vaistai.lt

Apskaičiavo, kokie vardai dažniausiai minimi COVID-19 mirčių statistikojeJonas, Ona, Antanas, Janina, Juozas, Vytautas, Elena. Tai dažniausiai pasitaikę žmonių, kurių gyvybė užgeso per pandemiją dėl COVID-19, vardai. Lietuvos statistikos departamentas apskaičiavo, kokie vardai nuo 2020 m. sausio 1 iki 2021 m. liepos 13 dienos dažniausiai minimi medicininiuose mirties liudijimuose, kur pagrindine priežastimi nurodyta COVID-19 liga.

daugiau

COVID-19 persirgusiems ar pasiskiepijusiems pacientams galės būti taikomos testavimo išimtysNuo šiol COVID-19 persirgę ir pasiskiepiję pacientai, atvykstantys į gydymo įstaigas dėl skubiosios pagalbos, gimdymui, planiniam gydymui stacionare, taip pat dienos stacionaro ir dienos chirurgijos paslaugoms, guldomi į slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninę ar apgyvendinami socialinės globos įstaigoje, taip pat kai yra perkeliami iš vienos asmens sveikatos priežiūros įstaigos į kitą, neprivalės atlikti COVID-19 tyrimo PGR metodu, nebent konkrečios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vadovas nustatys griežtesnę tvarką.


daugiau

Lietuvoje – 281629 koronaviruso atvejaiPaskutinės paros naujų atvejų skaičius: 337
Iš viso buvusių/esamų atvejų skaičius (iš jų laboratoriškai patvirtintų: 271303): 281629
Statistinis šiuo metu sergančių asmenų skaičius: 2065
Statistinis gyvų pasveikusių asmenų skaičius: 268834

daugiau

Epidemiologai: praėjusią savaitę fiksuotas aktyvių protrūkių augimasPraėjusią savaitę, kaip rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologinių tyrimų metu surinkti duomenys, registruota daugiau aktyvių koronavirusinės infekcijos (COVID-19 ligos) protrūkių nei savaitę prieš tai. Protrūkių prieaugis fiksuotas pirmą kartą po aštuonių savaičių nuoseklaus jų mažėjimo.

daugiau

NVSC specialistai: „Šiuo metu negali būti ignoruojami net menkiausi simptomai“„Galvojau, jog peršalau dėl netinkamai pasirinkto kondicionieriaus automobilyje režimo ar skersvėjo namuose, kai gelbėjausi nuo vasaros kaitros, todėl tirtis dėl koronavirusinės infekcijos neskubėjau“ – pastaruoju metu itin dažnai tokius užsikrėtusiųjų COVID-19 liga paaiškinimus apie simptomų atsiradimo pradžią girdi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologai.

daugiau

Patvirtintas vakcinos „Spikevax“ papildomos indikacijos dėl skyrimo 12-17 metų vaikams įtraukimasEuropos vaistų agentūros (EVA) Žmonėms skirtų vaistinių preparatų komitetas (CHMP) rekomendavo išplėsti vakcinos „Spikevax“ nuo COVID-19 ligos vartojimą, įtraukiant papildomą indikaciją dėl skyrimo 12-17 metų vaikams. Šiuo metu „Spikevax“ vakcina yra skiepijami 18 metų ir vyresni asmenys.

daugiau

NVSC kviečia dalyvauti tyrime: tai gali suteikti gyvybiškai būtinų žinių apie COVID-19Lietuvos mokslininkai, tirdami COVID-19 liga sirgusių ar sąlytį su sergančiaisiais turėjusių, tačiau neužsikrėtusių žmonių genus, siekia naujų žinių apie koronavirusą. Taip tikimasi nustatyti tuos genus, kurie apsaugo nuo COVID-19 infekcijos arba, priešingai – lemia sunkią ligą.

daugiau

COVID-19    2021 liepos 26

Šalia kasdien žiniasklaidos skelbiamos informacijos apie koronaviruso COVID-19 naujienas pateikiame dinaminę eigą ir rečiau skelbiamus duomenis.

Covid-19 atvejai savivaldybėse

daugiau

Šalyje daugėjant Covid – 19 susirgimų, VMVT stiprina viešojo maitinimo įstaigų kontrolęReaguodamas į didėjantį susirgimų atvejų šalyje skaičių, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas pavedė Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (toliau – VMVT) ypatingą dėmesį skirti ekstremaliosios situacijos metu taikomų apribojimų laikymosi kontrolei viešojo maitinimo įstaigose.

 

daugiau

Lietuvoje – 281284 koronaviruso atvejaiPaskutinės paros naujų atvejų skaičius: 211
Iš viso buvusių/esamų atvejų skaičius (iš jų laboratoriškai patvirtintų: 270961): 281284
Statistinis šiuo metu sergančių asmenų skaičius: 1800
Statistinis gyvų pasveikusių asmenų skaičius: 268769

daugiau
1 - 10 iš 1579 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos