Vargu, ar kuri nors moteris ginčytųsi, kad nakčiai reikia nusivalyti makiažą. Jei dar turite abejonių, kad makiažą prieš miegą būtina nusivalyti, nenusivalykite jo kurį nors vakarą, o ryte pasižiūrėkite, kaip atrodys jūsų oda. Žinia, kad nakčiai palikta kosmetika gali sukleti odos bėrimus, paraudimus, o pati oda tokiu atveju sensta daug greičiau.
Tačiau nepakanka makiažo tik nusivalyti, dar reikia žinoti, kaip tai atlikti teisingai.
Pagrindinės makiažo valymo taisyklės
Makiažą reikėtų valyti ne prieš pat miegą, o tada, kai grįžtate namo. Tokiu atveju kartu su kosmetika jūs pašalinsite prakaitą bei dulkes, kurios susikaupė ant veido per visą dieną, o oda galės deramai pailsėti.
Valyti kosmetiką reikėtų švelniai, lengvais sukamaisiais judesiais, stengiantis pernelyg netempti odos. Pradėti reikėtų nuo kaktos, tada judėti akių link, po to valyti nosį, skruostus ir smakrą.
Vatos diskelius reikėtų keisti tol, kol jie taps visiškai švarūs.
Kokį naktinį kremą rinktis
Naktinį kremą reikėtų tepti maždaug pusvalandį prieš miegą. Prieš tepantis kremą, odą reikėtų nuvalyti toniku – taip kremas geriau įsigers ir oda pasisavins naudingąsias medžiagas.
Reikėtų atsiminti, kad naktinis veido kremas turėtų atitikti jūsų odos tipą (sausa, mišri, riebi, normali, jautri).
Jaunai normaliai ir mišriai odai geriausiai tiktų kremai, kurių sudėtyje būtų mikroelementų ir flavonų. Jie puikiai drėkina odą ir šalina toksinus. Jei jūsų oda sausa, rinkitės maitinamuosius kremus, kurių sudėtyje būtų A, C, E vitaminų.
Moterimis nuo 30 metų rekomenduojama naudoti kremus su peptidais, kurie skatina kolageno gamybą ir turi atkuriamąjį poveikį.
Senstančiai odai reikėtų rinktis kremus nuo raukšlių. Juose turėtų būti vitaminų, baltymų ir mikroelementų, kurie stimuliuotų odos ląstelių atsinaujinimą.
Atpalaiduojantis veido masažas
Tepant naktinį kremą, tuo pačiu galima pasidaryti ir veido masažą. Pradėti reikėtų nuo skruostų ir judėti ausų link. Vėliau galima pereiti prie kaktos: judant į viršų nuo antakių. Vėliausiai masažuojamas smakras ir kaklas – procedūra atliekama išorine delno puse, judant nuo apačios (kaklo) iki viršaus (smakro).
Image: FreeDigitalPhotos.net