuo patikėti, bet atrodo, kad dabar mūsų naudojamos grožio puoselėjimo priemonės bėgant metams taps tikromis atgyvenomis... Naujos kartos grožio priemonių kūrėjai puoselėja viltis, kad netolimoje ateityje galėsime tapti švarūs be vandens, dantims valyti neprireiks pastos, o veidrodžiai mus informuos, kaip vertėtų pasirūpinti savo oda. Kosmetologijos ir grožio centruose, kirpyklose teikiamas procedūras galėsime visai lengvai atlikti patys, žinoma, jei turėsime pakankamai pinigų. Jūsų dėmesiui – žurnale „Allure“ paskelbtos aštuonios ateities grožio inovacijos. Ar jos yra tai, apie ką svajojame, jau kitas klausimas...
daugiau
Plaukai – sveikatos barometrasIlgi ir vešlūs plaukai – kiekvienos moters svajonė. Deja, ne visoms pavyksta tokius išsaugoti. Tai slenka, tai triušta… Ką praneša prastos būklės plaukai ir kaip pagerinti situaciją?

Keletas faktų

  • Mokslo nustatyta, jog plaukų savybes daugiausia lemia genai.
  • Šviesiaplaukiai turi vidutiniškai 150 000 plaukų, o tamsiaplaukiai - tik apie 90 000. Tačiau šviesūs plaukai dažnai būna labai ploni (kartais net dvigubai plonesni už tamsius).
daugiau
Dažniausios grožio nuodėmėsNors puikiai žinome, kas mūsų grožiui kenkia, o kas padeda jį išryškinti, dažnai pamirštame apie pačias didžiausias klaidas.

Spuogų spaudymas
Nors žinome, kad savarankiškai spuogų spaudyti nepatartina, vis tiek neatsispiriame norui prie jų kišti nagus. Todėl būtina išsiaiškinti, kokią žalą tai daro mūsų odai. Spausdamos spuogą, odą ne tik sudirginame, bet ir pažeidžiame – toje vietoje susidaro randas, kurio atsikratyti bus kur kas sunkiau nei spuogų. Be to, spaudant spuogus, bakterijos lengvai gali pasklisti po kitas veido vietas ir sukelti uždegimą.

daugiau
Medus – grožiui ir sveikataiMedus – ypatingas produktas. Ko gero, joks kitas natūralus ar sintetinis produktas neprilygsta medui vitaminų ir mineralų gausa ir nuostabiu poveikiu mūsų sveikatai, grožiui ir bendrai savijautai.

Savybės ir vartojimas
♦ Cheminė medaus sudėtis ir biologinės ypatybės nevienodos, jos priklauso nuo augalų ir nuo metų laiko, kada medus surinktas ir pan.

daugiau
Natūralus muilas. Kuo jis ypatingas?Tikriausiai esate girdėjusios, kad praustis muilu kasdien nerekomenduojama – sausina odą. Taip kalbama, apie įprastus muilus, kurių kraute nukrautos parduotuvių lentynos. Kas kita yra natūralus Alepo arba afrikinis juodasis muilas. Jie ne tik kad nesausina, bet ir maitina bei tausoja odą.

Alepo muilas
Šis muilas buvo gaminamas jau antikiniais laikais, viename seniausių pasaulyje Alepo mieste (dabartinėje Sirijoje). Iki šių dienų muilas tebėra gaminamas tradiciniu būdu, Alepo muilo gamintojų šeimose perduodamu iš kartos į kartą. Muilo gamybos procesas ir sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos.

daugiau
Natūralios kosmetikos kūrėja: pasigaminti kosmetikos namuose galima iš to, ką turite virtuvės spintelėjeGruodžio pradžioje knygynuose pasirodė didelė knyga-albumas „Gaminame natūralią kosmetiką namuose su Uoga Uoga“. Knygoje sudėti receptai, kaip namų sąlygomis pasigaminti kremus, šampūnus, muilus ir daugybę kitų kasdienių produktų, kuriuos tepame ant savo kūno. Knygą išleidusios natūralią kosmetiką gaminančios kompanijos „Uoga Uoga“ viena iš įkūrėjų Lena Sokolovska GRYNAS.lt papasakojo, kaip gimė šios knygos istorija ir ar tikrai namuose pasigaminti kosmetikos taip paprasta.
daugiau
Pedikiūras ne vien dėl grožioPedikiūras moterims labiausiai rūpi dėl to, kad pro atvirą basučių priekį šauniai švysčiotų tvarkingi ir dailūs nagai. Tačiau, pasak grožio specialistų, pedikiūrą verta darytis ne tik dėl gražių nagų. Jis naudingas ir pėdoms. Mūsų odą sudaro net trys pagrindiniai sluoksniai. Pats viršutinis raginis sluoksnis turi savybę atsinaujinti – nuo jo nuolat atsiskiria suragėjusios (negyvos) odos ląstelės. O kadangi padų oda yra keturis kartus storesnė nei kitų kūno vietų, negyvas odos ląsteles būtina šalinti gana dažnai. Pėdų oda reaguoja į stiprų spaudimą, kurį patiria dėl kūno svorio, deformuotų pėdų ar dėl nepatogios,  pernelyg siauros avalynės. Sukietėjusi pėdų oda netenka elastingumo, trukdo kvėpuoti ir atsinaujinti gilesniems audiniams.
daugiau
Dėl grožio moterys aukojosi visais laikaisManote, kad šiuolaikinės grožio procedūros pavojingos sveikatai? Kai išgirsite apie senąsias gražinimosi priemones, plastinės operacijos jums pasirodys ne tokios jau ir baisios. Posakis, kad grožis reikalauja aukų, sugalvotas ne mūsų dienomis. Sunku net įsivaizduoti, kiek kančių žmonija patyrė dėl grožio, kuris toks nenusakomas ir nepastovus. Bėgant amžiams fizinio grožio samprata nuolat keitėsi: tas, kas buvo gražu viduramžių žmogui, renesanso epochos atstovui atrodė atgrasu. Blogiausia, kad žmonių susikurti grožio etalonai dažniausiai prasilenkdavo su prigimtimi ir buvo nesuvokiami sveiku protu. Pavyzdžiui, antikinėje Graikijoje grožio etalonu buvo laikoma deivės Afroditės skulptūra. Remiantis šiuo etalonu idealia buvo laikoma 164 cm ūgio moteris, kurios krūtinės apimtis – 86cm, liemuo – 69 cm, o klubai – 93 centimetrai. O viduramžiais pernelyg moteriška figūra buvo laikoma ne tik nedailia, bet ir nepadoria.
daugiau
751 - 760 iš 794 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  71 72 73 74 75 76 77 78 79 80  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos