vaistai.lt

Pristatytos ligonių kasų teikiamos e. paslaugos: paprasta, išmanu ir be eilių (248/0) 

Pristatytos ligonių kasų teikiamos e. paslaugos: paprasta, išmanu ir be eiliųKlaipėdos teritorinės ligonių kasos (Klaipėdos TLK) specialistai dalyvavo susitikime su Klaipėdos Užimtumo tarnybos Jaunimo užimtumo skyriaus klientais. Susitikimo metu pristatytos ligonių kasų teikiamos e. paslaugos.

Gyventojų patogumui, ligonių kasos vis daugiau paslaugų perkelia į elektroninę erdvę, į kurią didžioji teikiamos informacijos dalis patenka operatyviai iš gydymo įstaigų, vaistinių ir įmonių.

Klaipėdos TLK atstovai informavo, kad ligonių kasų interneto svetainėje prisijungimas prie https://e.vlk.lt/ sistemos vyksta per internetinę bankininkystę, el. parašo arba mobiliojo el. parašo pagalba. Prisijungus  galima matyti tik savo asmeninius duomenis.

Pristatymo metu klausytojai buvo informuoti, kad ligonių kasų svetainėje prisijungus prie e.paslaugų, galima pasitikrinti, ar esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu (PSD),  užsisakyti nemokamą Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ar ją pakeičiantį sertifikatą, sužinoti, kiek kainavo gydymas, pasitikrinti eilę gydymo įstaigoje ir daugybę kitų naudingų dalykų.

Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Salvinija Andriušienė akcentavo, kad Užimtumo tarnyboje registruotiems asmenims, ESDK kortelė yra išduodama 2 mėnesiams. Jei Užimtumo tarnyboje užsiregistravę bedarbiai vyksta ieškoti darbo į kitas Europos Sąjungos (ES) šalis, jiems išduodama kortelė, galiojanti iki Užimtumo tarnybos išduotame struktūrizuotame dokumente nurodyto termino. S. Andriušienė taip pat paaiškino ESDK galimybes bei naudą viešint ES šalyse. Susitikimo metu atsakyta į klausimus apie PSD svarbą bei garantijas, įmokas.

Susitikimo pabaigoje, vyriausieji specialistai dar kartą  paskatino naudotis ligonių kasų teikiamomis e.paslaugomis, nes tai puiki galimybė sutaupyti laiko ir, atsižvelgiant į šiandienos situaciją, išvengti nereikalingų eilių bei užtikrinti gyventojų, darbuotojų saugumą.

Ligonių kasos primena: galimybė gauti išsamią savo medicininę informaciją stiprina paciento vaidmenį sveikatos sistemoje. Visapusiškai informuotas, PSD apdraustas pacientas gali aktyviau naudotis savo teisėmis bei išvengti papildomų mokėjimų.

Pristatymą galima rasti ligonių kasų interneto svetainės skiltyje „Renginiai ir pranešimai“: „Ligonių kasų teikiamos e.paslaugos. Ką svarbu žinoti?

Klaipėdos teritorinės ligonių kasos informacija

Ligonių kasos kviečia:

Skaityti svarbiausias naujienas Facebook: https://goo.gl/ML8SqJ
Pamatyti naujausias nuotraukas ;) Instagram: https://goo.gl/tXvpXr
Žiūrėti išsamius ir linksmus vaizdo įrašus Youtube: https://goo.gl/BPBep2
Sekti išskirtinius infografikus ir ne tik Flickr: https://goo.gl/bGtZg2
Rūpimus klausimus galima pateikti arba (8 5) 232 2222.

Informacija iš:

Valstybinė ligonių kasa

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus. 

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos