vaistai.lt

Kokių klaidų darome šalindamos nepageidaujamus plaukelius? (1351/0) 

Kokių klaidų darome šalindamos nepageidaujamus plaukelius?Lygi ir švelni oda – štai ko mes trokštame po depiliacijos, tačiau ne visada ji atrodo taip, kaip norėtume. Kartais vietoj to atsiranda bėrimų, paraudimų, oda išsausėja.

Žinoma, viso to galima išvengti ar bent jau sušvelninti. Pasitikslinkite, ar nedarote didžiausių nepageidaujamų plaukelių šalinimo klaidų?
 
Pamirštate nušveisti odą

Tai gali atrodyti tik laiką ryjanti procedūra, ypač kai skubame, tačiau nepamirškite, kad tai puiki priemonė išvengti įaugusių plaukelių. Taigi, jei norite išvengti panašių nemalonumų, būtinai pašalinkite negyvąsias odos ląsteles mėgstamu šveitikliu (jų nesunkiai galite pasidaryti ir pačios).
 
Plaukus vašku šalinate per dažnai ir netinkamu metu

Šalindamos plaukelius vašku, atsižvelkite į savo moteriškąjį ciklą. Specialistai tikina, kad geriausių rezultatų pasieksite depiliaciją pasirinkusios maždaug ciklo viduryje: oda atrodys dailiau, mažiaus skaudės, be to, išvengsite ir kitų nepatogumų. Kitas dalykas – per dažnai atlikdamos vaško procedūras ir nesulaukdamos, kol plaukeliai pasieks reikiamą ilgį, tik išsausinsite odą ir, svarbiausia, nepavyks išvengti nepageidaujamos „augmenijos“. Tad apsiginkluokite kantrybe, jeigu norite ilgalaikio rezultato.
 
Pešiodamos antakius, iškreipiate veidą

Trumpiau tariant, visais būdais siekdamos pamatyti ir pašalinti nepageidaujamus antakių plaukelius, tampote tiek antakius, tiek patį veidą, pirštais juos keliate viršun. Profesionali antakių specialistė Maribeth Madron pastebi, kad to geriau nedaryti. Taip iškreipiame antakių formą, todėl galime sugadinti juos ir padaryti nesimetriškus. Geriausia atpalaiduoti veidą, antakius ir ramiai atlikti ne pačią maloniausią procedūrą. Kai kurios moterys ją sunkiai iškenčia, todėl galima išbandyti šaldomąsias priemones, tarkime, ledą.
 
Šalinate plaukelius tik pabudusios ryte

Dažniausiai ryte kūnas būna vos patinęs, tad procedūrą atlikti sunkiau: daugiau tikimybės prastai pašalinti plaukelius, sudirginti odą ir pan. Geriau atidėkite šią procedūrą vakarui. Dar geriau, jeigu prieš tai pagulėsite karštoje vonioje.
 
Atšipęs skustuvas? Blogiau negali būti!

Dauguma moterų tą patį vienkartinį skustuvą gali naudoti ilgą laiką. Geriau to vengti. Nepaisydamos šio patarimo, plaukelių gerai nepašalinsite, o kojos veikiai bus dygios ir nemalonios paliesti. Be to, didelė tikimybė, kad sudirginsite odą. Kitas patarimas – įsigykite tokį skustuvą, kuris turi keičiamą galvutę, nes tokio užteks gerokai ilgesniam laikui.
 
Nenaudojate skutimosi kremo bei priemonių po depiliacijos

Sudirgusi, jautri, paradusi oda – štai koks gali būti rezultatas. O juk specialios skutimosi putos ne tik sudrėkins ir palepins odą, bet ir padės pašalinti pačius mažiausius plaukelius. Lygią ir glotnią odą užtikrins podepiliacinės priemonės, kuriose gausu odą raminančių, drėkinančių ir nuo išorinio aplinkos poveikio apsaugančių medžiagų.

 

Informacija iš:

Ji24.lt

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos