vaistai.lt
Kosmetikos vartotojai turi teisę gauti informaciją apie nepageidaujamą poveikį ir pavojingas medžiagasValstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VVSPT) primena, kad kiekvienas kosmetikos vartotojas gali kreiptis tiesiogiai į kosmetikos gamintoją ar jo įgaliotą asmenį ir prašyti informacijos apie konkretaus gaminio kokybinę...
daugiau
Renkantis plaukų dažus būtina atidžiai perskaityti etiketęĮvairių plaukų dažymo produktų pasaulyje per metus yra parduodama už maždaug 12 bilijonų JAV dolerių. Manoma, kad plaukų dažymo priemones naudoja daugiau nei 50 proc. ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse gyvenančių suaugusiųjų.
daugiau
Netinkamai paženklinta kosmetika gali virsti sveikatos problemomisDaugelio grožio paslaugų kokybė ir saugumas priklauso ne tik nuo jas tiekiančio meistro profesionalumo bei atsakingumo, bet ir nuo paslaugai naudojamų kosmetikos priemonių. Visuomenės sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, kad ne visi grožio paslaugų teikėjai įsigyja tinkamai paženklintą kosmetiką. Lyg ir smulkmena – ne pagal reikalavimus etiketėje pateikta informacija. Tačiau ši smulkmena gali virsti rimta problema, jei dėl to nukentės klientas.
daugiau
Blend-a-medNuo dantis ėdančių bakterijų apsaugantis, tvirtesnis emalis šiandien jau virsta realybe. Po ilgų ir kruopščių tyrimų sukurta nauja specializuota dantų pasta „Blend-a-med Complete 7 Expert Enamel Protection“...
daugiau
Sniego baltumo šypsena be specialių, dantis balinančių procedūrų odontologo kabinete – tai jau įmanoma. Blend-a-med Lietuvoje, pristato 3D White Luxe – naują efektyviai dantis balinančios pastos liniją. Ši dantų pasta buvo sukurta tam, kad suteiktų ją naudojantiems žmonėms kerinčiai baltą šypseną bei pašalintų net iki 90 procentų dėmių nuo dantų emalio paviršiaus.
daugiau
801 - 805 iš 805 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  81  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos