vaistai.lt

Ministerija ir Pasaulio sveikatos organizacija turi bendrą tikslą – tai kokybiškos sveikatos paslaugos Lietuvoje (280/0) 

Ministerija ir Pasaulio sveikatos organizacija turi bendrą tikslą – tai kokybiškos sveikatos paslaugos LietuvojeTęsdami tvarų Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) bendradarbiavimą, į Lietuvą atvyko šios didžiausios tarptautinės sveikatos organizacijos atstovai. Vizito tikslas – nustatyti galimas sveikatos paslaugų teikimo restruktūrizavimo paketo įgyvendinimo rizikas ir parengti jų mažinimo strategijas. Šiandien PSO ekspertai susitinka su ministerijos specialistais, taip pat artimiausiomis dienomis numatyti dalykiniai susitikimai su gydytojais, slaugytojais, universitetų atstovais ir įvairiomis pacientų asociacijomis.

„Kuriame ateities iššūkiams atsparią ir į juos efektyviai reaguojančią sveikatos priežiūros sistemą Lietuvoje. Šiame pokyčių kelyje itin svarbi objektyvi ekspertinė nuomonė, todėl PSO atstovų vizitas yra tikslingas, pagrįstas ir toliaregiškas žingsnis, pasirengiant galimiems vykdomos sveikatos priežiūros tinklo pertvarkos iššūkiams. Kartu su PSO mes turime bendrą tikslą – kad Lietuvos sveikatos priežiūros darbuotojai teiktų kokybiškas sveikatos paslaugas, o pacientai – jas gautų“, – sako sveikatos apsaugos viceministrė Danguolė Jankauskienė.

Šią savaitę vyksiančių daugiašalių susitikimų metu bus peržiūrėti ir įvertinti siūlomi pokyčiai, nustatyti galimi sveikatos priežiūros įstaigų tinklo restruktūrizavimo sėkmės veiksniai ir galimos rizikos, parengtos galimų rizikų mažinimo strategijos, susitarta dėl prioritetinių tolesnių įgyvendinimo žingsnių, aptariant ir PSO vaidmenį juose.

PSO – tai specializuota Jungtinių Tautų (JT) institucija, didžiausia tarptautinė sveikatos organizacija. Jos pagrindinis tikslas – siekti aukščiausio sveikatos priežiūros lygio visose pasaulio valstybėse.

SAM Spaudos tarnyba

Informacija iš:

www.sam.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus. 

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos