msd-gardasil-top-202603.gif
blog image

„Mars“ atšaukiami šokoladiniai batonėliai Lietuvos parduotuvių nepasiekė

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad JAV gamintojos „Mars“ atšaukiami šokoladiniai batonėliai Lietuvos prekybos tinklų nepasiekė.

Kaip VMVT informavo įmonės korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims Mindaugas Rupšys, daugelyje Europos valstybių atšaukiama partija buvo skirta ir Lietuvos vartotojams, tačiau rinkoje produkcija dar neišplatinta ir saugoma distributoriaus sandėliuose.

VMVT inspektoriai pradėjo skubų patikrinimą, siekdami įvertinti visą informaciją apie įvykį ir užtikrinti, kad galimai nesaugi produkcija būtų saugiai sunaikinta arba grąžinta gamintojui Olandijoje. Dėl įvykio bus susisiekta su Europos Komisijos Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF.

 

„Mars“ atšaukiami šokoladiniai batonėliai Lietuvos parduotuvių nepasiekė 

Informacija iš:

Image: FreeDigitalPhotos.net

Įvairenybės
Skaityti daugiau
masks
Liepos 25-oji – Pasaulinė skendimo prevencijos diena: daugumos nelaimių galima išvengti
masks
Kodėl chaosas mūsų organizmui yra naudingas? KTU mokslininkė paaiškina paradoksą
masks
Kai augintinis negali pasakyti, kas skauda: ką gali šiuolaikinė veterinarinė diagnostika?