vaistai.lt

Kaip apsispręsti dėl krūtų didinimo operacijos? (2098/0) 

Kaip apsispręsti dėl krūtų didinimo operacijos?Turbūt kiekviena moteris yra bent kartą pagalvojusi apie tai, kad norėtų dailesnės krūtinės. Tačiau vienoms tai tik momentinis pasvarstymas, o kitoms – jau ilgai ramybės neduodantis klausimas. Šiandieninė plastikos chirurgija padeda išspręsti bet kokias su krūtinės dydžiu ar forma susijusias problemas. Populiariausios procedūros – krūtinės didinimas implantais bei krūtinės pakėlimas.

Priimti sprendimą atlikti vieną iš šių procedūrų gali būti nelengva – svarbu atsižvelgti į daug veiksnių, tokių kaip operacijos tikslas, norimas rezultatas, psichologiniai aspektai ar sveikatos būklė. Į kokius klausimus reikėtų atsakyti sau prieš nusprendžiant atlikti operaciją?

Kodėl man reikalinga ši procedūra?

Dažniausiai moterys pasirenka koreguoti krūtinę, nes nėra visiškai patenkintos jos dydžiu, forma. Krūtys gali būti per mažos, nukarusios, nevienodo dydžio, reikalinga krūtų rekonstrukcija po vėžio operacijos arba jaučiamas didelis psichologinis diskomfortas dėl jų išvaizdos.

Labai svarbu sau atsakyti ir įsivardinti priežastis bei pagalvoti, ar jos pakankamai svarios. Jei norite padidinti krūtinę todėl, kad kažkur išgirdote repliką dėl jos dydžio ar turite labai daug kompleksų dėl savo išvaizdos, vertėtų pirma kreiptis į psichologą ir išsiaiškinti, galbūt priežastys slypi kažkur giliau.

Jei apie operaciją svarstote jau seniai ir nuolat jaučiate diskomfortą, tiesiog nesiryžtate žengti šio žingsnio, padėti gali konsultacija su chirurgu. Jis atsakys į visus rūpimus klausimus, įvertins jūsų krūtinės būklę, poreikius ir pasiūlys geriausią sprendimą.

 Ar verta atlikti operaciją, jei planuoju gimdymą?

Daugeliui moterų kyla klausimas dėl krūtų didinimo implantais ir gimdymo. Dalis nedrįsta atlikti operacijos, nes kažkada gimdys, nukelia šią idėją į laikotarpį po gimdymo. Jei ruošiatės gimdyti per artimiausius keletą metų, operaciją siūloma atidėti. Jeigu konkretaus plano neturite ir nėštumas nėra tarp artimiausių planų, o jaučiate didelį diskomfortą dėl savo krūtinės, verta apsvarstyti operacijos galimybę ir jos pernelyg neatidėlioti.

Jei planuojate krūtų korekciją po gimdymo, verta žinoti, kad reikėtų palaukti bent 3–6 mėnesius po to, kai nustosite maitinti krūtimi. Tiek laiko reikia, kad krūtys atsistatytų po žindymo ir būtų pasiruošusios operacijai.

Ar mano sveikatos būklė gali turėti įtakos krūtų didinimo operacijai?

Jei turite sveikatos problemų, apie jas būtinai praneškite jus konsultuojančiam plastikos chirurgui. Krūtų didinimo operacija negali būti atliekama turintiems giliųjų venų trombozę, esant plaučių bei širdies problemoms. Situaciją apsunkinti gali ir kraujo krešėjimo problemos ar antsvoris. Procedūros negalima atlikti dar maitinančioms moterims, sergančioms vėžiu ar odos uždegimais. Krūtų didinimas implantais nerekomenduojamas tuomet, jei buvo per greitą laiką atsikratyta daug svorio ar tuo metu laikomasi itin ribojančios dietos, esant dideliam geležies trūkumui. Bet kuriuo atveju, svarbu konsultuotis su gydytoju, kuris atliks išsamius tyrimus, įvertins individualią jūsų būklę ir padės priimti sveikatai palankiausią sprendimą.

Image: FreeDigitalPhotos.netKomentarai (Viso žinučių: 0)


Atsakyti
Vardas:Svečias
Pavadinimas:
Komentaras:


Įrašykite patvirtinimo kodą

Powered by AkoComment 3.0


vaistai.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegalius veiksmus.

Į viršų
 Ieškomiausių TOP 5
Naudingos nuorodos