vaistai.lt

VMVT informuoja: dokumentai, susiję su maisto papildais ir specialios paskirties maisto produktais, nuo šiol priimami tik bendruoju el. paštu (483/0) 

VMVT informuoja: dokumentai, susiję su maisto papildais ir specialios paskirties maisto produktais, nuo šiol priimami tik bendruoju el. paštuValstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad nuo 2024 m. kovo mėn. visi dokumentai, susiję su maisto papildų ir specialios paskirties maisto produktų notifikavimu, tokie kaip: pranešimai apie Lietuvos Respublikos rinkai tiekiamus maisto papildus ir specialios paskirties maisto produktus,  taip pat atsakymai į pateiktas pastabas ar prašymai pateikti dokumentus, informacijos pakeitimai ir t.t., turi būti siunčiami bendruoju VMVT el. paštu –

VMVT taip pat primena, kad siunčiami dokumentai turi būti pasirašyti prašymą pateikusio asmens arba jo atstovo. Taip pat maisto tvarkymo subjektai, teikdami prašomus duomenis ar atsakymus, turi nurodyti įmonę identifikuojančius duomenis bei maisto papildui VMVT suteiktą numerį (pagal Maisto papildų sąrašą).

Kilus klausimams – kreipkitės tel. nr.: 1879 arba  

Informacija iš:

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos