cscpharma_onytec_m_2025.jpg

Kauno teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai Lietuvos samariečių bendrijai Kaune perdavė iš gyventojų surinktas ortopedijos technines priemones.

Lietuvos samariečių bendrijos viceprezidentas Mindaugas Vėlyvis priėmė 24 ortopedijos gaminius, t. y. keturias poras ortopedinių batų, skirtingo dydžio kelio, juosmens, alkūnės, krūtinės įtvarus, specialų nėščiosios diržą, įklotus. Pasak M. Vėlyvio, netrukus šios priemonės bus išdalintos neįgaliesiems, patyrusiems fizines traumas ir kt.

Šias naujas ar jau nereikalingas priemones į Kauno TLK atnešė Kauno miesto ir rajono gyventojai, iš informacijos spaudoje, interneto svetainėse sužinoję apie organizuotą akciją „Neskriausk silpnesnio!".
 
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su Lietuvos samariečių bendrija paskelbta socialinė akcija „Neskriausk silpnesnio!" tęsiasi. Ir dabar gyventojai kviečiami atnešti naujas ar naudotas, tačiau nebereikalingas ortopedijos technines priemones į Kauno TLK Gyventojų aptarnavimo skyrių (Kaune, Aukštaičių g. 10 ir Marijampolėje, P. Kriaučiūno g. 2) ar ligonių kasos atstovėms Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Jonavoje, Šakiuose, Raseiniuose, Prienuose, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje.
 
Dalinkimės tuo, kas gali pagelbėti šalia esančiam.

 

Informacija iš:

Kauno TLK samariečiams perdavė ortopedijos gaminius

Image: FreeDigitalPhotos.net

Farmacijos naujienos
Skaityti daugiau
masks
Ar žinote, kur kreiptis nemokamos pagalbos susirgus per šventes?
masks
Nuotolinė paskaita gyventojams apie įtariamas nepageidaujamas reakcijas į vaistą
masks
Kiek vaistų suvartojome 2024 metais?