vaistai.lt

5 masažo idėjos puoselėti grožiui (1289/0) 

5 masažo idėjos puoselėti grožiuiMasažas ne tik padeda atsipalaiduoti ir geriau jaustis. Jis taip pat puoselėja grožį.

1. Žvilgančių plaukų paslaptis

Reguliariai atliekamas galvos masažas teigiamai veikia bendrą savijautą, padeda atsipalaiduoti, šalina  blogą nuotaiką. Masažuojant pažadinama odos nervų ir receptorinė sistema, harmonizuojami svarbiausi organizmo procesai. Be to, nuo galvos odos pašalinamas senas epidermio sluoksnis, o kartu ir prikibusios dulkės bei mikrobai, aktyvinama kraujotaka, pagerėja prakaito ir riebalų liaukų sekrecijos funkcija. Galvos masažas stiprina plaukus, skatina jų augimą, pristabdo pirmalaikį plaukų slinkimą, grąžina plaukams sveiką žvilgesį, stimuliuoja raumenis, atsakingus už galvos tonusą. Be to, gali padėti atsikratyti pleiskanų ir išvengti nemalonaus plaukų riebalavimosi.

Kaip masažuoti

Prieš atlikdama galvos masažą šepečiu mediniais danteliais pašukuokite plaukus įvairiomis kryptimis. Masažui naudokite specialų žolelių, šiek tiek pašildytą sezamų arba kokosų aliejų. Lengvais sukamaisiais judesiais pirštais paglostykite kaktą, smilkinius, kaklą – suaktyvės kraujo tekėjimas viršugalvio link.

Masažuoti galvą pradėkite taip pat sukamaisiais judesiais, keletą minučių įtrinkite masažo aliejų į galvos odą. Masažo linijų kryptys: nuo kaktos pakaušio link, nuo smilkinių ir ausų sprando link, nuo pakaušio žemyn sprando link. Šios linijos atitinka plaukų augimo ir sekrecijos liaukų kanalų kryptį. Išmasažavusi galvą, atsargiai suimkite vieną po kito plaukų kuokštelius ir stipriai nepešdama patraukite. Taip papešiokite visus plaukus ir vėl švelniai pamasažuokite galvos odą. Kruopščiai iššukuokite plaukus.

Galvos masažas turėtų trukti apie 15 minučių. Po masažo jūsų galvos oda turėtų būti šiek tiek paraudusi. Neskubėkite iškart trinkti galvos šampūnu – tegul aliejus dar kurį laiką pamaitina galvos odą ir plaukus.

2. Stangresnė šlaunų oda

Dailios, celiulito nepažeistos šlaunys. Ar taip gali būti? Masažo specialistai stebuklų nežada, tačiau garantuoja, kad reguliariai masažuodama šlaunis galėsite džiaugtis kur kas lygesne ir švelnesne jų oda. Šlaunų masažą geriausiai daryti vakare po dušo. Masažuokite neskubėdama, palengva didindama greitį ir spaudimo jėgą. Svarbu, kad masažo metu raumenys būtų atpalaiduoti.

Šlaunų nemasažuokite, jei sergate odos ligomis, išsiplėtusios kojų venos, yra patinimas, kraujagyslių uždegimas.

Kaip masažuoti

Šlaunis masažuokite iš apačios į viršų. Abiejų rankų delnais apglėbkite užpakalinę šlaunies dalį ir glostykite nuo pakinklio klubų link. Palengva didinkite spaudimą. Nesustodama toliau masažuokite priekinę šlaunų dalį. Glostykite nuo kelio juosmens link. Glostymą keiskite spaudimu. Pakaitomis tai kaire, tai dešine ranka sugriebkite ir suspauskite užpakalinės šlaunies dalies raumenį nuo kelio klubų link. Tą patį pakartokite ir masažuodama priekinę šlaunies dalį. Vėliau tomis pačiomis kryptimis šlaunies raumenis spauskite prie kaulo, pirma užpakalinėje, paskui priekinėje šlaunies dalyje. Nepamirškite išmasažuoti ir šlaunų šonų: kaire ranka – kairiojo, dešine – dešiniojo. Abiejų rankų delnais paplekšnokite šlaunies paviršių iš visų pusių. Masažą baikite glostymu.

3. Kad rankos neišduotų amžiaus

Dailios rankos jaunystėje – įprastas dalykas, tačiau kad jos gražios išliktų kuo ilgiau, reikia šiek tiek pasistengti. Juk ne veltui sakoma, kad moters amžių dažnai išduoda ne kas kitas, o rankos. Todėl rytą ir vakarą tepdama jas kremu nepatingėkite atlikti rankų masažo. Beje, bus tik į naudą, jei pamasažuosite rankas ir dieną darbo pertraukėlės metu.

Kaip masažuoti

Masažą pradėkite glostymu. Daugiau dėmesio skirkite išorinei delno pusei. Tada keletą kartų stipriai sugniaužkite kumščius ir lėtai atgniaužkite. Vienos rankos nykščiu ir smiliumi po kelis kartus iš visų pusių švelniai spausdama glostykite kiekvieną pirštą nuo galiuko delno link. Tiesiomis linijomis nuo pirštų pagrindo iki riešo masažuokite delną, nykštys juda vidine jo puse. Delnus stipriai patrinkite vieną į kitą. Taip pat pamasažuokite kitą delną, o tada pereikite prie visos rankos masažo. Dešinį delną prispauskite prie kairiojo, plaštaką apglėbkite pirštais ir vidine rankos puse perbraukite iki pat pažasties. Apsukite delną taip, kad galėtumėte nuo peties iki riešo braukti rankos išore. Kiekviena ranka nepatingėkite atlikti bent keletą tokių judesių. Tomis pačiomis masažo linijomis keliskart paplekšnokite ir pažnaibykite rankas. Baigusi masažą, rankas nuleiskite, šiek tiek papurtykite ir visiškai atpalaiduokite.

4. Spindinti veido oda

Nė viena kosmetologė nepaneigs, kad veido masažas – viena efektyviausių kosmetinių procedūrų. Gerina kraujotaką, šalina patinimą, pakelia odos tonusą, taip pat ir nuotaiką. Jei kasdien šiai procedūrai skirsite bent po 8 minutes, neabejotinai išvengsite ne vienos nepageidaujamos raukšlelės. Svarbu, kad judesiai nebūtų per stiprūs ir nepažeistų odos, nes dėl to taip pat gali susiformuoti raukšlių.

Kaip masažuoti

Prieš masažą veidą švariai nuprauskite ir patepkite maitinamuoju kremu arba aliejumi. Jei rinksitės kremą, pirmenybę teikite kuo natūralesniam, be sintetinių kvapų ir dažiklių. Masažą pradėkite nuo kaktos. Masažuokite odą sukamaisiais judesiais nuo kaktos vidurio smilkinių link. Paskui delnus pridėkite prie kaktos vidurio ir keletą kartų švelniai braukite horizontalią liniją smilkinių link. Vidurinio ir rodomojo piršto pagalvėlėmis keletą kartų perbraukite aukštyn žemyn nosies nugarėle. Nuo lūpų kampučių ausų link pamasažuokite skruostus. Švelniais judesiais nuo apatinio žandikaulio vidurio ausų link pamasažuokite smakrą ir aplink lūpas. Galiausiai pirštų pagalvėlėmis lengvai patapšnokite viso veido paviršiumi.

5. Kvepiantis kūnas

Jei norite pasijusti kaip tikra deivė, masažui su kvapiaisiais aliejais tikrai negalite likti abejinga. Šis masažas žinomas visame pasaulyje nuo senų laikų, todėl jo poveikis organizmui bei emocijoms gerai ištirtas. Masažui naudojami augaliniai ir eteriniai aliejai. Procedūros su eteriniais aliejais leidžia pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Iš augalų gaunami eteriniai aliejai teigiamai veikia visą organizmą: stiprina imunitetą, atpalaiduoja įtemptus raumenis ar juos tonizuoja, gerina kraujotaką, šalina toksinus. Masažuojant eteriniai aliejai įsigeria į kūną per odą, taip pat yra įkvepiami. Po procedūros puikiai atsipalaiduojama, grįžta dvasinė pusiausvyra, juntama palaima.

Kaip masažuoti

Svarbiausia – tinkamai parinkti eterinį aliejų. Visų pirma pasidomėkite, kaip veikia skirtingų rūšių eteriniai aliejai: vieni tonizuoja, kiti atpalaiduoja ar harmonizuoja. Todėl prieš pasirinkdama atsižvelkite į dienos nuotaiką, savijautą, poreikius. Po masažo eterinių aliejų veikimas tęsiasi dar kelias valandas. Žinoma, didesnį efektą pajusite, jei ne pati masažuositės, o atsiduosite į profesionalo rankas. Po masažo patariama niekur neskubėti, ramiai pabūti, išgerti puodelį šiltos arbatos.

 

Informacija iš:

Ji24.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos