vaistai.lt
Celiulitas: ar kuriami nauji vaistai įveiks šį moterų grožio priešą?Celiulitą mėgstama apibūdinti kaip odos pokyčius, panašius į apelsino žievelę. Taip pat kaip odos įdubimus ant šlaunų, užpakalio, apatinėje ar viršutinėje rankų dalyse. Tai didelė kosmetinė problema, priverčianti aibę jaunų ir vyresnių, apkūnių ir smulkaus sudėjimų moterų jaustis siaubingai, drovėtis savo kūno. Manoma, kad didesnio ar mažesnio laipsnio celiulitą turi 85 proc. lytiškai subrendusių moterų visame pasaulyje (pagal Avram, 2004; Rawlings, 2006). Vyrų populiacijoje šis grožio defektas yra gerokai retesnis ir dažniausiai susijęs su vyriškų hormonų disbalansu, konkrečiau – vyriškų hormonų trūkumu.
daugiau
Grožio paslaptys: natūrali grožio vaistinėlėPatikimi grožio gelbėtojai – ne tik egzotiškiausiais aromatais dvelkiantys kremai, losjonai bei kaukės. Kartais pirmieji į pagalbą atskuba produktai tiesiai nuo virtuvės lentynos ar iš šaldytuvo.

Kiaušinio baltymas. Iki standžių putų išplaktu kiaušinio baltymu ištepta jaunatviniais spuogais išberta oda (galima tepti ne tik spuoguotą veidą, bet ir nugarą, pečius, krūtinę) atsigauna. Kaukė laikoma 20 min., tada nuplaunama šiltu vandeniu. Kiaušinio baltymas sutraukia poras, šiek tiek sausina veidą, mažina spuogus, po jos oda atrodo lygesnė.

daugiau
Kremai pagal biologinį odos amžiųAnot specialistų, siekiant pristabdyti odos senėjimą, kremus geriausiai rinktis atsižvelgiant ne į jos būklę, o į biologinį amžių. Įdomiausia, kad moksliškai nustatyta, jog jis ne visada atitinka tikrąjį žmogaus amžių. Anot medicinos mokslininkų, biologinis amžius (gana tikslų biologinių metų skaičių galima sužinoti medicinos įstaigoje atlikus išsamius organizmo funkcijų tyrimus) parodo, kokia iš tikrųjų yra žmogaus organizmo būklė, t. y. kiek ji atitinka metus.
daugiau
SPA terminų žodynėlis. Ką verta žinoti?Kai į kūną ima skverbtis rudens žvarba, o į sielą kėsinasi slogutis, verta rasti laiko pasilepinti SPA malonumais. Kad išsirinktumėte tikrai tai, kas suteiktų maksimaliai naudos ir malonumo, verta žinoti vieną kitą SPA procedūrų pavadinimą.

Algoterapija
Sveikatą gerinančios ir kūną gražinančios procedūros atliekamos naudojant įvairiausių mineralų, jodo, aminorūgščių bei vitaminų turtingus jūrų ir okeanų dumblius bei purvą.

daugiau
10 aktualių klausimų apie rankų priežiūrąPermainingi orai, dargana ypač alina mūsų rankų odą. Taigi pats metas pasikalbėti apie tai, kaip ją puoselėti. Jūsų dėmesiui – keletas aktualiausių klausimų.

1. Ar tiesa, kad rankos išduoda moters amžių?
Rankos vadinamos vizitine moters kortele – pažvelgus į jas, dažnai paaiškėja sveikatos būklė, amžius, netgi gyvenimo būdas. Kuo geriau jas prižiūrėsite, tuo lėčiau jos sens.

daugiau
Mankšta... plaukamsFiziniai pratimai naudingi ne tik kūnui. Pasirodo, tam tikri judesiai, kurie stimuliuoja galvos kraujotaką, gerina ir plaukų būklę. Išbandykite!

Apšilimas
Pradėdama šią, kaip ir bet kokią kitą mankštą, pirmiausia turėtumėte apšilti. Tam tinka paprasčiausi judesiai: galite bėgti vietoje, pasilankstyti, pasitampyti.

daugiau
Užmirštos grožio priemonės. Atraskime iš naujo!Tikriausiai teko girdėti posakį „nauja, tai pamiršta sena“? Jis ir pasufleravo mintį, iš naujo atrasti priemones, kurias naudojo mūsų močiutės ar mamos.

Kosmetinis žibalas
Praėjusiame amžiuje iš žemės gelmių gautas kelis sykius distiliuotas žibalas dažniau buvo naudojamas gydymo nei grožio tikslais, todėl ir turėjo atitinkamą pavadinimą „medicininis žibalas“. Šiandien vaistinėje pasiteiravusi tokio natūralaus vaisto greičiausiai būsite nusiųsta pas netradicinės medicinos specialistus.

daugiau
Liekninamosios grožio procedūrosŽmonės kūno linijas dailina pačiais įvairiausiais būdais. Kai kurie sportuodami, koreguodami mitybą. Kai kurie pasitelkia plastinės chirurgijos ar grožio salonų siūlomas galimybes. Pastarąsias ir norime trumpai apžvelgti… Taigi pasidomėkime salonų procedūromis, kurios pastebimai dailina kūno linijas, padeda atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų ir stangrina odą.
daugiau
5 masažo idėjos puoselėti grožiuiMasažas ne tik padeda atsipalaiduoti ir geriau jaustis. Jis taip pat puoselėja grožį.

1. Žvilgančių plaukų paslaptis
Reguliariai atliekamas galvos masažas teigiamai veikia bendrą savijautą, padeda atsipalaiduoti, šalina  blogą nuotaiką. Masažuojant pažadinama odos nervų ir receptorinė sistema, harmonizuojami svarbiausi organizmo procesai.

daugiau
Mineralinė kosmetika. Ką derėtų apie ją žinoti?Mineralinė kosmetika skaičiuoja ne pirmą tūkstantmetį – įvairių mineralų milteliais gražinosi jau Egipto karalienė Kleopatra bei kilmingos Kinijos moterys, tikėdamos, kad nėra geresnės ir natūralesnės priemonės, pabrėžiančios gamtos duotą grožį ir suteikiančios odai krištolinio spindesio.

Kuo unikalūs mineralai?
Kristalų struktūra, specifine chemine sudėtimi, begaline spalvų ir atspalvių įvairove ir kt.

daugiau
751 - 760 iš 805 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  71 72 73 74 75 76 77 78 79 80  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos