vaistai.lt

Klausiate-atsakome: ar apšerkšnijusi ledų pakuotė arba ledo kristaliukai ant jos reiškia, kad ledai seni? (275/0) 

Klausiate-atsakome: ar apšerkšnijusi ledų pakuotė arba ledo kristaliukai ant jos reiškia, kad ledai seni?Jei pastebėjote smulkių ledo kristaliukų ant ledų pakuotės arba ji apšerkšnijusi, tai nebūtinai reiškia, kad ledai yra seni, bet dėl kokybės verta suabejoti:

  • šerkšnas ir ledo kristaliukai gali atsirasti nuo temperatūros svyravimo, pavyzdžiui, kai šaldymo įrenginiai, kuriuose laikomi ledai, dažnai atidarinėjami pirkėjų arba laikomi ilgiau atidaryti renkantis ledus;
  • esant nedideliam šerkšnui ant nedeformuotos valgomųjų ledų pakuotės svarbu atkreipti dėmesį į pateiktą tinkamumo vartoti terminą;
  • suprasti, kad valgomieji ledai jau buvo atitirpę, nesunku iš jų formos. Jeigu ledų porcija deformuota, reiškia jie buvo dar kartą užšaldyti. Taigi, dėl šių pastebėtų netinkamų laikymo sąlygų tokių ledų pirkti nerekomenduojama.

 

Informacija iš:

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos