Ultragarsinis veido valymas – tai dalinė invazinė elektroprocedūra. Valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniu lygmeniu. Tai saugus, bet kartu ir gilus, subtilus ir veiksmingas odos valymas, šalinant nešvarumus bei negyvas odos ląsteles ar riebalų likučius.
Ultragarsinį valymą galima taikyti veido, kaklo, krūtinės, nugaros sritims. Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Puikiai tinka ir labai jautriai odai. Metodas gali būti taikomas atskirai arba derinant su kitomis estetinėmis procedūromis.
Svarbiausias tikslas – su ultragarso aparatu išvalyti odą, atliekant raginio sluoksnio šveitimą:
- Pašalinti mirusias ląsteles. Mechaninio poveikio ultragarsu metu sukeliama mikrovibracija tarpląsteliniu lygmeniu.
- Giliai išvalyti nuo sebumo pertekliaus, toksinių medžiagų (aknės kamščių). Vyksta cheminis poveikis – apykaitos produktų atidavimas ląsteliniu lygmeniu.
- Pagreitinti ląstelių aktyvumą. Dėl ultragarso terminio poveikio odos temperatūra pakyla vienu ar dviem laipsniais, dėl to pagreitėja mainų reakcijos ląsteliniu lygmeniu, mikrocirkuliacija bei 13 proc. padidėja medžiagų apykaitos procesai audinyje.
Ultragarsinis valymas rekomenduojamas:
- Užterštai, su inkštirais odai;
- Norint normalizuoti riebalinių liaukų veiklą;
- Patinusiai odai (gerina limfos drenažą);
- Pilkšvai odai (detoksikacija);
- Odai su amžiniais pakitimais(raukšlėtai, elastingumą ir raumenų tonusą praradusiai odai). Puikus estetinis būdas, tolinantis senėjimo procesus odoje;
- Norint pagerinti aktyvių medžiagų skvarbumą;
- Odos reabilitacijai po cheminio pilingo procedūros, plastinės chirurgijos procedūrų.
Procedūros su ultragarso aparatu eiga:
1. Demakiažas;
2. Brinkinamoji kaukė;
3. Ultragarsinis – giluminis valymas;
4. Pagal pageidavimą atsargus mechaninis valymas;
5. Veido odos dezinfekavimas; darsonvalizacija;
6. Veido odą drėkinanti ir raminanti kaukė;
7. Dieninis kremas pagal odos tipą.
Procedūra netaikoma: nėštumo metu, esant bendram infekciniam susirgimui, ūmiai aknei ar atviriems, uždegiminiams odos bėrimams, turint polinkį į kraujavimą, sergant sunkia psichoneuroze, širdies liga, hipertenzija, išemine širdies liga, reumatine liga, ateroskleroze, piktybiniais navikais, tromboflebitu, tromboze, venų varikoze, bronchektaze, aktyvia plaučių tuberkulioze, urologinėmis ligomis, skrandžio opalige ir dvylikapiršte žarnos opa, cukriniu diabetu (ūmia forma).
Parengė kosmetologė Simona Gaubienė
Image: FreeDigitalPhotos.net