msd-gardasil-top-202603.gif

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojama „Tėvelių mokykla“ sulaukė didelio būsimų tėvelių susidomėjimo, todėl bus organizuojama papildoma nemokama paskaita „Natūralus maitinimas“. Natūralus maitinimas – tai vienintelis specifinis maistas kūdikėliui, užtikrinantis visavertį organizmo augimą, tad būtina žinoti, kaip tinkamai maitinti savo atžalą, kad ir mažylis ir mamytė jaustųsi gerai.
Paskaita vyks 2011 03 08 dieną 17:30 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose Taikos pr. 76, pirmame aukšte, salėje prie baseino (buvusi Vaikų poliklinika).

Norime informuoti, jog „Tėvelių mokyklos“ mokymai bus organizuojami visus 2011 metus. Paskaitų ir mankštelių ciklą, kurį sudaro keturios paskaitos ir mankštelės, planuojama organizuoti balandžio mėnesį.

Išankstinė registracija į paskaitą „Natūralus maitinimas“ – būtina.
Mob. tel. (8 612) 30179,
el. paštas:
roberta@sveikatosbiuras.lt.
Registracija vyksta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Farmacijos naujienos
Skaityti daugiau
masks
Atnaujintas sunkių ligų sąrašas: daugiau sunkiomis ligomis sergančių gyventojų galės nutraukti pensijų kaupimą
masks
Pasirengimas ekstremalioms situacijoms: parengti atsakymai medikams į dažniausiai kylančius klausimus
masks
NVSPL patvirtinta akreditacija iki 2030 m. – suteiktos platesnės galimybės taikyti naujausius tyrimų metodus