vaistai.lt

Didesnės galimybės kreiptis į NVSC (75/0) 

Didesnės galimybės kreiptis į NVSCNuo šiol kreiptis į NVSC dėl galimai nesaugių paslaugų, nesaugios veiklos ar veiksnių, galinčių turėti neigiamą poveikį sveikatai (pvz., triukšmo, kvapų ir kt.), ar prašyti konsultacijos galima ir per Elektroninius valdžios vartus (www.epaslaugos.lt). Šiame portale iš NVSC teikiamų paslaugų sąrašo pasirinkus specialiai tam sukurtą  formą https://www.epaslaugos.lt/portal/service/142003/19220?searchId=77469e61-1584-4db4-bc5c-234e1c9a1da9  galima saugiai pateikti visą prašymui nagrinėti reikalingą informaciją. Prisijungti prie šio portalo galima naudojant įprastus ir patogius būdus (e.bankininkystę, mobilų parašą ir kitas priemones). Tad kviečiame kreiptis į NVSC šiuo patogiu ir saugiu būdu.


Kiti kreipimosi į NVSC būdai nurodyti čia.

Primename, kad į NVSC galite kreiptis dėl šių paslaugų teikėjų, kurie vykdydami savo veiklą privalo laikytis higienos normų reikalavimų (higienos normų sąrašą galite rasti teisės aktų sąraše), galimai nesaugiai vykdomos veiklos:

asmens sveikatos priežiūros, papildomos ir alternatyvios sveikatos priežiūros, švietimo, stacionarių globos ir slaugos įstaigų; apgyvendinimo įstaigų, kirpyklų, kosmetikos, tatuiruočių kabinetų, grožio salonų, soliariumų, baseinų, skalbyklų, pirčių, saunų, sporto klubų, interneto kavinių ir klubų, keleivinių laivų ir keltų, keliančių keleivius vidaus maršrutais, policijos areštinių ir laisvės atėmimo vietų, žmogaus palaikų laidojimo paslaugų (žmogaus palaikų laikymo, paruošimo šarvoti, šarvojimo) teikėjų, balzamavimo ir kremavimo paslaugų teikėjų; kosmetikos gamintojų; sveikatingumo paslaugų, kurias teikiant naudojami papildomi papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūros produktai, gyvūnai ir kiti gyvi organizmai, teikėjų.

Tiriame skundus ir dėl užsieniečių registracijos centrų, vaikų poilsio stovyklų, įmonių, įstaigų ir organizacijų, kuriose įrengtos rūkymo patalpos (vietos), halokamerų, delfinariumų, vaikų žaidimų aikštelių ir patalpų.  

Jeigu gyvenamojoje ar visuomeninės paskirties aplinkoje susiduriate su šiais veiksniais, atsirandančiais dėl ūkinės komercinės veiklos, taip pat galite kreiptis į NVSC: kvapai, triukšmas, elektromagnetinė spinduliuotė, netinkamas mikroklimatas, vibracija, cheminių medžiagų koncentracija ore, pavojingų cheminių medžiagų koncentracija dirvožemyje.

Atkreipiame dėmesį, kad kreipiantis dėl kvapų, be kitų e. paslaugos prašymo formoje prašomų duomenų, svarbu nurodyti gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinius duomenis; ūkinės veiklos, kurioje naudojami taršos šaltiniai skleidžia kvapą gyvenamosios aplinkos ore, vykdytojo pavadinimą, veiklos vykdymo adresą, išskyrus atvejus, kai šių duomenų pareiškėjas negali pateikti ir tai motyvuotai paaiškina skunde; kvapo pobūdį bei laiką, kada jaučiamas kvapas, kada jis intensyviausias, ir laiką, kada pareiškėjas siūlo atlikti kvapo kontrolę.

Informacija iš:

Image Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos