vaistai.lt

Vartojant maistą ir gėrimus kino seanso metu – vienos kėdės atstumas tarp žiūrovųAtnaujinus koronaviruso pandemijos metu galiojančius reikalavimus, nuo pirmadienio, sausio 24 d., kino teatro ar kino klubo salėje tarp sėdinčių ne kartu atėjusių asmenų reikės palikti bent vieną laisvą kėdę, jeigu salėje yra vartojamas maistas ir gėrimai.


daugiau

Atnaujinta izoliacijos tvarka visuomenei: izoliuotis turės tik turėję sąlytį su kartu gyvenančiu asmeniu, sergančiu COVID-19Nuo pirmadienio, sausio 24 d., izoliacija bus privaloma tik turėjus kontaktą šeimoje, nebereikės izoliuotis asmenims, kurie turėjo didžiausios rizikos sąlytį darbe. Panaši praktika taikoma ir kitose Europos šalyse, pavyzdžiui, Danijoje ir Švedijoje. Atskiri algoritmai galioja asmens sveikatos priežiūros, socialinės globos, ugdymo įstaigoms bei kritinių tarnybų darbuotojams.

daugiau

Kitą savaitę paveiktų šalių sąraše pakeitimų nenumatytaKitą savaitę, sausio 24–30 d., paveiktų šalių sąrašas nesikeis, jis išlieka toks pat, kaip šią savaitę. Tai reiškia, kad visos pasaulio šalys lieka raudonoje ir pilkoje zonoje, o iš užsienio atvykstantiems nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems (arba sirgusiems anksčiau nei prieš 180 dienų) asmenims prieš pat kelionę būtina atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos, o atvykus į Lietuvą izoliuotis 7 dienas nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką.


daugiau

COVID-19    2021 sausio 23

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Image

daugiau

Lietuvoje – 612500 koronaviruso atvejaiPaskutinės paros naujų atvejų skaičius: 3637
Iš viso buvusių/esamų atvejų skaičius (iš jų laboratoriškai patvirtintų: 605378): 612500
Statistinis šiuo metu sergančių asmenų skaičius: 54772
Statistinis gyvų pasveikusių asmenų skaičius: 539525

daugiau

Kada dėl nedarbingumo kreiptis į NVSC, o kada į šeimos gydytoją?Kokiais atvejais dėl nedarbingumo pažymėjimo dėl COVID-19 turėtumėte kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą, o kuriais į šeimos gydytoją? Teikiame atsakymą į šį klausimą plakate.

 

daugiau

NVSC: jei COVID-19 liga susirgę nedelsdami neužpildys anketos, sąlytį turėjusių izoliavimas ir nedarbingumo išdavimas strigsNacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai primena, kad kiekvienas žmogus, kuriam patvirtinta koronavirusinė infekcija (COVID-19 liga), turi užpildyti anketą ir pateikti ne tik epidemiologinius duomenis apie save, bet ir nurodyti sąlytį turėjusius šeimos narius, kuriems turi būti taikoma izoliacija (izoliacija netaikoma tik asmenims, kurie COVID-19 liga persirgo ne seniau nei prieš 90 dienų).

daugiau

Kaip elgtis, jeigu turėjote sąlytį su kolega darbe, kuriam patvirtinta COVID-19?Kaip elgtis, kai COVID-19 suserga kolega, su kuriuo ilgiau nei 4 valandas mažesniu nei 1 metro atsumu buvote uždaroje erdvėje? Kiek laiko izoliuotis, kur kreiptis dėl nedarbingumo? Atsakymus iš šiuos klausimus rasite šiame plakate.

 

daugiau

COVID-19 šeimoje: izoliacija ir nedarbingumo išdavimasKaip elgtis, kai COVID-19 suserga vienas iš šeimos narių? Kas turi izoliuotis, kokios išimtys taikomos? Kur ir kada kreiptis dėl nedarbingumo? Atsakymus iš šiuos klausimus rasite šiame plakate.

daugiau

Lietuvoje – 595685 koronaviruso atvejaiPaskutinės paros naujų atvejų skaičius: 6478
Iš viso buvusių/esamų atvejų skaičius (iš jų laboratoriškai patvirtintų: 588671): 595685
Statistinis šiuo metu sergančių asmenų skaičius: 45762
Statistinis gyvų pasveikusių asmenų skaičius: 531822

daugiau
1 - 10 iš 1960 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 


    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos