vaistai.lt

6 faktai, kurių nežinojote apie plaukų šalinimą lazeriu (3055/0) 

6 faktai, kurių nežinojote apie plaukų šalinimą lazeriuPlaukų šalinimas lazeriu šiuo metu yra viena populiariausių bei geidžiamiausių estetinės medicinos procedūrų. Pastebima, jog vis daugiau žmonių ryžtasi nepageidaujamus plaukelius pašalinti lazeriu ir su erzinančiu kūno plaukuotumu atsisveikina labai ilgam laikui. 

Jau kuris laikas domitės šia procedūra? Tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių niekaip neprisiruošiate jos atlikti? Galbūt trūksta naudingos informacijos? Pateikiame 6 įdomius ir labai naudingus faktus apie plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu, kurių, ko gero, nežinojote. Tai padės apsispręsti, ar plaukų šalinimo lazeriu procedūra jums tinka ir galiausiai paaiškės, ar išties yra tokia veiksminga.

 

Gali prireikti derinti kelias bangas

Šiuo metu estetinėje medicinoje naudojami kelių tipų plaukų šalinimo lazeriai, tačiau pažymėtina tai, jog visame pasaulyje pirmauja ir itin efektyviu veikimu išsiskiria Aleksandrito plaukų šalinimo lazeriai. Tokie Aleksandrito lazeriai kaip Candela „GentleLase Pro“, „GentleMax Pro“, „GentleMax Pro PLUS“ yra mediciniškai įvertinti, jų dėka procedūros atliekamos greitai, nekelia diskomforto dėl patentuotos šaldymo sistemos ir yra veiksmingos – dažniausiai pastebimai lygesne oda galima džiaugtis jau po pirmos procedūros.

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu turi išties daug privalumų, iš kurių vienas didžiausių yra tas, jog šie lazeriai efektyviai bei saugiai veikia tiek šviesesnę, tiek tamsesnę odą ir tiek tamsesnius, tiek šviesesnius kūno plaukelius. Tačiau ne visi žino, kad Aleksandrito lazeris tam tikrais atvejais gali būti derinamas su kitu lazeriu. Atkreipiamas dėmesys į tai, jog esant tamsesnio tipo odai, specialistas gali derinti kelias bangas vienos procedūros metu. Pavyzdžiui, Aleksandrito lazerį su „Nd:YAG“ lazeriu, kuris pasiekia giliau esančius folikulus ir užtikrina procedūros saugumą bei veiksmingumą net ir tamsesnės odos savininkams.

 

Svarbu atlikti testinę procedūrą

Daugelis vis dar mano, jog nusprendus atlikti plaukų šalinimą lazeriu tai gali padaryti iškart po registracijos pas specialistą. Tačiau taip manyti yra klaidinga. Ne visi žino, jog plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu gali būti atliktas tik po profesionalios konsultacijos ir mažo ploto testinės procedūros.  

Kam reikalinga testinė procedūra? Tokia procedūra padeda įvertinti, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą ir leidžia geriau suprasti, kokių pojūčių galima tikėtis plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūros metu. Svarbu žinoti,  jog mažo ploto testinė procedūra atliekama likus kelioms dienoms iki pirmosios lazerinės procedūros tam, kad spėtų pasireikšti bet kokios reakcijos ir prireikus būtų galima pakoreguoti procedūrų planą, užtikrinant efektyviausius rezultatus su minimaliu šalutiniu poveikiu. Jei atlikus mažo ploto testinę procedūrą rezultatai tenkina, tuomet specialistas, įvertinęs odos bei plaukelių tipą ir individualią situaciją, rekomenduoja preliminarią kurso trukmę, per kurią pavyks pasiekti norimus rezultatus –    dažniausiai kursą sudaro 6–8 procedūros.

 

Nesukelia odos vėžio 

Ne paslaptis, jog nuolat diskutuojama apie plaukų šalinimo lazeriu procedūros saugumą. Galima išgirsti tokių kalbų, jog plaukų šalinimas lazeriu yra pavojingas sveikatai ir netgi gali sukelti odos vėžį. Tokius gandus svarbu paneigti mokslu ir tyrimais pagrįstomis žiniomis. Modernūs Aleksandrito plaukų šalinimo lazeriai yra itin saugūs ir nėra jokių įrodymų, jog šie lazeriai gali sukelti odos vėžį. Apie Aleksandrito lazerio saugumą ir veikimą reikia žinoti tai, kad jo šviesa selektyviai sąveikauja su plauko melaninu odoje, nepažeidžiant aplinkinių audinių. Tai reiškia, jog atliekant lazerinę plaukų šalinimo procedūrą pažeidžiami tik plaukų folikulai, iš kurių susidaro plaukeliai. Žinoma, sveikatai saugūs yra mediciniškai įvertinti, profesionalų naudojami plaukų šalinimo lazeriai. Kalbant apie namuose naudojamus lazerinius plaukelių šalinimo prietaisus, akcentuotina tai, jog nėra atlikta išsamių tyrimų, įrodančių šių lazerių saugumą bei veiksmingumą. 

 

Negalima atlikti kasdien 

Savaime suprantama, jog nusprendus pradėti plaukų šalinimo lazeriu kelionę daugelis nori kuo greičiau išvysti trokštamus rezultatus – lygią, glotnią, plaukelių neturinčią odą. Džiugi žinia ta, jog tinkamai ir profesionaliai atlikus pirmąją plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūrą iškrenta net iki 20 proc. plaukų. Tačiau ar žinojote, kad šių procedūrų negalima atlikti kasdien ir galutinių rezultatų teks palaukti šiek tiek ilgiau? Kadangi lazeris yra nukreipiamas į plaukuose esantį pigmentą, melaniną, procedūras reikia atlikti tuomet, kai plaukeliai yra augimo fazėje. Tai reiškia, jog plaukų šalinimo lazeriu procedūros turi būti kartojamos maždaug kas 4–6 savaites. Nepageidaujamų plaukelių po kiekvienos procedūros vis mažės, o nepriekaištingi rezultatai bus pasiekti po viso specialisto paskirto procedūrų kurso. 

 

Tinka visam kūnui

Labai dažnai plaukų šalinimo lazeriu procedūra susidomi tie, kurie nori ilgam laikui atsisveikinti su nepageidaujamais plaukeliais, augančiais kojų, bikinio ar pažastų srityse. Tačiau ar žinojote, jog modernūs Aleksandrito plaukų šalinimo lazeriai tinka beveik viso kūno plaukelių šalinimui? Šių lazerių dėka galima pašalinti plaukelius nuo nugaros, rankų, krūtinės, viršutinės lūpos. Vienintelė išimtis – akių vokai. Taip pat svarbu žinoti, kad plaukeliai nuo pasirinktos kūno vietos bus pašalinti itin greitai. Būtent greitis yra tai, kuo garsėja plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūros. Pavyzdžiui, plaukelių šalinimas nuo viršutinės lūpos užtrunka iki 5 minučių, šalinant plaukelius nuo kojų ar nugaros prireikia maždaug 20–30 minučių.

 

Ekonomiškiausias pasirinkimas 

Vis dar manote, kad plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu – brangus malonumas? Tuomet tikriausiai nežinojote, jog šiuo metu plaukų šalinimo lazeriu procedūros pripažįstamos kaip ekonomiškiausias pasirinkimas. Taip yra todėl, jog plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu suteikia ilgalaikius rezultatus, tad atlikus visą specialisto paskirtą procedūrų kursą nebereikės leisti pinigų brangioms skutimosi priemonėms, nes nepageidaujami kūno plaukeliai neataugs nei po kelių savaičių, nei po kelių mėnesių. Reikia žinoti tik tai, kad kiekvienas atvejis yra individualus, todėl dažniausiai rekomenduojama atlikti palaikomąsias plaukų šalinimo lazeriu procedūras kartą ar du per metus. 

 

Stabdė tik nežinomybė?

Nuo išsvajotos plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūros stabdė tik nežinomybė? Baiminotės, kad procedūra netiks, bus neveiksminga ar sukels daug skausmo? Šios baimės sužinojus viską, ką turite žinoti apie plaukų šalinimą Aleksandrito lazeriu turėtų išnykti. Be to, visuomet rekomenduojama savęs nestabdyti, kreiptis į profesionalus, pasikonsultuoti ir sulaukus išsamių atsakymų į visus rūpimus klausimus pradėti kelionę link svajonės išsipildymo – glotnaus, lygaus, erzinančių ir diskomfortą keliančių plaukelių neturinčio kūno.Komentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos