vaistai.lt

Derma Forte kremas sausai, niežtinčiai, sudirgusiai odai 50ml

Niežulį slopinantis kremas chroniškai sausai, sudirgusiai ir niežtinčiai odai
 

Derma Forte kremas sausai, niežtinčiai, sudirgusiai odai 50ml

×
 

Kaina apie 14.07
 
20 %
2024-07-01 - 2024-07-31
 
Gamintojas :  Peters Krizman AG
Brūkšninis kodas :  8713713071053
Grupė :   Įv.veikimo preparatai -> Medicinos prietaisai/priemonės -> Odai
Pakuotė : 50 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
ArgoSept hidrokoloidinis gelis 50g
ArgoSept hidrokoloidinis gelis 50g
Sudocrem Multi-Expert 125g
Sudocrem Multi-Expert 125g
Sudocrem Multi-Expert 250g
Sudocrem Multi-Expert 250g
Sudocrem Multi-Expert 60g
Sudocrem Multi-Expert 60g

Derma Forte kremas sausai, niežtinčiai, sudirgusiai odai 50ml

Informacinis lapelis
 


Derma Forte® kremas

  • Ypatingai sausai, sudirgusiai ir niežtinčiai odai
  • Be kvapiųjų medžiagų, dažiklių, konservantų, parabenų bei mineralinių aliejų
  • Be kortizono ir kitų hormonų

Pagrindinės rekomendacijos: Prieš pradėdami naudoti DermaForte® kremą, atidžiai perskaitykite šį pakuotės lapelį,  net jei esate naudoję šią medicinos priemonę anksčiau. Informacija gali būti iš dalies pakeista atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus nuo paskutinio šios medicinos priemonės naudojimo. Saugokite šį pakuotės lapelį, jeigu jums prireiktų perskaityti jį dar kartą.

Kaip Derma Forte® kremas veikia?Derma Forte® kremas yra vietinio poveikio medicinos priemonė naudojama itin sausos odos priežiūrai ir atopinio dermatito simptomams lengvinti kūdikiams, vaikams ir suaugusiems. Atopinis dermatitas yra lėtinė, pasikartojanti odos liga, kuriai būdinga sausa oda ir niežėjimas (niežulys). DermaForte® kremas yra emoliento, humektanto ir okliuzinio ingrediento kombinacija, kurie veikdami sinergiškai pagerina odos drėkinimą ir atstato barjero funkciją. DermaForte® kremo sudėtyje yra drėkinamasis kompleksas, pasižymintis minkštinančiomis, drėkinančiomis ir apsaugančiomis savybėmis, kuris prisideda prie odos barjero atstatymo ir jo funkcijos pagerinimo bei sukuria fizinę apsaugą nuo dirgiklių ir alergenų. Sudėtyje yra trys aktyviosios medžiagos: augalinis aliejus, glicerinas, keramidas NP. Augalinis aliejus (funkcinė alternatyva vezelinui) formuoja hidrofobinį sluoksnį ant odos paviršiaus, taip neleidžia drėgmei pasišalinti iš odos. Glicerinas padidina vandens kiekį odoje, nes gerina vandens sugėrimą iš dermos į epidermį. Keramidai formuoja lipidus, kad oda išlaikytų drėgmę, ir atkuria odos elastingumą.

Sudėtis: vanduo, kaprilo/kaprio trigliceridai, dikaprililio karbonatas, poligliceril-2-dipolihidroksistearatas, glicerinas, behenilo alkoholis, augalinis aliejus, natrio poliakrilatas, pentaeritritilo distearatas, pantenolis,  fenetilo alkoholis, pentileno glikolis, kaprilio glikolis, butileno glikolis, kokoso kaprilatas, skvalenas, laurilo gliukozidas, natrio laurilo gliukozės karboksilatas,  alantoinas, hidrintas fosfadilcholinas, taukmedžių sviestas, tokoferilacetatas, hidroksifenilpropamidinė benzoinė rūgštis, natrio hialuronatas, keramidas NP ir askorbilo palmitatas.

Kaip naudoti: DermaForte® kremas yra naudojamas vietiškai kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų. Kremą tepti  ant pažeistos odos 2-3 kartus per dieną 2-4 savaites. Gydymą galima atnaujinti po 4 dienų. DermaForte® kremas yra skiriamas naudoti monoterapijai ar papildomam sausos, niežtinčios odos gydymui. Kremas taip pat gali būti naudojamas deriniuose kartu su įprastu vietiniu ar sisteminiu gydymu, įskaitant vietiškai naudojamus kortikosteroidus, nes nėra žinoma apie šių preparatų  sąveiką.

Kiekis: 50 ml

Naudojimas nėštumo metu ir/ar žindymo laikotarpiu: Derma Forte® kremas nerekomenduojamas naudoti nėščioms ar kūdikį žindančioms moterims.

Galimas šalutinis poveikis:Derma Forte® kremas yra gerai toleruojamas ir neturi galimų šalutinių poveikių. Užtepus kremo gali atsirasti perštėjimo pojūtis.

 Įspėjimai: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti, jeigu pasireiškė padidėjęs jautrumas kuriai nors sudedamajai medžiagai.

Laikymo sąlygos: laikyti kambario temperatūroje (5 – 25°C) sausoje, tamsioje vietoje originalioje pakuotėje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Medicinos priemonė: Derma Forte® kremas yra I klasės medicinos priemonė, atitinkanti direktyvą 93/42/EEC.”

Tinkamumo laikas: Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės. Pasibaigus nurodytam terminui Derma Forte® kremo naudoti negalima.

Lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas: 2021 V1.2. 

Gamintojas: Peters Krizman AG, Schweizergasse 20, 8001 Ciurichas, Šveicarija

Atstovas: Genba Pharma, Veiverių g. 150, LT-46391 Kaunas, Lietuva

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos