vaistai.lt

Sveikatos apsaugos ministro vadovaujama delegacija lankosi Singapūre ir Japonijoje (192/0) 

Sveikatos apsaugos ministro vadovaujama delegacija lankosi Singapūre ir JaponijojeSveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio vadovaujama delegacija kovo 18-29 d. su darbo vizitu lankysis Singapūre ir Japonijoje. Vizito metu suplanuoti susitikimai su vietos institucijų, agentūrų, asociacijų ir ligoninių atstovais, per kuriuos bus aptarti pandemijos ir užkrečiamųjų ligų valdymo, dirbtinio intelekto ir inovacijų diegimo medicinoje, senėjančios visuomenės iššūkių klausimai.

Singapūre Lietuvos delegacija lankysis kovo 20-22 d. Singapūras aktyviai plėtoja dirbtinio intelekto pagrindu kuriamas technologijas, taip pat ir medicinoje. Šiuo metu testuojamos inovacijos, susijusios su dirbtinio intelekto ir didžiųjų duomenų naudojimu medicinoje, ypač sveikatos paslaugų teikimo namuose, nuotolinės medicinos, robotų taikymo slaugoje srityse. Vizito metu planuojamas susitikimas Singapūro sveikatos apsaugos ministerijoje, kur bus aptartos bendradarbiavimo tarp šalių galimybės dirbtino intelekto, inovacijų bei pandemijų ir užkrečiamų ligų valdymo srityse. Taip pat numatyti susitikimai dėl dvišalių ryšių tarp universitetinių klinikų užmezgimo.

Japonijoje Lietuvos delegacija lankysis kovo 25-27 d. Kartu su kolegomis iš Japonijos planuojama aptarti tolesnį bendradarbiavimą retų ir nediagnozuotų ligų srityje, senėjančios visuomenės keliamus iššūkius sveikatos sistemoms ir jų sprendimo būdus, galimą bendradarbiavimą tarp biobankų. Vizito metu numatyti susitikimai su Japonijos sveikatos, darbo ir gerovės ministru, Japonijos biopramonės asociacijos atstovais, apsilankymai Japonijos medicininių tyrimų ir plėtros agentūroje, keliose universitetinėse klinikose.

Lietuvos delegaciją sudaro Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai bei didžiausių šalies gydymo įstaigų atstovai.

Ministrą A. Dulkį vizito metu, kovo 18-29 dienomis, pavaduos socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Informacija iš:

sam.lt 

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos