vaistai.lt

B. WELL MED - 3000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

'3 viename': matuoja žmogaus kūno, vandens, oro ir daiktų temperatūrą.
 

B. WELL MED - 3000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

×
 

Kaina apie 33.91
 
Gamintojas :  B.Well Swiss AG
Brūkšninis kodas :  7640156396713
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Matuokliai, testai, kt.prietaisai -> Termometrai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

B. WELL MED - 3000 BEKONTAKTIS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ TERMOMETRAS

Informacinis lapelis
 


B.WELL MED-3000 BEKONTAKTIS TERMOMETRAS

Tikslus infraraudonųjų spindulių termometras „MED-3000“ leis patogiai ir greitai išmatuoti Jūsų šeimos narių temperatūrą. Mėlynos šviesos diodo indikatorius padės nukreipti termometrą į teisingą matavimo sritį net naktį.

Tinkamos matavimo vietos nustatymo lemputė. Matuoja žmogaus kūno, oro ir skysčių temperatūrą, objekto paviršių. Naktinis apšvietimas leidžia patogiai matuoti net naktį. Spalvotas ekrano apšvietimas: žalia, geltona ir raudona – parodys temperatūros lygį.

„3 viename“: matuoja žmogaus kūno, vandens, oro ir daiktų temperatūrą. Pakeičia kelis termometrus, leidžiančius ne tik stebėti kūno temperatūrą, bet ir žinoti vandens vonioje, oro patalpoje ar lauke bei kūdikių maisto temperatūrą prieš maitinimą. 1 sekundės matavimas: pakanka nukreipti termometrą į kaktos centrą, paspausti mygtuką ir akimirksniu pasirodys tikslūs rezultatai. Matavimas be kontakto: netrukdant miegančiam vaikui ar kūdikiui. 0–100°С matavimo diapazonas: Platus matavimo diapazonas nuo 0 iki 100°С kūno, oro ar skysčio temperatūros stebėjimui. Pagaminta iš saugių medžiagų: termometras pagamintas iš saugaus plastiko ir jame nėra gyvsidabrio ar stiklo. 25 įrašytų rodmenų išsaugojimas atmintyje. Šviesoforų apšvietimas: spalvotas termometro ekrano apšvietimas padės suprasti – aukšta temperatūra (raudona), nedidelis nukrypimas nuo normalios temperatūros (geltonas) arba normali temperatūra (žalia). Mėlyna sekimo lemputė: padeda teisingai nustatyti įrenginio padėtį net naktį. Gali būti naudojamas sveikatos priežiūros įstaigose. Minkštas laikymo krepšys patogiam laikymui ir kelionėms.

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos