Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
- Kas yra Migsun ir kam jis vartojamas
Migsun sudėtyje yra dvi veikliosios medžiagos – sumatriptanas ir naprokseno natrio druska. Sumatriptanas priklauso vaistų, vadinamų triptanais (dar vadinamais serotonino receptorių [5-HT1] agonistais) grupei, o naprokseno natrio druska priklauso vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU), grupei.
Migsun vartojamas migrenos priepuolių galvos skausmo fazei gydyti suaugusiems pacientams, kai gydymo vienos sudėtinės medžiagos vaistu nepakanka. Migsun gali būti vartojamas gydyti migrenos priepuolius su aura arba be jos (aura yra priepuolio nuojauta, paprastai susijusi su šviesos blyksniais, dantytais vaizdais, žvaigždėmis ar bangomis).
Manoma, kad migreninį galvos skausmą sukelia išsiplėtusios galvos kraujagyslės. Sumatriptanas sutraukia šias kraujagysles, todėl malšina migreninį galvos skausmą, o naproksenas mažina skausmą.
- Kas žinotina prieš vartojant Migsun
Migsun vartoti draudžiama:
- jeigu yra alergija sumatriptanui arba naproksenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jeigu yra alergija acetilsalicilo rūgščiai ar kitiems NVNU (pvz., ibuprofenui, diklofenakui ar meloksikamui) arba anksčiau buvo pasireiškusi alerginė reakcija (niežėjimas ar odos išbėrimas) ar astmos simptomai (švokštimas) po minėtų vaistų pavartojimo;
- jeigu yra arba anksčiau buvo širdies sutrikimų, tokių kaip sunkus širdies nepakankamumas, arterijų susiaurėjimas (išeminė širdies liga), krūtinės skausmas (krūtinės angina) ar širdies priepuolis;
- jeigu yra aukštas kraujospūdis. Gydytojas gali nuspręsti, kad Jums galima vartoti Migsun, jeigu Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs nedaug ir vartojate jį mažinančių vaistų;
- jeigu buvo ištikęs insultas ar „mini“ insultas (dar vadinamas praeinančiu smegenų išemijos priepuoliu, PSIP), kadangi gali būti didesnė insulto pasireiškimo rizika;
- jeigu yra kojų kraujotakos sutrikimų, sukeliančių mėšlungio tipo skausmą vaikštant (periferinių arterijų liga);
- jeigu yra arba anksčiau buvo skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opa;
- jeigu yra arba anksčiau buvo su NVNU vartojimu susijęs kraujavimas iš skrandžio arba žarnyno;
- jeigu yra labai susilpnėjusi inkstų funkcija;
- jeigu yra vidutiniškai ar stipriai susilpnėjusi kepenų funkcija;
- jeigu vartojate kitų migrenai gydyti skirtų vaistų, įskaitant vaistus, kurių sudėtyje yra ergotamino, arba panašių vaistų, tokių kaip metizergido maleatas ar bet koks triptanas/5HT1 agonistas (pvz., naratriptanas ar zolmitriptanas);
- jeigu vartojate ar 2 savaičių laikotarpiu vartojote vadinamųjų MAO inhibitorių (pvz., moklobemido depresijai gydyti arba selegilino Parkinsono ligai gydyti);
- jeigu yra paskutinieji trys nėštumo mėnesiai.
Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Migsun galima vartoti tik tuo atveju, jeigu galvos skausmas neabejotinai yra migreninis. Jeigu galvos skausmas skiriasi nuo įprastai pasireiškiančio galvos skausmo, nepasitarus su gydytoju Migsun vartoti negalima.
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Migsun, jeigu yra bet kuri toliau paminėta būklė.
- Yra plaštakų ir pėdų arba galvos smegenų kraujotakos sutrikimas.
- Netrukus po Migsun pavartojimo pasireiškia krūtinės skausmas ir spaudimo pojūtis. Toks poveikis gali būti gana intensyvus ir plisti į gerklę. Labai retais atvejais tai gali sukelti poveikis širdžiai. Todėl, jeigu simptomai neišnyksta, kreipkitės į gydytoją.
- Yra širdies ligos pasireiškimo rizika; daug rūkote arba taikoma pakeičiamoji nikotino terapija (vartojate pleistrus ar kramtomąją gumą), ypač jeigu:
- esate moteris ir yra menopauzės laikotarpis;
- esate vyresnis kaip 40 metų vyras.
Labai retais atvejais po Migsun pavartojimo pasireiškė sunkus širdies sutrikimas, net jeigu nebuvo jokių širdies ligos požymių. Jeigu kyla bet kokių abejonių, pasitarkite su gydytoju.
- Yra vainikinių arterijų liga.
- Yra neaiškių priežasčių sukeltas skrandžio skausmas arba mažakraujystė (mažas hemoglobino kiekis kraujyje), išmatose pastebėjote kraujo arba išmatos yra juodos.
- Yra virškinimo trakto liga, pvz., opinis kolitas arba Krono liga.
- Yra astma ar alergija arba buvęs veido, lūpų, akių ar liežuvio patinimas.
- Yra rinitas arba anksčiau buvo atsiradę nosies polipų.
- Yra kraujo krešėjimo sutrikimas ar kraujavimo sutrikimas.
- Yra epilepsija ar bet kuri kita liga, mažinanti traukulių atsiradimo slenkstį.
- Yra padidėjęs jautrumas tam tikriems antibiotikams (sulfonamidams).
- Yra susilpnėjusi širdies, inkstų ar kepenų funkcija.
- Esate senyvas žmogus.
- Yra autoimuninė būklė, pvz., sisteminė raudonoji vilkligė (SRV).
Vaikams ir paaugliams
Jaunesniems kaip 18 metų vaikams ir paaugliams šio vaisto vartoti negalima, nes Migsun veiksmingumas ir saugumas tokio amžiaus pacientams neištirti.
Kiti vaistai ir Migsun
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto ir augalinius vaistus, arba nesate dėl to tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypač svarbu pasakyti gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate:
- kitų vaistų nuo migrenos, kurių sudėtyje yra ergotamino ir triptanų/5-HT1 receptorių agonistų. Jų negalima vartoti kartu su Migsun (žr. poskyrį „Migsun vartoti draudžiama“). Nevartokite šių vaistų ir Migsun 24 valandų laikotarpiu po bet kurio iš jų pavartojimo;
- MAO inhibitorių (pvz., moklobemido nuo depresijos arba selegilino nuo Parkinsono ligos). Nutraukus MAO inhibitorių vartojimą, Migsun vartoti negalima dvi savaites;
- SSRI (selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių) arba SNRI (serotonino noradrenalino reabsorbcijos inhibitorių), vartojamų depresijai gydyti. Migsun vartojimas kartu su šiais vaistais gali sukelti serotonino sindromą (tokių simptomų kaip neramumas, minčių susipainiojimas, prakaitavimas, haliucinacijos, sustiprėję refleksai, raumenų spazmai, drebulys, padažnėjęs širdies plakimas ir drebulys, derinys). Nedelsdami pasakykite gydytojui, jeigu Jums pasireiškia toks poveikis;
- acetilsalicilo rūgšties (aspirino) ir kitų uždegimą slopinančių vaistų nuo skausmo;
- vaistų, slopinančių kraujo krešėjimą ir kraujo krešulių susidarymą (pvz., varfarino, heparino arba klopidogrelio), nes tokio kombinuotojo gydymo atveju padidėja kraujavimo rizika. Tokių vaistų derinių vartoti nerekomenduojama;
- metotreksato (vaisto nuo reumatinių ir vėžio ligų);
- digoksino (vaisto nuo širdies ligų);
- ličio (vaisto bipoliniam sutrikimui gydyti). Migsun vartojimas kartu su ličiu gali sukelti serotonino sindromą;
- tam tikrų imuninę sistemą slopinančių vaistų (pvz., ciklosporino ir takrolimuzo);
- augalinių preparatų, kurių sudėtyje yra jonažolės (Hypericum perforatum). Gali dažniau pasireikšti šalutinis poveikis.
Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
Nėštumas
Nevartokite Migsun paskutinių trijų nėštumo mėnesių metu, nes šis vaistas gali pakenkti Jūsų vaisiui (būsimam kūdikiui) arba sukelti problemų gimdymo metu. Šis vaistas gali sukelti vaisiaus inkstų ir širdies sutrikimų. Jis gali paveikti Jūsų ir Jūsų kūdikio polinkį kraujuoti ir dėl jo gimdymas gali būti vėlesnis arba ilgesnis, nei tikėtasi.
Pirmus 6 nėštumo mėnesius Migsun vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai tai neabejotinai būtina ir taip pataria gydytojas. Jei šiuo laikotarpiu arba bandant pastoti Jums reikalingas gydymas, reikia vartoti mažiausią dozę trumpiausią įmanomą laiką. Nuo 20-osios nėštumo savaitės Migsun gali sukelti vaisiaus inkstų sutrikimų, jei šis vaistas vartojamas ilgiau nei kelias dienas, o dėl to gali sumažėti kūdikį supančio amniono skysčio kiekis (oligohidramnionas) arba susiaurėti kūdikio širdies kraujagyslė (arterinis latakas). Jei Jums reikalingas ilgesnis nei kelių dienų gydymas, gydytojas gali rekomenduoti papildomą stebėseną.
Žindymo laikotarpis
Ir sumatriptanas, ir naproksenas išsiskiria su žindančios moters pienu, dėl to žindymo laikotarpiu Migsun vartoti negalima.
Nemaitinkite kūdikio krūtimi bent 12 valandų po to, kai pavartojote Migsun. Jeigu per šį laiką nutraukiate pieno, jį išmeskite, neduokite kūdikiui.
Vaisingumas
Vartojant Migsun gali būti sunkiau pastoti. Turite informuoti gydytoją, jeigu planuojate pastoti ar yra su pastojimu susijusių problemų. Planuojant susilaukti vaiko, Migsun vartoti nerekomenduojama.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Migsun gali sukelti apsnūdimą ar svaigulį arba tai gali būti migrenos simptomai. Jeigu pasireiškia toks poveikis, vairuoti ar valdyti mechanizmus negalima.
Migsun sudėtyje yra natrio
Kiekvienoje šio vaisto tabletėje yra 60 mg natrio (valgomosios druskos sudedamosios dalies). Tai atitinka 3 % didžiausios rekomenduojamos natrio paros normos suaugusiesiems.
- Kaip vartoti Migsun
Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Nevartokite Migsun priepuoliui išvengti: vaisto galima vartoti tik pasireiškus migrenos simptomams.
Suaugusieji
Rekomenduojama dozė suaugusiesiems yra viena tabletė, ji vartojama nedelsiant po migrenos pasireiškimo.
Jeigu galvos skausmas atsinaujina arba tik šiek tiek palengvėja, galite išgerti antrąją dozę praėjus dviem valandoms po pirmosios dozės. Nevartokite daugiau nei dviejų Migsun dozių 24 valandų laikotarpiu.
Jeigu po pirmosios dozės simptomai visiškai nepalengvėjo, antros dozės nevartokite. Pirmiausia pasikalbėkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.
Pacientai, kuriems yra kepenų ir inkstų sutrikimų
Jeigu yra nesunkių kepenų ar inkstų sutrikimų ir turite vartoti Migsun, 24 valandų laikotarpiu galite gerti tik vieną tabletę.
Vartojimas senyviems žmonėms (vyresniems nei 65 metų)
Vyresniems nei 65 metų žmonėms Migsun vartoti nerekomenduojama.
Vartojimas vaikams ir paaugliams
Migsun nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams.
Vartojimo būdas
Vartoti per burną. Tabletes reikia nuryti sveikas, užsigeriant vandeniu. Tablečių negalima smulkinti ar traiškyti, nes tai gali sutrikdyti optimalų vaisto pasisavinimo greitį. Tabletes galima gerti valgio metu arba nevalgius. Maistas reikšmingos įtakos Migsun poveikiui neturi.
Ką daryti pavartojus per didelę Migsun dozę
Negalima vartoti daugiau nei dviejų Migsun dozių 24 valandų laikotarpiu.
Perdozavimo simptomai yra tokie patys, kaip išvardyti 4 skyriuje „Galimas šalutinis poveikis“. Jeigu išgėrėte daugiau vaisto nei reikia arba vaisto netyčia išgėrė vaikas, kreipkitės į gydytoją arba ligoninę, kad sužinotumėte apie riziką ir gautumėte patarimų, kokių veiksmų reikia imtis.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Tam tikras praneštas šalutinis poveikis gali būti sukeltas paties migrenos priepuolio.
Svarbus šalutinis poveikis, į kurį reikia atkreipti dėmesį
Nutraukite Migsun vartojimą ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu pasireikš bet kuris toliau paminėtas šalutinis poveikis. Gali prireikti skubaus medicininio gydymo.
Sunkūs skrandžio ir žarnyno sutrikimai, kurių galimi požymiai yra:
Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų):
- Kraujavimas iš skrandžio, matomas kaip vėmimas kraujingu turiniu arba gabalėliais, panašiais į kavos tirščius.
- Kraujavimas iš išangės, matomas kaip tuštinimasis juodomis lipniomis išmatomis arba viduriavimas kraujingu turiniu.
- Skrandyje arba žarnyne susidarančios opos arba skylės. Galimi požymiai yra pilvo sutrikimas, pilvo skausmas, karščiavimas, pykinimas arba vėmimas.
- Opinio kolito arba Krono ligos paūmėjimas, pasireiškiantis skausmu, viduriavimu, vėmimu ir kūno svorio mažėjimu.
Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų):
- Kasos sutrikimai. Galimi požymiai yra stiprus pilvo skausmas, plintantis į nugarą.
Alerginės reakcijos, kurių galimi požymiai yra:
Reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų):
- Sunki staiga pasireiškianti alerginė reakcija, sukelianti kvėpavimo pasunkėjimą arba svaigulį (anafilaksinė reakcija).
- Veido, liežuvio ar gerklės patinimas, rijimo pasunkėjimas, dilgėlinė ir kvėpavimo pasunkėjimas (angioneurozinė edema).
Kepenų sutrikimai, kurių galimi požymiai yra:
Reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų):
- Nuovargio pojūtis, apetito praradimas, pykinimas arba vėmimas, skausmas arba patinimas viršutinėje dešinėje pilvo dalyje, tamsus šlapimas, blyškios išmatos ir odos arba akių baltymų pageltimas (toksinis hepatitas).
Sunkus odos išbėrimas, kurio galimi požymiai yra:
Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų):
- Paprastai prasideda į gripą panašiais simptomais (bloga savijauta, karščiavimu, galvos skausmu, kosuliu ir sąnarių skausmu), o po to atsiranda greitai progresuojantis išbėrimas raudonomis arba violetinėmis dėmelėmis su skausmingomis pūslėmis ir odos lupimusi bei galimai pūslėmis burnoje, gerklėje, akyse ir lytiniuose organuose (Stivenso-Džonsono sindromas ir toksinė epidermio nekrolizė).
Širdies priepuolis, kurio galimi požymiai yra:
Šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):
- Krūtinės skausmas, kuris gali plisti į kaklą, pečius ir kairę ranką.
Insultas, kurio galimi požymiai yra:
Šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):
- Raumenų silpnumas ir tirpimas. Toks poveikis gali pasireikšti tik vienoje Jūsų kūno pusėje.
- Staiga pakitusi uoslė, skonis, klausa ar regėjimas, minčių susipainiojimas.
Meningitas, kurio galimi požymiai yra:
Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų):
- Karščiavimas, pykinimas ar vėmimas, sprando stingulys, galvos skausmas, jautrumas ryškiai šviesai ir minčių susipainiojimas (didžiausia rizika yra žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis, tokiomis kaip „sisteminė raudonoji vilkligė“).
Kitoks galimas šalutinis poveikis
Labai dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti ne rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):
- Viršutinės pilvo dalies skausmas.
- Šleikštulys (pykinimas), rėmuo, vidurių užkietėjimas.
Dažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 asmenų):
- Svaigulys, dilgčiojimas, apsnūdimas, jutimo sutrikimai, galvos skausmas, alpulys.
- Regėjimo sutrikimai.
- Spengimas ausyse, klausos sutrikimas.
- Širdies nepakankamumo pasunkėjimas (patinimai, dusulys), laikinas kraujospūdžio padidėjimas (pasireiškia netrukus po vaisto pavartojimo), paraudimas.
- Kvėpavimo pasunkėjimas.
- Pykinimas, vėmimas, virškinimo sutrikimas, viduriavimas, burnos gleivinės uždegimas.
- Odos simptomai (pvz., niežėjimas, išbėrimas, raudonos dėmės), mėlynės, padidėjęs prakaitavimas.
- Raumenų skausmas.
- Skausmas, karščio ar šalčio pojūtis, spaudimas, veržimas ar sunkumas, silpnumo jausmas, nuovargis.
Nedažni šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 100 asmenų):
- Padidėjęs kalio kiekis, skysčių kaupimasis (edema).
- Nuotaikos pokyčiai, depresija, sumažėjęs gebėjimas susikaupti, atminties sutrikimai, miego sutrikimai arba sapnų pobūdžio pokyčiai.
- Traukuliai / epilepsijos priepuoliai.
- Nereguliarus širdies plakimas (palpitacijos).
- Padidėjęs kepenų fermentų aktyvumas ir bilirubino kiekis (gelta).
- Menstruacijų sutrikimai.
- Troškulys.
Reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 1 000 asmenų):
- Klausos praradimas.
- Skysčių kaupimasis plaučiuose.
- Astmos paūmėjimas.
- Plaukų slinkimas.
- Didesnis odos jautrumas saulei, pūslės ir odos pokyčiai (pseudoporfirija).
- Raumenų silpnumas, raumenų skausmas.
Labai reti šalutinio poveikio reiškiniai (gali pasireikšti rečiau kaip 1 iš 10 000 asmenų):
- Kraujo sutrikimai, pvz., mažakraujystė, baltųjų kraujo ląstelių kiekio pokyčiai, mažas trombocitų skaičius, kraujo ląstelių skaičiaus pokyčiai.
- Parkinsono ligos paūmėjimas.
- Kraujagyslių uždegimas.
- Plaučių uždegimas.
- Seilių liaukų patinimas.
- Nežymūs kepenų funkcijos tyrimų rodmenų sutrikimai.
- Odos sutrikimas, pasireiškiantis raudonomis niežtinčiomis dėmėmis, dažniausiai ant delnų, padų ir veido (daugiaformė eritema), odos ligų paūmėjimas (pvz., paprastosios kerpligės, mazginės eritemos, sisteminės raudonosios vilkligės [SRV]).
- Kraujas arba baltymas šlapime, susilpnėjusi inkstų funkcija, inkstų uždegimas (nefritas), kiti inkstų sutrikimai.
Šalutinio poveikio reiškiniai, kurių dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis):
- Nerimas.
- Nevalingi judesiai (distonija), tremoras (nevalingas kūno dalies drebėjimas), nistagmas (nevalingi akių judesiai).
- Širdies sutrikimai, kai širdies plakimas gali padažnėti, lėtėti arba gali pakisti jos ritmas, krūtinės skausmas (krūtinės angina).
- Žemas kraujospūdis, Reino (Raynaud) fenomenas (būklė, kai rankų ir kojų pirštai tampa balti ir nutirpę).
- Rijimo pasunkėjimas.
- Per stiprus prakaitavimas.
- Kaklo stingulys, sąnarių skausmas.
- Skausmas arba skausmo pasunkėjimas sužalojimo ar uždegimo vietoje, karščiavimas.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Pranešimą apie šalutinį poveikį galite užpildyti ir pateikti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje https://vvkt.lrv.lt/lt/ nurodytais būdais arba paskambinti nemokamu telefonu 8 800 73 568. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
- Kaip laikyti Migsun
Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Ant dėžutės ir etiketės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
- Pakuotės turinys ir kita informacija
Migsun sudėtis
- Veikliosios medžiagos yra sumatriptanas (sumatriptano sukcinato forma) ir naprokseno natrio druska. Kiekvienoje tabletėje yra 119 mg sumatriptano sukcinato, atitinkančio 85 mg sumatriptano, ir 500 mg naprokseno natrio druskos, atitinkančios 457 mg naprokseno.
- Pagalbinės medžiagos yra kalcio vandenilio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, kroskarmeliozės natrio druska, natrio‑vandenilio karbonatas, povidonas, magnio stearatas, talkas ir plėvelė (hipromeliozė, titano dioksidas (E171), triacetinas, indigokarmino aliuminio kraplakas (E132)).
Migsun išvaizda ir kiekis pakuotėje
Migsun yra kapsulės formos, vidutinio mėlynumo plėvele dengta tabletė (tabletė), kurios ilgis, plotis ir storis yra atitinkamai 19 mm x 10 mm x 7 mm ir kurios vienoje pusėje yra įspausta „85/500“, o kita pusė yra lygi.
Pakuotės dydžiai:
Plastikinė talpyklė su užsukamu vaikų sunkiai atidaromu dangteliu: 9 tabletės.
Kiekvienoje talpyklėje yra silikagelio sausiklio dėžutė ir PET spiralė.
Lizdinės plokštelės pakuotė: 9 tabletės
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Registruotojas
Orion Corporation
Orionintie 1
FI-02200 Espoo
Suomija
Gamintojas
Orion Corporation Orion Pharma
Orionintie 1
FI-02200 Espoo
Suomija
Orion Corporation Orion Pharma
Joensuunkatu 7
FI-24100 Salo
Suomija
Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą:
UAB „ORION PHARMA“
Tel. +370 5 2769 499
El. paštas: info@orionpharma.lt
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2024-10-11.
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje https://vvkt.lrv.lt/lt/.