vaistai.lt

Richter - FerroHemo [FerroBio] 18mg tabletės N40

Maisto papildas
RICHTER FerroHemo yra švelnus geležies turintis maisto papildas, skirtas papildyti organizmo geležies atsargas tuomet, kai geležies netenkama daugiau, nei jos įsisavinama.
 

Richter - FerroHemo [FerroBio] 18mg tabletės N40

×
 

Kaina apie 32.20
 
Gamintojas :  Gedeon Richter
Brūkšninis kodas :  5997001330241
Grupė :   Maisto papildai -> Geležies preparatai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×
Feratin Forte 30mg tabletės N30
Feratin Forte 30mg tabletės N30
BlueIron Pregnancy 250ml
BlueIron Pregnancy 250ml
BIORYTHM IRON kapsulės N30
BIORYTHM IRON kapsulės N30
Cito ferrum kapsulės N30
Cito ferrum kapsulės N30
Ultra Iron tabletės N30
Ultra Iron tabletės N30
ECOSH Geležies kompleksas kapsulės N90
ECOSH Geležies kompleksas kapsulės N90
SmartHit IV Ferrum Liquid 150ml
SmartHit IV Ferrum Liquid 150ml
Feroglobin kapsulės N30
Feroglobin kapsulės N30

Richter - FerroHemo [FerroBio] 18mg tabletės N40

Informacinis lapelis
 


RICHTER FerroHemo

Maisto papildas.

 

RICHTER FerroHemo vartojimo nurodymai

  • Vartoti po 1 tabletę RICHTER FerroHemo per dieną, užgeriant stikline vandens.
  • Maksimali RICHTER FerroHemo vartojimo trukmė neribojama. Rekomenduojama minimali vartojimo trukmė – trys mėnesiai.
  • Neviršykite rekomenduojamos dozės.
  • RICHTER FerroHemo sudėtyje nėra jokių vaistų ar hormonų; jis gaminamas laikantis kokybės kontrolės standartų.
  • RICHTER FerroHemo yra maisto papildas ir negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveika gyvensena.
  • RICHTER FerroHemo laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • RICHTER FerroHemo sudėtyje yra sojų Jei esate alergiški sojoms arba bet kuriai kitai pagalbinei medžiagai, šio preparato nevartokite.
  • RICHTER FerroHemo galima vartoti nėštumo ir žindymo metu. Prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju.

 

Kodėl buvo sukurtas RICHTER FerroHemo? RICHTER FerroHemo yra švelnus geležies turintis maisto papildas, skirtas papildyti organizmo geležies atsargas tuomet, kai geležies netenkama daugiau, nei jos pasisavinama. 

Geležis organizme negaminama, jos būtina gauti su maistu. Geležis yra būtinas mineralas. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą. normalų deguonies pernešimą organizme. Geležis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią imuninės sistemos veiklą. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Kai trūksta geležies, šios funkcijos gali sutrikti. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

 

Kuo RICHTER FerroHemo skiriasi nuo kitų geležies turinčių maisto papildų?

RICHTER FerroHemo sudėtyje yra vadinamosios ne hemo geležies - geležies (II) sulfato ir hemoglobino – natūralios, vadinamosios  hemo  geležies. Jis buvo sukurtas dėl tos priežasties, kad vien ne hemo geležies turintys papildai yra blogai toleruojami ir prastai absorbuojami organizme1. Skrandžio rūgštingumas, maistas ir gėrimai neturi įtakos hemo geležies įsisavinimui.

 

Kada vartoti RICHTER FerroHemo?

RICHTER FerroHemo tinkamas vartoti 18 metų ir vyresniems asmenims. RICHTER FerroHemo ypač tinka pastoti planuojančioms moterims, moterims premenopauzės laikotarpiu bei senyviems žmonėms. Nors RICHTER FerroHemo nepakeičia subalansuotos mitybos, jis gali būti naudingas esant išskirtiniam geležies poreikiui, pvz., jauniems žmonėms, menstruacijų metu ar netekus kraujo dėl kitų priežasčių, nėščioms moterims, sportininkams, o taip pat esant mitybos apribojimams, pvz., mažinant svorį arba pablogėjus apetitui. Nevartokite RICHTER FerroHemo, jei yra geležies perteklius arba sutrikęs jos pasisavinimas organizme.

 

Ar galima RICHTER FerroHemo vartoti kartu su vaistais?

Laikykitės RICHTER FerroBio vartojimo nurodymų Nevartokite RICHTER FerroHemo, jei vartojate vaistų, kurių sudėtyje yra geležies.

 

Ar RICHTER FerroHemo sukelia kokį nors šalutinį poveikį?

Kadangi šio maisto papildo sudėtyje yra geležies, pavartotas didelis jo kiekis gali būti žalingas labai mažiems vaikams. Nuo geležies išmatos gali patamsėti ar įgauti žalią spalvą. Tai yra normalu ir dėl to nerimauti nereikia. Jei pasireiškia bet koks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Atsitiktinai pavartoję per didelę dozę, nutraukite vartojimą ir nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

 

Kokia RICHTER FerroHemo sudėtis? RICHTER FerroHemo yra geležies turintis maisto papildas. Maistinės ar fiziologinį poveikį turinčios medžiagos nurodytos žemiau:

Maistinės ar fiziologinį poveikį turinčios medžiagos

Tabletė

% RMV*

Geležis (iš geležies II sulfato ir hemoglobino)

18 mg

129 %

Hemoglobinas

519 mg

*

*RMV  Referencinė maistinė vertė

** Referencinė maistinė vertė nenustatyta.

 

Sudedamosios dalys:

galvijų hemoglobino milteliai; užpildas: mikrokristalinė celiuliozė ; geležies sulfatas; rūgštingumą reguliuojanti medžiaga:kalcio fosfatai;  stabilizatorius: polivinilpolipirolidonas; lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos,  silicio dioksidas; glazūros medžiaga: polivinilo alkoholis; tirštiklis: hidroksipropilmetilceliuliozė; dažikliai: geležies oksidai  ir hidroksidai , titano dioksidas, indigotinas; glazūros medžiaga:  talkas; emulsiklis:  polietilenglikolis; stingdiklis :  polikekstrozė; pagalbinė medžiaga: lecitinas (sojų), kokosų aliejaus  vidutinės grandinės trigliceridai.

 

Papildoma informacija apie RICHTER FerroHemo

RICHTER FerroHemo yra raudonos, plėvele dengtos, kapsulės pavidalo tabletės lizdinėse plokštelėse; vienoje lizdinėje plokštelėje yra 20 tablečių; vienoje dėžutėje yra 2 lizdinės plokštelės.

 

Maisto papildas tinkamas vartoti 36 mėnesius nuo pagaminimo datos. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po “Geriausias iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, RICHTER FerroHemo vartoti negalima. Maisto papildas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

RICHTER FerroHemo yra registruotas prekės ženklas.

  Laikyti vėsioje (15 – 25 °C), sausoje vietoje. Saugoti nuo šilumos ir drėgmės. Nelaikyti vonios kambaryje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  

Gamintojas: pagaminta Belgijoje GlobiFer Intl. užsakymu

Platintojas: Gedeon Richter Plc., Gyömrői út 19-21. 1103 Budapest, Vengrija

1 World Health Organization: Vitamin and Mineral Requirements in Human Nutrition 2nd Edition. 2004.

 

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

* Rodoma minimalaus vieneto (tabletės, kapsulės, piliulės, pakelio) sudėtis

Pavadinimas
Kiekis
% RMV*
18 mg
129

RMV* - referencinė maistinė vertė procentais. geležies preparatai ferrohemo tabletės maisto gedeon papildai richter gelžis hemoglobinas ferrobio papildas geležis

Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos