vaistai.lt

Apvalus užpakaliukas – genetinis privalumas? (1260/0) 

Apvalus užpakaliukas – genetinis privalumas?Vyrai dažnai nužvelgia moters figūrą. Neretai jų žvilgsnis apsistoja ties klubais ir užpakaliuku – išraiškingos formos vilioja akį… Ir ne tik – šiais laikais šioji kūno dalis tai gali tapti ir tyrimu objektu.

Paklausite, ką gi gali atskleisti sėdmenų dydis? Bent jau Oksfordo universiteto mokslininkai mano, kad jei moteris natūraliai apvalaina šiose srityse, tai gali lemti daugybę genetinių privalumų, tokių kaip protingesni vaikai ar net apsauga nuo diabeto ir širdies ligų.

Tarkime, riebalai pilvo srityje gali atvesti iki nutukimo, įvairių ligų ir jų komplikacijų, su kuo dažniausiai nesusiduria tos moterys, kurių kūno sudėjimas – kriaušės tipo. „Yra daug įrodymų, kurie patvirtins, jog riebalų sankaupos skirtingose kūno vietose – ne tas pats“, - tikina dietologas, mitybos ir nutukimo specialistas Robetas Kushneris. Jo nuomone, pilvo srityje esantys riebalai kur kas aktyvesni, o tai reiškia, kad jie yra kur kas pavojingesni, nei palyginti, sąlyginai stabilūs klubų ir sėdmenų riebalai.

Apvalaina apatinė kūno dalis, esą, ne tik apdovanoja gera sveikata. Tyrimai teigia, kad moterys su plačiais klubais pagimdo ir protingesnius vaikus. Tai siejama su omega-3 riebiosiomis rūgštimis, saugomomis apatinėje kūno dalyje, kurios teigiamai veikia smegenų veiklą.
Ir vis dėlto – mokslininkai dar neišsiaiškino, ar apvalūs klubai yra geriau/sveikiau nei būti tiesiog lieknai. Taip pat tyrėjai sako, kad šiuo atveju svarbiausia genetika –  dėl tam tikros mitybos ir pratimų suformuota apvali apatinė kūno dalis nėra tas pats kas prigimtinė.

Informacija iš:

Ji24

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos