vaistai.lt

[Žinios trumpai] Būna ir taip - besilaukianti moteris pastojo dar kartą (200/0) 

[Žinios trumpai] Būna ir taip - besilaukianti moteris pastojo dar kartą30 metų Cara Winhold jau kurį laiką norėjo antro vaiko, bet jos gyvenimą pažymėjo net trys persileidimai. Praėjusį vasarį ji labai džiaugėsi sužinojosi, kad pastojo. Tačiau po mėnesio jos laukė siurprizas - ji pastojo dar kartą.

Cara pagimdė du berniukus. Jie gimė kartu - dokumentuose juos skiria tik 6 minutės. Bet kaip tai galėjo nutikti?

Iš tikrųjų, Cara nėra vienintelė mama, kuriai tai nutiko. Kaip jai paaiškino gydytojai, įvyko dviguba ovuliacija. Pirmiausia buvo apvaisintas vienas kiaušinėlis, paskui, maždaug po savaitės - kitas. Cara mano, kad tai - stebuklas ir ji turi teisę taip manyti. Tačiau gydytojai teigia, kad taip būna. Dėl to vaisiai pradeda vystytis skirtingu metu, bet vaikai gimsta kaip dvynukai.

Pastojimas nėštumo metu dažniausiai įvyksta savaitės-dviejų savaičių bėgyje po pirmojo pastojimo. Tam, kad tai įvyktų, reikia „tobulos audros“ ir tai yra pakankamai retas reiškinys. Tiesa, niekas nežino, koks retas, nes dažnai toks „dvigubas“ apvaisinimas tiesiog nėra pastebimas.

Parengta pagal:
Miracles do happen: 30-year-old US woman becomes pregnant while being pregnant. Find out how

Informacija iš:

technologijos.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos