vaistai.lt

Gastroval Hepar Formula kapsulės N30

Maisto papildas
 
 

Kaina apie 9.45
 
Gamintojas :  Valentis
Brūkšninis kodas :  7640153061072
Grupė :   Maisto papildai -> Kepenims

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Evelor H (trans resveratrolis) 200mg N30
Evelor H (trans resveratrolis) 200mg N30
Dias detox kapsulės N60
Dias detox kapsulės N60
ALCO DETOX milteliai pakelyje N1
ALCO DETOX milteliai pakelyje N1
SUPERFOODS MILK THISTLE kapsulės N50
SUPERFOODS MILK THISTLE kapsulės N50
Hepasan Forte kapsulės N30
Hepasan Forte kapsulės N30
Liverel tabletės N60
Liverel tabletės N60
Acorus Balance Detox Shots 10ml N12
Acorus Balance Detox Shots 10ml N12

Gastroval Hepar Formula kapsulės N30

Informacinis lapelis
 


Gastroval® HEPAR FORMULA

Maisto papildas

Kepenų veiklai

 

Gastroval® HEPAR FORMULA - tai unikali formulė kepenų veiklai su silimarinu, geriau pasisavinamu* kurkuminu ir kitais augaliniais komponentais.

Mokslininkų komandos tikslingai parinkta produkto sudėtis užtikrina visapusišką pagalbą kepenims:

- apsaugą nuo oksidacinės pažaidos,

- ląstelių regeneraciją,

- lipidų (riebalų) kiekio palaikymą.

 

Gastroval® HEPAR FORMULA ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie dažnai vartoja vaistus, daug perdirbto ir riebaus maisto, alkoholio.

 

Kepenys - vienas iš svarbiausių virškinimo sistemos organų, be kurio žmogus negali gyventi. Kepenyse nuolat vyksta sudėtingi biologiniai ir cheminiai procesai, kurių rezultatas – gyvybiškai svarbios organizmui funkcijos. Kepenys dalyvauja medžiagų apykaitoje, padeda virškinti riebalus, detoksikuoja ir išskiria su tulžimi įvairius metabolitus, toksinus, vaistus, atlieka barjerinę ir apsauginę funkciją, sintetina vitaminą A, kaupia geležį, D, K, E, PP ir B grupės vitaminus ir kt.

 

 

Tikrasis margainis padeda palaikyti normalią kepenų veiklą ir normalią ląstelių regeneraciją.

Dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią kepenų ir virškinimo sistemos veiklą bei normalų kepenų lipidų (riebalų) kiekį, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Vaistinė medetka padeda palaikyti normalią kepenų ir žarnyno veiklą.

Didžioji dilgėlė padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir organizmo gyvybingumą.

 

 

1 kaps. (0,44 g)

Tikrųjų margainių sėklų ekstraktas, kuriame

- silimarino

112,5 mg

90 mg

Dažinių ciberžolių šaknų ekstraktas, kuriame

- kurkumino

100 mg

70 mg

Puikiųjų bijūnų šaknų milteliai

25 mg

Vaistinių medetkų žiedų ekstraktas

25 mg

Siauralapių gysločių žolės ekstraktas

25 mg

Didžiųjų dilgėlių lapų milteliai

10 mg

Juodųjų pipirų vaisių ekstraktas, kuriame

- piperino

2,5 mg

2,4 mg

 

Silybum marianum

TIKRIEJI MARGAINIAI (lot. Silybum marianum) priklauso graižažiedžių šeimai. Tai iki 150 cm aukščio augalai žaliais dygliuotais lapais ir violetiniais žiedynais, Europoje ir Amerikoje auginami jau tūkstančius metų.

Pripažinta, kad vertingiausios yra šio augalo sėklos, iš kurių gaminamas standartizuotas ekstraktas - silimarinas. Jame gausu bioaktyvių medžiagų: silibinino (sudaro didžiausiąją dalį), izosilibinino, silidianino, silichristino ir kt.

Tikrasis margainis padeda palaikyti normalią kepenų veiklą. Pastaraisiais dešimtmečiais su silimarinu yra atlikta daug tyrimų, ir vis dar atliekami nauji, kurie įrodo, kad silimarinas padeda apsaugoti kepenų ląsteles nuo žalingų veiksnių ir pasižymi ląstelių regeneraciją skatinančiu veikimu.

 

Curcuma longa

DAŽINĖS CIBERŽOLĖS (lot. Curcuma longa) yra imbierinių šeimai priklausantys, iki metro aukščio užaugantys žoliniai augalai ryškiai geltonais ar oranžiniais šakniastiebiais. Geltonuoju Indijos auksu vadinamas prieskonis kurkuma yra išgaunamas iš dažinių ciberžolių šakniastiebių ir yra pagrindinė kario prieskonių sudėtinė dalis. Jau nuo seniausių laikų kurkuma yra minima Ajurvedoje ir Azijos tautų naudojama ne tik kaip geltonas dažas ar prieskonis, bet ir kaip gelbstinti priemonė įvairioms organizmo funkcijoms.

Dažinių ciberžolių šakniastiebiuose yra nustatyti maždaug 235 ingredientai, iš kurių svarbiausias yra kurkuminas. Pasaulyje yra atlikta tūkstančiai tyrimų su įvairiais ciberžolių šaknų ekstraktais, kurie atskleidžia kurkumino antioksidacines savybes ir teigiamą poveikį tam tikroms organizmo sistemoms. Remiantis ilgamete patirtimi ir atliktais tyrimais teigiama, kad dažinė ciberžolė padeda palaikyti normalią kepenų veiklą bei normalų kepenų lipidų kiekį.

 

Piper nigrum

*Kurkumino pasisavinimas organizme

Kurkuminas mažai tirpus vandenyje, su maistu pakliuvęs į skrandį ir žarnyną jis pasižymi prastu biologiniu prieinamumu. Žarnyne bei kepenyse kurkuminas greitai suskaidomas į kitus junginius, todėl kraujyje dažniausiai randami tik šios medžiagos pėdsakai. Norint išspręsti šią problemą, siekiama pagerinti kurkumino absorbciją. Svarbus komponentas, pagerinantis kurkumino pasisavinimą, yra piperinas. Tyrimai atskleidė, kad šis juoduosiuose pipiruose (lot. Piper nigrum) randamas alkaloidas sulėtina kurkumino skilimą ir pagerina jo absorbciją bei pasisavinimą organizme. Atliktame tyrime su sveikais savanoriais, kurie vartojo kurkuminą kartu su piperinu, kurkumino biologinis prieinamumas padidėjo 20 kartų (arba 2000 %), lyginant su tais žmonėmis, kurie vartojo tik kurkuminą.

 

Plantago lanceolata

SIAURALAPIAI GYSLOČIAI (lot. Plantago lanceolata) - 10-15 cm aukščio, daugiamečiai gyslotinių šeimos augalai, paplitę įvairiose Europos šalyse, taip pat ir Lietuvoje. Žmonės siauralapių gysločių lapus nuo seno vertina dėl jų teikiamos naudos.

Paeonia lactiflora

PUIKIEJI BIJŪNAI (lot. Paeonia lactiflora) – gražiais kvapniais žiedais žydinčios daugiametės bijūninių šeimos gėlės. Šie augalai kilę iš Rytų Azijos ir nuo seno žinomi Japonijoje, Kinijoje, Tibete, o nuo 18 amžiaus išpopuliarėjo ir Europoje, ne tik kaip nuostabūs dekoratyviniai augalai, bet ir dėl augalinių komponentų, esančių jų šaknyse.

 

Calendula officinalis

VAISTINĖS MEDETKOS (lot. Calendula officinalis) - graižažiedžių šeimai priklausantys vienmečiai augalai, ryškiais, geltonai-oranžiniais žiedais. Šie augalai nuo seno populiarūs ir buvo auginami darželiuose ne tik dėl grožio, bet ir dėl naudos.

Ištirta, kad medetkų žieduose gausu bioaktyvių medžiagų (saponinų, flavonoidų, seskviterpenų, polisacharidų, karotinoidų). Paskutiniu metu atliekami tyrimai leidžia teigti, kad vaistinės medetkos gali padėti palaikyti normalią kepenų ir žarnyno veiklą.

 

Urtica dioica

DIDŽIOSIOS DILGĖLĖS (lot. Urtica dioica) - plačiai paplitę ir visiems pažįstami žoliniai dilgėlinių šeimos augalai. Nepaisant skaudaus dilginimo, dilgėlės nuo seniausių laikų laikytos labai vertingais augalais.

Nustatyta, kad dilgėlių lapuose gausu mineralų, vitaminų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų, kurios padeda palaikyti organizmo gyvybines galias ir imuninės sistemos veiklą. Patogu tai, kad nebūtina atsargiai rauti ir ruošti valgio iš dilginančių augalų, o galima vartoti dilgėlių lapų miltelius vienoje kapsulėje su kitomis naudingomis augalinėmis medžiagomis.

 

Vartojimas: rekomenduojama suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 metų gerti po 1 kapsulę per dieną valgio metu.

 

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei sergate tulžies pūslės akmenlige, prieš vartojant šį maisto papildą pasitarkite su savo gydytoju.

 

Gamintojas: Valentis AG, CH-6982 Agno - Lugano, Šveicarija.

Platintojas: UAB “Valentis Pharma”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 

    

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos