vaistai.lt
Kaip palaikyti tobulą odos pH lygį ir kiti patarimai, prižiūrint veidą rudens sezonuNorėdami gražios ir sveikai atrodančios veido odos, privalome ja rūpintis visais metų laikais. Klaidinga manyti, kad svarbiausi yra vasaros ir žiemos laikotarpiai. Ruduo yra tikras iššūkis mūsų veidui, mat po vasaros karščių išvargintai odai reikia laiko atsigauti ir pasiruošti jau naujam, šaltajam, metų laikotarpiui.
daugiau
5 priemonės, kurių rudenį privalu turėti savo kosmetinėjePrasidėjus šaltajam rudens sezonui, daugelis stengiasi išvengti niūrios nuotaikos ir renkasi ryškias aprangos bei makiažo detales, kurios praskaidrintų nuotaiką. Vis dėlto svarbu nepamiršti ir priežiūros priemonių, nes besikeičiantys ir vis labiau žvarbėjantys orai yra kenksmingi mūsų grožiui ir sveikatai.
daugiau
Išsaugoti odos grožį padeda ir paprastas ryto ritualasŽinoma dviejų vaikų mama ir aktyvi moteris Julija Žižė juokauja, kad su metais oda ima gražėti be didesnių pastangų. Ji pripažįsta, kad nėra pametusi galvos dėl veido priežiūros, tačiau atskleidžia turinti savų gražios odos receptų, padedančių išvengti odai kasdien tenkančių iššūkių. Tačiau jų išvengti pavyksta ne visoms – įvairios odos problemos, pasak kosmetologės Miglės Kručiūtės-Babickienės, kamuoja vis jaunesniame amžiuje.
daugiau
Trys patarimai, kokios kosmetikos vengtiBrangesnis produktas neužtikrina geros kokybės ir tokia priemonė ne visada reiškia, kad bus efektyvesnė. Prekių lentynose labai gausu, o išsirinkti sau tinkamą kosmetiką darosi vis sudėtingiau. Gana dažnai kosmetika yra brangi ne dėl savo sudėties, o dėl jai išleidžiamos reklamos ir kitų veiksnių. Todėl visų pirma skaitykite etiketes.
daugiau
Veido valymas: namuose ar kosmetologo kabinete?Kiekvieno mūsų oda nuolat keičiasi. Ji, kaip gyvas organizmas, jautriai reaguoja į visus aplinkos veiksnius, todėl natūralu, kad norint išlaikyti sveiką ir skaisčią odą, ja reikia rūpintis nuolatos. Tam nepakanka kasdienės veido priežiūros, nes norint prisotinti odą reikalingomis medžiagomis, reguliariai reikia jai skirti papildomo dėmesio. Pavyzdžiui, pasilepinti veido kaukėmis.
daugiau
5 įpročiai, kurie padės išsaugoti skaisčią veido odąSkaisti, sveika ir elastinga veido oda yra kiekvieno siekiamybė. Tačiau retas natūraliai tokia oda gali pasigirti. Daugeliui tenka įdėti nemažai pastangų, nes žalingas aplinkos poveikis, įtemptas gyvenimo būdas ir kiti veiksniai trukdo pasiekti ir išlaikyti norimą rezultatą. Ypač artėjant šaltajam rudens ir žiemos sezonui, kuomet yra dideli temperatūrų skirtumai.
daugiau
Mįslingos plaukų priemonių etiketės: kas silpnina, o kas stiprina plaukus?Vasaros saulės, sūraus jūros vandens ar šventinių šukuosenų nualintiems plaukams dabar pats metas susigrąžinti sveikatą, o tam gali padėti net ir tinkamai parinktas šampūnas. Kita vertus, išorinių priemonių ne visada pakanka. Kaip teisingai pasirinkti priežiūros priemones ir rudenį pasitikti žvilgančiais ir tikrai sveikais plaukais?
daugiau
Kaip veido šveitikliai veikia mūsų odą?Dermatologai rekomenduoja valyti veidą specialiais šveitikliais kartą per savaitę. Taip pat kartą per kelis mėnesius apsilankyti pas specialistą, kuris Jums atliks giluminį valymą. Daugelis tai žino. Kol vieni naudojasi šiomis rekomendacijomis, tuo tarpu kiti galvoja, kad veido šveitimas yra visiškai nereikalauja darbas.
daugiau
Kaip kovoti su strijomis?Strijos – rausvos arba baltos spalvos odos „įplyšimai“, kurie tarsi vėduoklės puošia tam tikras kūno vietas. Dažniausiai strijos kankina moteris ir atsiranda tokiose probleminėse vietose, kaip kad šlaunys, krūtinė, užpakaliukas, po gimdymo strijos labai dažnai „puošia“ pilvuką.
daugiau
Gražių plaukų paslaptis vasarą: mažiau karščio, daugiau drėgmėsLengvo vasaros brizo kedenami, saulės glostomi plaukai vasarą, rodos, mažiau reiklūs. Pamėgtas šampūnas, kondicionierius – ir gali bėgti palaidais, sveikai žvilgančiais plaukais. Tačiau taip nėra – vasarą dėmesio plaukams reikia ne mažiau nei žiemą, tik kitokio.
daugiau
81 - 90 iš 781 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos