vaistai.lt

EVOLU inhaliatorius nano Air Pro

Prietaisas yra tinklinis purkštuvas, skirtas skystiems aerozoliniams vaistams, skirtiems inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams.
 

EVOLU inhaliatorius nano Air Pro

×
 

Kaina apie 125.22
 
40 %
2024-07-01 - 2024-07-31
 
Gamintojas :  Forans
Brūkšninis kodas :  7640160480354
Grupė :   Medicinos reikmenys -> Matuokliai, testai, kt.prietaisai -> Inhaliatoriai, garintuvai

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

EVOLU inhaliatorius nano Air Pro

Informacinis lapelis
 


EVOLU INHALIATORIUS nano Air PRO

Nešiojamo purkštuvo veikimo principą lemia greiti grandinės svyravimai, kurie sukuria keitiklio pjezoelektrinės keraminės mikroschemos rezonansinius virpesius, dėl kurių greitai svyruoja mikrometalinis tinklelis, tada skystis sijojamas per metalinį tinklelį su mažų ląstelių skersmeniu, greitai išstumiant, skystis išpurškiamas į daugybę smulkių dalelių, kurios per inhaliacinę kaukę ar kandiklį patenka į paciento kvėpavimo sistemą, kad būtų pasiektas inhaliacinės terapijos tikslas. Kvėpavimo sistema yra atvira sistema, todėl į smulkias daleles išpurkštas vaistas gali būti tiesiogiai absorbuojamas patekęs į burną, gerklę, trachėją, bronchus, alveoles ir kt., užsilikęs ant paciento audinių gleivinės, o tai padeda pasiekti gydymo tikslo.

Prietaisas yra tinklinis purkštuvas, skirtas skystiems aerozoliniams vaistams, skirtiems inhaliacinei terapijai profesionaliose sveikatos priežiūros įstaigose ir namuose. Tinka vaikams ir suaugusiems pacientams. Vaikai ir žmonės su negalia turi naudoti šį gaminį tinkamai vadovaujant ir prižiūrint.

PRIEŠ NAUDOJIMĄ BŪTINA ATIDŽIAI PERSKAITYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ!

Purkštuvo veikimo laikas yra 10 minučių, po kurio jis automatiškai išsijungs. Jei norite tęsti naudojimąsi, spauskite mygtuką. Patikrinkite, ar vaistų inde yra pakankamai skysčio.

Inhaliatorius turi kintamo dažnio režimą, kurio pagalba išpurškiamą dalelių srautą galite nustatyti patys dėka "-/+" mygtukų pagal poreikį - nuo pačio mažiausio ar šiek tiek didesnio greičio - kūdikiams ir vaikams, iki didžiausio - suaugusiems, astma, alerginiu rinitu sergantiems žmonėms.

Eteriniai aliejai, sirupai nuo kosulio, skalavimo skysčiai ir lašai, skirti įtrynimui ar garų voniai, inhaliacijai purkštuvu visai netinka. Šie priedai dažnai yra klampūs ir gali pakenkti tinkamam prietaiso veikimui, taigi ir ilgalaikiam jo veiksmingumui.

Garantinis aptarnavimas: prietaiso nemokamos priežiūros laikotarpis yra 2 metai. Vaistų indo - 6 mėnesiai. Dėl garantinio aptarnavimo kreipkitės į SIA FORANS atstovybė Lietuvoje, Fabijoniškių g. 99, Vilnius. Tel.nr. 8 662 19484, email: info@forans.lt

Specifikacija
Maitinimas: DC 4,8 V (ličio jonų baterija) arba DC 5,0 V 1,0 A su kintamosios srovės adapteriu
Purškimo greitis: 0,15 ml/min ~ 0,9 ml/min
Veikimo dažnis: 130 kHz ± 10 kHz
Dalelių dydis: MMAD < 5 μm
Smulkių dalelių frakcija (FPF) 83.13%
Vaistų indo talpa: 10 ml
Garso lygis: ≤ 50 dB
Prietaiso matmenys / svoris: 67.8 mm(I)× 47.5 mm(P) × 110 mm(A) / 126.7 g
Kilmės šalis: Kinija
Gaminio sudėtis
1. Inhaliatorius (purkštuvas)
2. Vaistinis puodelis
3. micro USB kabelis
4. Suaugusiųjų kaukė (PVC)
5. Vaikiška kaukė (PVC)
6. Kandiklis (PP)
7. Aksominis maišelis inhaliatoriaus saugojimui
Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos