vaistai.lt

Tai gali būti tikras išsigelbėjimas knarkiantiems: dar neregėtas būdas kaip naktį atsikratyti knarkimo (616/0) 

Tai gali būti tikras išsigelbėjimas knarkiantiems: dar neregėtas būdas kaip naktį atsikratyti knarkimoKnarkimas yra rimta problema, ypač miegantiems kartu. Bet kaip pagalvė gali tai išspręsti?

Nauja pagalvė, vadinama „Motion Pillow“ bandys sustabdyti knarkimo koncertą pačiame jo įkarštyje. 

„Motion Pillow“ kūrėjai teigia, kad pagalvė naudoja dirbtinio intelekto algoritmą, kuris analizuoja garsus ir atpažįsta knarkimą. Kai jis pastebimas, pagalvė šiek tiek prisipučia vienoje pusėje, taip pakeisdama miegančiojo galvos padėtį. Žmogus lieka nepažadintas, bet nustoja knarkti. Tyrimai rodo, kad „Motion Pillow“ padeda 93,7 % atvejų. Tai patvirtina ir tie, kurie bandė šį produktą.

„Iš maždaug savaitę trukusio bandymo su žmona galiu pasakyti, kad jos knarkimas ne tik pritilo, bet ir tapo retesnis“, – pagyrė „Motion Pillow“ apžvalgą rašęs vyras. „Šis naujoviškas prietaisas aptinka knarkimą ir stebuklingai prisipučia, kad švelniai pakeltų knarkančiojo galvą, kad būtų sustabdytas ar sumažintas knarkimas“.

„Motion Pillow“ jau yra parduodamas produktas. Tiesa, žmonės sako, kad ši Pietų Korėjoje sukurta pagalvė brangi, bet verta investicijos.

Parengta pagal:
STARTUP SHOWS OFF PILLOW THAT DETECTS SNORING AND AUTOMATICALLY ADJUSTS YOUR HEAD

Informacija iš:

technologijos.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos