vaistai.lt

FILLERINA kremas paakių ir lūpų su 6 hialurono rūgštimis 3 lygis 15ml

FILLERINA® paakiams ir lūpų odai skirtas kremas su 6 hialurono rūgštimis švelnina bei užtikrina odos stangrumą bei elastingumą 'žąsies kojelių' paakių zonoje bei lūpų srityje.
3 lygio (didžiausios koncentracijos) produktas skirtas, kai matomas akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas, vidutinio gylio raukšlės
 

FILLERINA kremas paakių ir lūpų su 6 hialurono rūgštimis 3 lygis 15ml

 

Kaina apie 72.73
 
Gamintojas :  Labo international srl
Brūkšninis kodas :  8051417235648
Grupė :   Kosmetikos gaminiai -> Veido priežiūros priemonės -> Akių sričiai
Pakuotė : 15 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

FILLERINA kremas paakių ir lūpų su 6 hialurono rūgštimis 3 lygis 15ml

Informacinis lapelis
 


FILLERINA® paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis 3 lygis, 15ml

 

Pagrindiniai komponentai: 6 hialurono rūgštys, peptidai. 

Švelnina, užpildo „žąsies kojelių“ bei aplink lūpas esančias raukšleles, drėkina, didina odos elastingumą bei stangrumą.

FILLERINA® paakiams ir lūpų odai skirtas kremas pasižymi užpildomuoju poveikiu. Su 6 hialurono rūgštimis.

 

FILLERINA® paakiams ir lūpų odai skirtas kremas su 6 hialurono rūgštimis švelnina bei užtikrina odos stangrumą bei elastingumą „žąsies kojelių“ paakių zonoje bei lūpų srityje.

3 lygio (didžiausios koncentracijos) produktas skirtas, kai matomas akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas, vidutinio gylio raukšlės.

 

Senstant odoje laipsniškai mažėja hialurono rūgšties kiekis, todėl pasirodo išraiškos raukšlelės, oda suglemba. Paakių ir lūpų kremo FILLERINA® sudėtyje yra Šveicarijoje patentuoto novatoriško 6 skirtingų rūšių hialurono rūgšties molekulių mišinio.

 

POVEIKIS:

Hialurono rūgštis „suriša“ vandenį ir užpildo raukšleles. Produkto unikalumas – sudėtyje esančios net 6 skirtingos molekulinės masės hialurono rūgštys (nuo 1.000 iki 2.000.000 daltonų (Da)) prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių:

  • Hialurono rūgšties 1.000 Da dydžio molekulė prasiskverbia į giliuosius lūpų odos sluoksnius (patvirtinta „ex vivo“ bandymais). Suteikia lūpoms apimties.
  • Hidrolizuotas natrio hialuronatas- 5.000 Da dydžio molekulė prasiskverbia į viduriniuosius ir giliuosius lūpų odos sluoksnius (patvirtinta „ex vivo“ bandymais). Stangrina lūpų odą ir suteikia apimties.
  • Hidrolizuota hialurono rūštis – 50.000 Da dydžio molekulė nedelsiant prasiskverbia į viduriniuosius ir giliuosius lūpų odos sluoksnius (patvirtinta „ex vivo“ bandymais). Stangrina lūpų odą ir suteikia apimties.
  • Natrio hialuronatas – 200.000 Da dydžio molekulė, prasiskverbia į viršutinius ir viduriniuosius lūpų odos sluoksnius (patvirtinta „ex vivo“ bandymais). Gerina lūpų audinių tonusą ir stangrumą.
  • Natrio hialuronatas – 2.000.000 Da dydžio molekulė prasiskverbia pro odos paviršių (patvirtinta „ex vivo“ bandymais). Pagerina lūpų tonusą ir stangrumą.
  • Natrio hialuronato krospolimeras užtikrina nedidelį bet nuolatinį hialurono rūgšties išsiskyrimą. Padeda palaikyti audinių putlumą.

Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. 

 

NAUDOJIMAS

Kasdienei paakių ir lūpų odos priežiūrai. Naudoti ryte ir/ar vakare ant nuvalytos veido odos. Naudoti tik išoriškai. Saugoti, kad nepatektų į akis.

Gali būti naudojamas vienas arba kartu su kitais FILLERINA® produktais. 

 

KAIP PASIRINKTI?

Pasirinkite tinkamiausią FILLERINA® produktą iš trijų galimų skirtingų koncentracijų 1 lygio, 2 lygio, 3 lygio.

Šis 3 stiprumo lygio (stipriausios koncentracijos) naktinis kremas naudojamas tada, kai yra akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas, vidutinis raukšlių gylis.

 

SVARBU:

Hialurono rūgšties stipresniam poveikiui rekomenduojama visos dienos metu gerti pakankamą kiekį vandens.

 

Gamintojas LABO International S. R. L., Šveicarija / Italija 

Tiekėjas UAB Biofarmacija

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos