vaistai.lt

Sveikatos centrų vystymui – per 30 mln. Eur investicijų (71/0) 

Sveikatos centrų vystymui – per 30 mln. Eur investicijųĮgyvendinant tinklinio sveikatos priežiūros paslaugų organizavimo modelį, Lietuvoje įsteigti savivaldybių sveikatos centrai. Jie užtikrins savivaldybių gyventojams bazinį dažniausiai naudojamų sveikatos priežiūros paslaugų paketą. Vystant sveikatos centrų veiklą, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) suplanavo per 30 mln. Eur investicijų iš Europos socialinio fondo ir bendrojo finansavimo lėšų. Investicijos leis užtikrinti pacientams kokybiškas ir prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas ir jų tęstinumą, gerins savivaldybės gyventojų sveikatos rodiklius.

Investicijos bus skiriamos visų savivaldybių sveikatos centrų pasirengimui vykdyti koordinavimo funkcijas, taikyti sveikatos centre efektyvesnius paslaugų teikimo modelius, gerinančius sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą pacientams, sergantiems lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, įgyvendinti pacientų srautų valdymo ir paslaugų teikimo priemones, kad konkrečiam pacientui būtų užtikrintas vientisas visų reikiamų savivaldybės sveikatos centro paslaugų sąrašo paslaugų suteikimas per kuo trumpesnius terminus.

Iš viso sveikatos centrams numatyta 30 755 000 Eur investicijų. Šiomis lėšomis bus finansuojamos tokios veiklos: sveikatos centro efektyvaus veiklos organizavimo ir įgyvendinimo užtikrinimas; veiklų koordinavimas ir šios koordinacinės veiklos finansavimas; mokymai; renginiai; koordinavimo gairių ir dokumentacijos parengimas; įvairių pacientų, sergančių viena ar keliomis lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, efektyvių paslaugų teikimo modelių sukūrimas ir diegimas, kuris apims ir specialistų, teikiančių šias paslaugas, bei įrangos finansavimą.

Paraiškas gauti finansavimą teikia savivaldybės. Paraiškos teikiamos per Centrinę projektų valdymo agentūrą. Su detalesniu programos aprašu ir terminais galite susipažinti ČIA.

Primename, kad sveikatos centrai teikia pirminės ir antrinės ambulatorinės sveikatos priežiūros, slaugos ir palaikomojo gydymo, dienos stacionaro, dienos chirurgijos, skubiosios medicinos pagalbos, stacionarinės sveikatos priežiūros, visuomenės sveikatos priežiūros ir kitas paslaugas.

SAM Komunikacijos skyrius 

Informacija iš: 

SAM komunikacijos skyrius

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos