vaistai.lt

Klausiate – atsakome: ar saugu kavinėje gerti geriamąjį vandenį iš čiaupo? (384/0) 

Klausiate – atsakome: ar saugu kavinėje gerti geriamąjį vandenį iš čiaupo?Maitinimo įstaigos atsako už naudojamo ir pateikiamo svečiams geriamojo vandens saugą ir kokybę, todėl geriamajam vandeniui turi būti atliekami laboratoriniai tyrimai prieš pradedant veiklą bei nustatytu dažnumu. VMVT kontroliuoja, ar viešojo maitinimo įmonės šio reikalavimo laikosi, ar naudojamo geriamojo vandens sauga ir kokybė atitinka nustatytus reikalavimus.

Kavinėse, geriamasis vanduo privalo būti tiriamas ne mažiau kaip vieną kartą per dvejus metus. VMVT, atsižvelgdama į konkrečius geriamojo vandens naudojimo maistui tikslus, būdus ir sąlygas, gali nustatyti didesnes mėginių ėmimo normas, papildomus rodiklius. Taip pat esant išskirtinėms aplinkybėms (vandentiekio avarijai, remontui, vamzdynų bandymams ir pan.), dėl kurių galėjo nukentėti geriamojo vandens sauga ar kokybė, įstaigos privalo nedelsdami organizuoti vandens ištyrimą.

Dėl reikalavimų  užtikrinant geriamojo vandens kokybę maitinimo įstaigose, greitu metu planuojami pakeitimai, todėl kviečiame sekti informaciją, kurią paskelbsime atskiru pranešimu.

Informacija iš:

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos