vaistai.lt

AROMATIKA Eterinis Imbierinių citrinžolių natūralus aliejus 10ml

Palmarozų eterinis aliejus laikomas vienu vertingiausių aliejų aromaterapijoje. Šis puikus nebrangus aliejus puikiai tinka muilų, įvairių kosmetinių priemonių, masažo aliejų, namų kvėpinimo mišinių, kūno gaiviklių, vonios aliejų, kvepalų, smilkalų gamybai, o tai pat rankšluosčių ir kitų skalbinių kvėpinimui (įlašinant šio eterinio aliejaus į skalavimo vandenį).
 
 

Kaina apie 4.03
 
Gamintojas :  Aromatika
Brūkšninis kodas :  4820031052924
Grupė :   Aliejai -> Eteriniai aliejai -> Eterinis citrinžolių aliejus
Pakuotė : 10 ml

Pastebėjote klaidą ar turite pasiūlymą? Rašykite. Komentaras    

skirtukas
Kraunama e-parduotuvių informacija...
×

AROMATIKA Eterinis Imbierinių citrinžolių natūralus aliejus 10ml

Informacinis lapelis
 


Imbierinių citrinžolių eterinis aliejus

 

Palmarozų eterinis aliejus laikomas vienu vertingiausių aliejų aromaterapijoje. Šis puikus nebrangus aliejus puikiai tinka muilų, įvairių kosmetinių priemonių, masažo aliejų, namų kvėpinimo mišinių, kūno gaiviklių, vonios aliejų, kvepalų, smilkalų gamybai, o tai pat rankšluosčių ir kitų skalbinių kvėpinimui (įlašinant šio eterinio aliejaus į skalavimo vandenį).

 

Palmarozos arba imbierinių citrinžolių motia porūšis yra kvapnios citrinžolių šeimos perlas. Šių žolių eterinis aliejus nuostabiai dera su rožių aliejais, todėl parfumerijoje jis yra naudojamas kartu su šiais brangiais aliejais.

Viena vertus - siekiant išgauti rožių kvapą pigesnėmis substancijomis, kitą vertus - nemažai rožių veislių pačios turi malonų, gaivų palmarozų kvapą.

Iš palmarozų eterinio aliejaus išgaunamas geraniolis, itin populiarus kvepalų, kosmetikos ir buities chemijos ingredientas.

 

Dėl vaistų vartojimo ir galimo šalutinio poveikio būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.


 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos