vaistai.lt

CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO HFSC 500 VYRAMS 3.5ml 20+20

Kompleksinė priemonė nuo plaukų atauginimui ir nuo plaukų slinkimo vyrams esant vidutinio retėjimo ir plaukų slinkimo stadijai
 

CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO HFSC 500 VYRAMS 3.5ml 20+20

 

Kaina apie 205.80
 
Gamintojas :  LABO Cosprophar
Brūkšninis kodas :  8051417566230
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Serumai, eliksyrai
Kosmetikos gaminiai -> Plaukų priežiūros priemonės -> Priemonės nuo plaukų slinkimo
Pakuotė : 3.5 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO HFSC 500 VYRAMS 3.5ml 20+20

Informacinis lapelis
 


CRESCINA KOMPLEKSAS PLAUKŲ ATAUGINIMUI IR NUO PLAUKŲ SLINKIMO, HFSC 500* VYRAMS  3,5ML, 20+20 AMPULIŲ

CRESCINA HFSC 100% COMPLETE TREATMENT 500 MAN N.20+20 VIALS

 

Kompleksinė priemonė nuo plaukų atauginimui ir nuo plaukų slinkimo vyrams esant vidutinio retėjimo ir plaukų slinkimo stadijai.

100 % efektyvumas visiems tyrimo dalyviams* (*4 mėnesius buvo vykdomas dvigubai aklas, atsitiktinių imčių ir placebo kontroliuojamas klinikinis (aparatinis) tyrimas, kuriame dalyvavo 46 vyrai (23 iš jų naudojo „Crescina HFSC“, o kiti 23 – placebo priemonę), kurių nuplikimas buvo II, III laipsnio viršugalvyje ir IV laipsnio pagal Hamiltono Norvudo skalę. Visi dalyviai informavo apie teigiamus naujų plaukų augimo rezultatus, t. y. mažiausiai +7 daugiausiai +41, 1,8 cm2 plote, kuriame plaukai buvo skaičiuojami specialiu elektroniniu įrenginiu.

Tyrimo rezultatai yra statistiškai labai reikšmingi.

In-vivo tyrimas publikuotas „Springer Healthcare“ žurnale „Dermatology and Therapy“, 2013 m. Nr. 1, orig.dok.: Clinical Efficacy of a Cosmetic Treatment by Crescina® Human Follicle Stem Cells on Healthy Males with Androgenetic Alopecia, https://www.crescina.it/springer_healtcare_dermatology_and_therapy_2013.pdf). Specialios formulės vyrams ir moterims. Pasirinkite Jums tinkamiausią CRESCINA produktą iš trijų galimų skirtingų koncentracijų, pagal individualią Jūsų plaukų slinkimo ir retėjimo būklę:  200, 500 arba 1300 (žr. Thinometer skalę su nuotraukomis). Kompleksinis plaukų slinkimo mažinimas vienu metu naudojant dvi priemones rekomenduojamas tada, kai plaukai slenka dėl fiziologinių, o ne patologinių priežasčių. Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką jų funkcionavimą. Plaukų folikuluose esančių kamieninių ląstelių visavertis funkcionavimas yra naujų plaukų augimo pagrindas. Norint paskatinti folikulo regeneraciją, reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles. Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia „Crescina HFSC“ sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą. „Crescina HFSC“ aktyvieji ingredientai ir kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ yra patalpinti į specialius spiritinius nešiklius – ciklodekstrinus (šveicariškas patentas Nr. LABO Nr. CH 693815), kurie leidžia laipsnišką veikliųjų medžiagų pasiskirstymą į galvos odą.

Kompleksinė priemonė nuo plaukų atauginimui ir nuo plaukų slinkimo vyrams. Skirta esant vidutinio retėjimo ir plaukų slinkimo stadijai.

Vietinio naudojimo priemonės vienoje pakuotėje yra dviejų tipų ampulės:

  • „Crescina Re-Growth HFSC“ gintarinės spalvos ampulė – sudėtyje yra augimą skatinantis patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialius nešiklius, užtikrinančius minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą;
  • „Crescina Anti-Hair Loss HSSC“ permatoma ampulė – sudėtyje esančios pagrindinės veikliosios sudedamosios dalys (hidroksiprolinas, asparagininė rūgštis, fermentų aktyvatorius ir taurinas) bei hidrolizuotas mielių baltymas ir acetilo tetrapeptidas-3 stiprina plaukų šaknis (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro), HSSC kompleksas saugo ir palaiko sveiką galvos odos būklę (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro). Ši priemonė skirta naudoti siekiant išvengti fiziologinių priežasčių sukelto plaukų slinkimo arba jį sumažinti.

Kompleksinis plaukų retėjimo bei slinkimo mažinimas vienu metu naudojant šias priemones:

„Crescina Re-Growth HFSC 100 %“ (gintarinės spalvos ampulė) ir „Crescina Anti-Hair Loss“ HSSC (permatoma ampulė).

Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml priemonės „Crescina HFSC 100 %“.

 

Naudoti kasdien, 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), o po to daryti 2 dienų pertrauką.

 

Pakuotėje yra 20+20 ampulių, skirtų dviejų mėnesių kursui, (kursą galima kartoti kelis kartus per metus).

 

Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos