Novonordisk_ManoSvoris_top_202603-5.jpg

Kviečiame dalyvauti nemokamoje visuomenei skirtoje konferencijoje KAIP VARTOJAME VAISTUS?

Konferencija įvyks 2025 m. lapkričio 5 d., Vilniaus universiteto Medicinos mokslo centre, adresu Žaliųjų Ežerų g. 2, Vilnius. Taip pat bus galimybė konferenciją stebėti nuotoliniu būdu.

Konferencijos tikslas – priminti visuomenei, kad vaistus būtina vartoti atsakingai ir racionaliai. Taip pat, kad savigyda, kai vaistai vartojami nepasitarus su gydytoju ar vaistininku, neskaitant pakuotės lapelio ir nesilaikant jame esančių nurodymų, lemia apsinuodijimus, dažnesnes įtariamas nepageidaujamas reakcijas į vaistą. Konferencija sieksime atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kodėl patyrus nepageidaujamą reakciją svarbu apie ją pranešti ir kam reikėtų apie tai pranešti, kas vėliau daroma su šiais pranešimais ir pan.

Konferencijos programa.

Dalyvavimui patvirtinti, maloniai prašome užpildyti registracijos formą. Registracijos nuoroda bus aktyvi iki š. m. lapkričio 2 d. (imtinai).

 

Informacija iš:

VVKT Farmakologinio budrumo ir apsinuodijimų informacijos skyriaus gydytojai toksikologai primena pagrindinius apsinuodijimo alkoholiu ir psichotropinėmis medžiagomis simptomus

 

Farmacijos naujienos
Skaityti daugiau
masks
Išaiškinimas įstaigoms dėl pagalbinio apvaisinimo paslaugų teikimo
masks
Jūra Smilgaitė. JAV vaistų politikos pokyčiai grasina palikti Europą be naujausių gydymo būdų
masks
Vilniaus universiteto mokslininkai sukūrė reabilitacijos programą epilepsija sergantiems asmenims