vaistai.lt

B. WELL PRO - 115 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS

Vaikams ir suaugusiesiems skirtas 'B. Well' kompresorinis inhaliatorius 'PRO-115' užtikrina profesionalų ir greitą kosulio, bronchito ir kitų kvėpavimo takų ligų gydymą. Į komplektą įeina nazalinei inhaliacijai skirtas antgalis slogos gydymui.
 

B. WELL PRO - 115 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS

×
 

Kaina apie 63.94
 
Gamintojas :  B.Well Swiss AG
Brūkšninis kodas :  7640156393118
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Matuokliai, testai, kt.prietaisai -> Inhaliatoriai, garintuvai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

B. WELL PRO - 115 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS

Informacinis lapelis
 


B.WELL PRO-115 KOMPRESORINIS INHALIATORIUS

Vaikams ir suaugusiesiems skirtas „B. Well“ kompresorinis inhaliatorius „PRO-115“ užtikrina profesionalų ir greitą kosulio, bronchito ir kitų kvėpavimo takų ligų gydymą. Į komplektą įeina nazalinei inhaliacijai skirtas antgalis slogos gydymui.

„B. Well PRO-115“ puikiai tinka vaikams, o žaislą primenantis dizainas paverčia inhaliaciją smagiu žaidimu. Į komplektą įeina trys kaukės: kūdikiams, vaikams ir suaugusiems.

  • Inhaliatorius–žaislas sukelia susidomėjimą ir paverčia gydymą žaidimu!
  • Patikimas kompresorius užtikrina ilgalaikį eksploatavimą
  • Trys kaukės – patogios visai šeimai
  • Inhaliatoriaus laikiklis užtikrina patogų naudojimąsi
  • Nosiai skirtas antgalis padeda gydyti slogą.

Profesionalus ir greitas gydymas: skysčio medianinis aerodinaminis diametras (MMAD) ≈3,16 μm. Veiksmingas apatinių kvėpavimo takų ligų gydymas. Įkvepiama frakcija ˃ 70 proc. – efektyvus vaistų tiekimas. Vaistų kiekis, patenkantis į plaučius įkvėpus, priklauso nuo įkvepiamos frakcijos arba reikiamo dydžio dalelių procentinės dalies įkvepiamame aerozolyje. B.WELL PRO-115 skleidžia aerozolį, kuriame ~ 70% dalelių yra mažesnės nei 5 μm, tai reiškia, kad prietaisas veiksmingai tiekia vaistus per plaučius iki pat alveolių. Atitiktis standartams: Medicininis efektyvumas atitinka inhaliatoriams taikomą Europos standartą EN-13544. Primenantis žaislą dizainas: Vaikai pamėgs ryškiaspalvį garvežiuką ir lipdukus, paverčiančius gydymą žaidimu! Skirtas vaikams ir suaugusiems: Į komplektą įeina trijų dydžių kaukės (kūdikiams, vaikams ir suaugusiems). Suaugusieji taip pat gali naudoti kandiklį. Antgalis nosiai: Į komplektą įeinantis nosies antgalis padeda sumažinti nosies užgulimą. Mažesnis triukšmo lygis: B. Well PRO-115 kompresorinis purkštuvas pasižymi žemu skleidžiamo triukšmo lygiu, sulyginamu su įprastinio pokalbio garsumu. Patikimas kompresorius užtikrina ilgalaikį eksploatavimą: Numatytasis PRO-115 inhaliatoriaus kompresoriaus eksploatavimo laikas – daugiau nei 10 metų. Inhaliatoriaus laikiklis užtikrina patogų naudojimąsi: Laikiklis išlaiko inhaliatorių vertikalioje padėtyje, tad vaistai neišsilieja Maitinimas iš elektros tinklo.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos